Partnerzy:

Dzieci są bardziej aktywne fizycznie i mniej czasu spędzają przed telewizorem czy komputerem, jeśli ich rodzice uprawiają sporty zespołowe - wynika z badań, o których informuje pismo "Health Psychology".
Naukowcy z Baylor College of Medicine i Uniwersytetu Duke'a przeanalizowali grupę 681 rodziców i 433 dzieci z 12 szkół w Houston. Zaobserwowano, że rodzice bardziej aktywnych dzieci sami uprawiają sport i starają się zachęcać do niego potomstwo. Co ciekawe, poziom aktywności dziewczynek był większy tylko wtedy, gdy rodzice preferowali sporty zespołowe, podczas gdy w przypadku chłopców nie miało większego znaczenia, czy był to sport zespołowy, czy też indywidualny.
Program Akademii Młodego Piłkarza GOOL – to nie tylko szkolenie dzieci i młodzieży – choć to jest dla nas najważniejsze – to stworzyliśmy dla naszych rodziców także program -  Aktywny Rodzic.
Dla naszej Akademii najważniejsza jest szeroko pojęta integracja pomiędzy:
 Rodzicem – Trenerem – Dzieckiem
Trener – Kieruję się zasadą PKP – POKAŻ-KORYGUJ-POPRAW – wzór dla dzieci
Dziecko – Każdy trening ma wywołać uśmiech na jego twarzy – naśladuję Rodzica i Trenera
Rodzic  - wychowuję i mobilizuję – wzór dla dziecka.
Dlatego też sztab szkoleniowy AMP GOOL przeznaczył jedną jednostkę metodyczną na zajęcia Aktywny Rodzic. Jednostka ta będzie wypadała zawsze na ostatnich zajęciach w miesiącu.
Zachęcamy wszystkich rodziców aby dali dobry przykład swoim dzieciom i wspólnie z nimi uczestniczyli w zajęciach jako Aktywni Rodzice !


NIE DAJ SIĘ NUDZIE – AKADMIA MŁODEGO PIŁKARZA GOOL

– COŚ WIĘCEJ NIŻ PIŁKA…

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY