Partnerzy:

Jesteśmy klubem, którego główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.
Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy, a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia, pomagamy spełniać marzenia dzieci, ale także ich rodziców!
Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób.
Od czasów starożytnych na czas Igrzysk ustawały wszystkie wojny i spory. Ludzie łączyli się i podążali na stadiony gdzie podziwiali wspaniałych sportowców. Ten przykład mówi nam jak SPORT łączy i integruje nas wszystkich – właśnie to Klub postawiła sobie za główny cel, to stało się naszą misją - Łączyć poprzez Sport

 

''Ze wszystkich mniej ważnych rzeczy, piłka nożna jest zdecydowanie najważniejszą''~ Jan Paweł II.

 

Jakub Szcześniak - General Manager
Założyciel Akademii Młodego Piłkarza GOOL - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Menedżer Sportu. Kierownik, wychowawca oraz instruktor sportu na wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Organizator wielu imprez sportowych m.in. Polskiej Akademickiej Ligi Piłkarskiej oraz Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej. Założyciel i Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego “Wawa Sport”. Uczestnik trzech edycji Międzynarodowych spotkań sportu i biznesu w Warszawie. Założyciel i wiceprezes Klubu Sportowego "Mazowiecka Akademii Sportu"  W wolnych chwilach…brak wolnych chwil :) - podróżnik i zwolennik aktywnego spędzania czasu. Instruktor i Trener II klasy Pływania, instruktor Piłki Nożnej oraz Snowboardu, Animator czasu wolnego, Ratownik WOPR, Sport i organizacja - to dla niego poświęca kawał swojego życia. Dla niego wszystko toczy się wokół jednego... żyje dla sportu

Zapraszam do kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Paweł Skóra – Trener Techniki AMP GOOL
Paweł ma 27 lat i pochodzi z Wrocławia. Zajmuje się freestyle football'em od 14 roku życia, co kreuje go jako jednego z prekursorów tego sportu w Polsce. Posiada wielkie doświadczenie, poparte ogromną liczbą osiągnięć zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. W 2012 wystąpił w Programie "Mam Talent" gdzie dał pokaz swoich umiejętności, a jego filmiki ze sztuczek z piłką cieszą się wielką popularnością na portalu YouTube. Paweł ma dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i młodzieżą co sprawia że w sposób przystępny potrafi przekazać tajniki swojej wiedzy. W naszej Akademii Paweł będzie nauczał młodych adeptów podstaw techniki piłkarskiej za pomocą specjalnego cyklu filmów szkoleniowych.

Krzysztof Biaduń - Trener przygotowania siłowego
Zadaniem trenera jest poprawienie sprawności ogólnej chłopców, zwiększenie siły (masy mięśniowej) oraz wydolności. Dzięki kontrolowanemu treningowi z elementami sztuk walki, chłopcy będą również czuli się pewniej na boisku i nie będą unikać/bać się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem. Trener Krzysztof posiada wykształcenie wyższe (kierunek politologia). Przede wszystkim jednak posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie sztuk walki, które aktywnie uprawia od 1988 roku. Krzysztof posiada 4 stopień Dang, jak również uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach Ju-Jitsu oraz Viet Vo Dao. Jego stylem bazowym jest właśnie Vovinam Viet Vo Dao, natomiast jego specjalizacją są: fight, zapasy oraz grappling. Trener Krzysztof pełni funkcję prezesa Hac Ho Fight Clubu Wołomin, najstarszego klubu walki w Wołominie, który może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 

Justyna Markiewicz– Office Manager AMP GOOL
Zarządzanie administracją biurową to dla niej chleb powszedni. Sprawne poruszanie się w kwestiach organizacyjnych bardzo usprawnia pracę naszego całego zespołu. Głowa pełna pomysłów, którą stanowi silny punkt kobiecego spojrzenia na piłkę nożną.

DSC 8447

 Zapraszam do kontaktu: tel: 666-111-774, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Paweł Mróz – Office Manager AMP GOOL
Swoje wieloletnie doświadczenie i kompetencje zdobywał pracując m.in. dla Cyfrowego Polsatu S.A. największej w Polsce i czołowej platformy satelitarnej w Europie. Posiada 13-letnie doświadczenie w zarządzaniu, w tym blisko 2-letnie na stanowisku kierowniczym. Nabyte umiejętności menedżerskie, poparte kompetencjami w zakresie zarządzania i koordynowania, czynią go jednym z najlepszych i najwszechstronniejszych pracowników na swoim stanowisku. Cechuje go wysokie zaangażowanie, odpowiedzialność i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, a każde nawet najtrudniejsze zadanie, traktuje jak wyzwanie. Br> Prywatnie uchodzi za osobę koleżeńską i pomocną. W każdej wolnej chwili oddaje się swojej życiowej pasji, jaką jest piłka nożna.

pawel1

 Zapraszam do kontaktu: tel: 796-147-345, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY