Partnerzy:

 

Akademia Młodego Piłkarza GOOL charakteryzuje się wysokim podnoszeniem poziomu sportowego oraz organizacyjnego dziecięcej piłki nożnej w Polsce. AMP GOOL za podstawowy cel stawia sobie wysoki komfort treningu, zadowolenie dziecka z odbytych zajęć oraz doskonały kontakt z rodzicami swoich podopiecznych.

Doskonałe obiekty sportowe, idealnie dobrany i bezpieczny sprzęt treningowy dostosowany do wieku swoich podopiecznych oraz wykwalifikowana kadra trenerska stosująca wartościowy, interesujący, oparty na udoskonalonym systemie szkolenia trening piłkarski przystosowany do wieku i potrzeb dzieci trenujących. Nauczanie dzieci gry w piłkę nożną – przy naborze nie selekcjonujemy piłkarzy posiadających już pewne umiejętności gry w futbol, dajemy szansę każdemu i każdej.

Akademia Młodego Piłkarza GOOL to szkółka piłkarska mająca za zadanie nauczyć młodego adepta futbolu wszystkich elementów techniki piłkarskiej, anatomii gry oraz zasad obowiązujących na boisku, ze szczególnym uwzględnieniem zasad Fair Play – zapewniamy treningi przez zabawę oraz edukację przez sport – to wszystko tylko w naszej Akademii – zarażamy pasją do piłki nożnej !

 

  DOŁĄCZ DO NAS  !!!

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY