Partnerzy:

Rodzinka na sportowo ? Mamy na to sposób – dobra zabawa dla małych i dużych, wspólne przeżywanie emocji i wzmacnianie więzi ! Zapraszamy do wspólnych wyjazdów na mecze Piłkarskiej Ekstraklasy- Legii Warszawa, Reprezentacji Polski i inne wydarzenia sportowe !  


Czym  jest Sektor Rodzinny?
Sektor Rodzinny jest przeznaczony dla dzieci do 13. roku życia oraz ich opiekunów. To idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby przychodzić na mecze z dziećmi i wraz ze swoimi pociechami dopingować Legię Warszawa w specjalnie dedykowanym i przystosowanym do potrzeb najmłodszych miejscu stadionu.

Zalety Sektora Rodzinnego:

  • doskonały widok na murawę,
  • świetna atmosfera,
  • bezpieczne kibicowanie i emocje dla całej Rodziny

Na każdym meczu w tym właśnie sektorze odbywają się przeróżne konkursy, malowanie buziek czy spotkania z piłkarzami ! Te i inne atrakcje, a także emocje sportowe czekają na Państwa na wyjazdach organizowanych przez Premier Sport - Mama, Tata i Ja - Kibicujemy Razem !


Premier Sport we współpracy z Akademią Młodego Piłkarza GOOL pragnie integrować Rodziców naszych młodych piłkarzy, a także zachęcić do kulturalnego kibicowania i przeżywania piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. 


Dla kogo ? : Osoby dorosłe (mama, tata, przyjaciele, koledzy, opiekunowie), dzieci do 13 r. ż. (zawodnicy AMP GOOL, koledzy zawodników, kibice)

Aby zgłosić grupę kibiców (osoba dorosła + dziecko) należy wysłać maila z listą osób dorosłych i listą osób dzieci (listy powinna zawierać: Imię i Nazwisko oraz numer PESEL) na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule prosimy uwzględnić, który mecz Państwo wybierają. Zgłoszenia przyjmujemy najpóźniej 5 dni przed wybranym meczem.


W sektorze rodzinnym możliwe są następujące konfiguracje:
1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 13 roku życia,
1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13 roku,
1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13 roku życia + 1 osoba powyżej 13 lat
1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13 roku życia + 1 osoba powyżej 13 lat

 

Zapewniamy:

  • Bilety na wybrany mecz/ wydarzenie w sektorze rodzinnym
  • Miejsca obok siebie tworząc jedną kibicowską rodzinę
  • Fotorelację - uchwycimy najlepsze momenty, emocje i przeżycia naszych kibiców
  • Transport autokarowy lub BUS – w zależności od wielkości grupy
  • Opiekę pilota wycieczki
  • Ubezpieczenie NNW
  • NIESPODZIANKI DLA NAJMŁODSZYCH

 

Cena:

Cena za wyjazd dla Rodzic + Dziecko uzależniona jest od liczebności grupy, a także miejsca wyjazdu (transportu)  i ceny biletów. Pakiet (rodzic + dziecko) ustalany jest indywidualnie po zgłoszeniu chęci wyjazdu określonej grupy.
MOŻLIWOŚCI PŁATNOŚCI: PRZELEW, GOTÓWKĄ LUB U PILOTA WYCIECZKI.

--- > SPRAWDŹ TERMIN NAJBLIŻSZEGO MECZU < ---

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY