Partnerzy:

Piękna Góra

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wyjazdu na Piękna Góra Camp w terminie 12-18.08.2020r.

 

 

Miejsce zbiórki i data wyjazdu:

12.08.2020r. (środa) – zbiórka o godz. 8:00 na parkingu przy Supermarkecie Kaufland (Wołomin ul.Wileńska 49). Godzina wyjazdu 8:30.

Kaufland

 

Przewidywany czas powrotu:

18.08.2020r. (wtorek)
– powrót pod Supermarket Kaufland (Wołomin ul.Wileńska 49) około godz. 16:00. Dzieci w autokarze przed odjazdem otrzymają telefony i zadzwonią do Państwa z informacją o konkretnej godzinie przyjazdu do Wołomina. Pozostali rodzice, których dzieci nie będą posiadać telefonów, otrzymają informacje bezpośrednio od Kierownika Obozu.

 

UWAGI/SUGESTIE:

Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą cennych rzeczy - grozi to ich utratą, bądź zniszczeniem. Wartościowe elementy ubioru, warto podpisać imieniem i nazwiskiem, co ułatwi identyfikację właściciela i namierzenia rzeczy zgubionych bądź pozostawionych w Hotelu.

 

TELEFON KOMÓRKOWY: Dzieci mogą zabrać telefon na obóz, natomiast będzie on przechowywany u Trenerów i udostępniany codziennie w godzinach: 14:00 - 15:00 (w ramach ciszy poobiedniej). W razie potrzeby o każdej porze dnia można kontaktować się telefonicznie z Kierownikiem Obozu Panem Szymonem Strychalskim tel. 503-083-330.


KIESZONKOWE: Rodzice mogą przygotować dla swoich dzieci pieniądze, tzw. kieszonkowe, na codzienne wydatki. Przygotowane kieszokowe, prosimy umieścić w białych i zaklejonych kopertach, na których proszę umieścić: imię i nazwisko dziecka oraz kwotę pieniężną znajdująca się wewnątrz. Kopertę przekazujemy na zbiórce przed wyjazdem Kierownikowi Obozu, który na życzenie dziecka będzie wydzielał kieszonkowe z kwoty przygotowanej przez rodziców.

 
LEGITYMACJA: Prosimy o jej zabranie i przekazanie przed wyjazdem Kierownikowi Obozu.


LEKARSTWA: W razie przyjmowanych doraźnie lub na stałe lekarstw, prosimy pamiętać o przekazaniu ich Kierownikowi Obozu na zbiórce. Dziecko będzie przyjmować lekarstwa samodzielnie, ale pod kontrolą wychowawcy. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją, jak dane leki przyjmuje dziecko. Prosimy również o poinformowanie biura odpowiednio wcześniej (przed rozpoczęciem wyjazdu) o ewentualnych uczuleniach pokarmowych dzieci.

BAGAŻ: Walizkę lub torbę podróżną dobrze jest podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, w celu łatwej identyfikacji. Prosimy o nieprzesadzanie z wagą i wielkością bagażu - tak, aby dziecku było łatwo go przetransportować. Oczywiście Trenerzy służą pomocą. Pamiętajmy również, że luki bagażowe mają ograniczoną pojemność.

 

KADRA:

1. Szymon Strychalski - Kierownik Obozu, Trener AMP GOOL Wołomin - tel. 503-083-330,

2. Mateusz Kaczmarek - Trener AMP GOOL Wołomin / AMP GOOL Tłuszcz i GK School,

3. Łukasz Kacprzak - Trener/Koordynator AMP GOOL Wola i AMP GOOL Wola Świetlica,

Wszystkich Państwa, którzy nie dostarczyli wypełnionych i podpisanych dokumentów tj. karty kwalifikacyjnej, zgody na leczenie, regulaminu dla rodziców - prosimy o ich dostarczenie Kierownikowi Obozu, na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu!!!


Zapraszamy do codziennych relacji zdjęciowych z CAMPU na naszym profilu:
facebook.com/ampgool

ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!!!

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY