Partnerzy:

UWAGA 800x400

Czerwiec 2020 – Wracamy do normalności!

 

Drodzy Rodzice nareszcie, od Czerwca wracamy do pełnych treningów w tym do bezpośredniej rywalizacji sportowej podczas treningów. Teraz czekamy już tylko na Was!

Na treningach nie ma limitu osób w grupach. Rodziców prosimy o nie grupowanie się i uszanowanie zasad zarządców obiektów. 

 

KONIEC PROJEKTU GOonLINE: 

Jednocześnie informujemy, że Klub wraz z końcem miesiąca Maja, Klub zakończył projekt treningów GOonLINE i ze wszystkimi zawodnikami chcemy zobaczyć się na boisku. Z tego miejsca dziękujemy tym, którzy dotychczas korzystali z tej formy treningów, a także za wszystkie wpłaty/darowizny w okresie, który był trudny dla całej naszej społeczności.

 

Sprzęt

Sprzęt treningowy będzie przygotowany przez Klub z wyjątkiem piłek. Każdy zawodnik musi posiadać swoją piłkę. Jeśli jej nie posiada, zachęcamy do zakupu piłki klubowej w rozmiarze 4 - dedykowanym dla dzieci, dostępnej w sklepie Goolshop: https://tiny.pl/7gcq7

 

Harmonogram treningów

O aktualny harmonogram treningów mogą Państwo dowiadywać się u Trenerów lub w biurze Akademii pod tel. 666 111 774. W niedługim czasie harmonogramy treningów dostępne będą także na klubowej stronie w zakładce Lokalizacje https://ampgool.pl/index.php/lokalizacje

 

Odwołane treningi Marzec 2020

Odwołane treningi, z Marca 2020r. pragniemy odrobić w okresie Czerwca/Lipca, lecz nie później niż do dnia 12.07.2020r. W pierwszym tygodniu Czerwca, Trenerzy w porozumieniu z Rodzicami omówią i wybiorą dogodny sposób odrobienia zaległych treningów. Wśród wariantów zaproponowanych przez Klub będą:

  • rozegranie mini turniejów,
  • wydłużanie treningów,
  • wyznaczenie dodatkowych terminów treningów,
  • mecze sparingowe,

Po konsultacjach, o ostatecznym wariancie odrabiania treningów poinformuje Państwa Trener. Prosimy także o wsparcie i zrozumienie pomysłów Trenerów na odrabianie zajęć w celu zrealizowania programu z Marca 2020r.

 

Oświadczenie

Przypominamy o obowiązkowym dostarczeniu wypełnionego i podpisanego oświadczenia. Oświadczenie w załączeniu lub do pobrania tu: https://tiny.pl/7t8m5

 

Składki członkowskie

W związku z tym, że Klub wznawia treningi w 100 %, z dniem 1.06.2020r. wszyscy zawodnicy aktywni będą mieli nadane 100 % składki dla danej lokalizacji z okresu z przed pandemii.

Składki wpłacone za miesiąc Kwiecień, będzie można kompensować od Września 2020 r. - DZIĘKUJEMY ZA PAŃSTWA WSPARCIE! 

 

Zawieszenie treningów

W związku z tym, że Klub ma świadomość różnych sytuacji, które mogą panować w domach, informujemy, że jest możliwość zawieszenia treningów na okres 1 miesiąca i zmniejszenie składki do poziomu administracyjnej: 40 zł/miesiąc.

 

CZERWIEC 2020:

 

LIPIEC 2020:   W związku z sytuacją, która dotknęła nas wszystkich, Klub zwraca się z uprzejmą prośbą o DOBROWOLNE wpłaty składki administracyjnej w wysokości 40 zł.

Wszystkie wpłaty zostaną przeznaczone na organizację i nagrody dla zawodników, którzy wezmą udział w Mistrzostwach Akademii AMP GOOL, które planujemy zorganizować we Wrześniu 2020r. Zobowiązujemy się do przedstawienia rozliczenia z uzyskanej kwoty. Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie!

W lipcu postaramy się uruchomić treningi dla chętnych osób, pod warunkiem dostępności Trenera i boiska.

 

SIERPIEŃ 2020: To miesiąc treningowy. Powracamy w tym miesiącu na treningi w normalnym cyklu. Jest to okres składek 100 % płatnych. W przypadku nie prowadzenia treningów, będzie obowiązywała opłata składki administracyjnej w wysokości 40 zł, która jest przeznaczona na poczet funkcjonowania Klubu.

Dokładny harmonogram działania Klubu podczas wakacji prześlemy Państwu w terminie do 12.06.2020r.

 

ZAPRASZAMY NA:

Zgrupowanie Piłkarskie: 

Termin: 27-28.06.2020r.

Miejsce: Hotel Trylogia *** Zielonka/k. Warszawy 

Dla kogo: Dzieci z roczników: 2013, 2012, 2011, 2010, 2009

To znakomita forma przetarcia przed  dłuższym  CAMPem w  Pięknej Górze. 

Zapraszamy do zapisów na Zgrupowanie: http://sportowewyjazdy.pl/index.php/zgrupowanie-program-pilkarskie-marzec-kwiecien-2020 

 

CAMP Piękna Góra: 

Termin: 12-18.08 2020 r. 

Miejsce: Ośrodek Gwarek, Piękna Góra/k. Giżycka 

dla kogo: Dzieci z roczników: 2013, 2012, 2011, 2010, 2009

Zapraszamy do zapisów na CAMP: http://sportowewyjazdy.pl/index.php/camp-olsztyn-2020 

 

Czekamy na Was! Do zobaczenia!

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY