Partnerzy:

Komin AMP GOOL - jako maseczka

 

Oferta zakupu Komina AMP GOOL

Szanowni Państwo. Od 16 kwietnia obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa. Każdy, kto wychodzi z domu, musi zakryć te części twarzy. Może to zrobić za pomocą maseczki jednorazowej, maseczki materiałowej, chusty, apaszki czy szalika. Dzięki temu chroni siebie i innych. Osoby zakażone koronawirusem, które przechodzą chorobę bezobjawowo, nie będą nieświadomie zarażać innych. Obowiązek zasłaniania ust i nosa na terenie Polski obowiązuje do odwołania i dotyczy prawie wszystkich.

 

 

Czym się ochronić? Nie tylko maseczką!

Usta i nos możemy zasłonić za pomocą szalika, chusty, apaszki czy innym fragmentem odzieży – takim jak Komin AMP GOOL. Nie ma nakazu korzystania wyłącznie z maseczek ochronnych. Dlatego wychodząc naprzeciw zwiększonemu zapotrzebowaniu na użycie różnych form osłony ust i nosa, a także mając na uwadze, ograniczoną dostępność maseczek na rynku, wydłużony czas oczekiwania na dostawę, a także zwiększoną częstotliwość ich wykorzystywania w codziennym życiu w trakcie trwania pandemii, wyszliśmy naprzeciwko tym potrzebom i proponujemy Państwu zakup Komina AMP GOOL w promocyjnej cenie 10zł za sztukę. Dodatkowo dla osób, które zdecydują się zakupić dwa kominy, trzeci dołożymy GRATIS!!!

 

 

Komin AMP GOOL, który dotychczas służył jako osłona szyi, czy głowy (bandana), dziś może służyć i służy jako podstawowe zabezpieczenie naszych dróg oddechowych. W dodatku ma tą zaletę, że po skończonej pandemii, będzie Państwu i Państwa dzieciom służył, do tego do czego pierwotnie został przygotowany.

 

 

Zalety względem tradycyjnej maseczki.

Komin AMP GOOL jako podstawowa forma zabezpieczenia twarzy przed COVID-19, ma też bardzo ważne inne funkcje i zalety:

 

  • można go wielokrotnie prać i używać,
  • jest samonośny,
  • dostępny od ręki – możliwość odbioru osobistego lub wysyłki,
  • nie wymaga mocowania za pomocą troczków, które potrafią się rozwiązać,
  • nie wymaga mocowania za pomocą gumek, które potrafią pęknąć,
  • brak troczków, czy gumek, powoduje, że nie odczuwamy dyskomfortu w jego noszeniu, gdyż nie odciska i nie pije w uszy, czy inne części głowy,
  • ma estetyczny wygląd,

 

Ewentualny zakup przez Państwa naszego produktu, nie tylko przyczyni się do Państwa bezpieczeństwa i wszystkich osób w Państwa otoczeniu, ale także wesprze Klub w trudnym czasie. Każdy zakup i wpłata w tym czasie to dołożona przysłowiowa cegiełka, dzięki której Klub otrzyma wsparcie i przetrwa w tych ciężkich czasach.

 

Dlatego zachęcamy Państwa do składania zamówień na Komin AMP GOOL i nie tylko, poprzez stronę naszego sklepu www.goolshop.pl , gdzie w każdej strefie w zakładce Akcesoria znajdą Państwo nasz produkt.

Link do bezpośredniej oferty tu: https://tiny.pl/7xgxh

 

Zapraszamy do zakupów!

 

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY