Partnerzy:

UWAGA 800x400Drodzy Rodzice, kibice naszej Akademii! 

W Tym szczególnym Świątecznym czasie, Klub i Trenerzy przygotowali dla Waszych pociech niespodziankę, zapraszamy do jej obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=w-IxzIkaWkk

W związku z decyzją Rządu RP i Ministra Edukacji o przedłużeniu zamknięcia szkół i przedszkoli do 26.04.2020 r. informujemy, że nasza Akademia wdraża NOWY PROJEKT pod nazwą GOOnLine czyli zajęcia sportowe prowadzone na żywo przez Trenerów/Specjalistów dla dzieci i rodziców, który pilotażowo uruchamiamy od 14.04.2020 r. na naszym kanale www.facebook.com/ampgool 

 

PROJEKT GOOnLine to:

 1. Treningi dla Żaków 2014-2012
 2. Treningi dla Orlików 2011-2009
 3. FIT - MAMA - zajęcia dla mamy 
 4. STRONG - TATA - zajęcia dla taty 
 5. Szkoła Bramkarzy 
 6. Szkoła Motoryki 
 7. Dietetyka Smyka - porady dietetyczne 
 8. Talk Show - Prezes Akademii zaprasza gości (trenerów/piłkarzy/działaczy)
 9. i wiele innych nad którymi pracuje sztab Akademii.

 

Relacje Live będą prowadzone na Oficjalnym Fan Page Akademii, gdzie również znajdą Państwo Plan Zajęć na tydzień 14-19.04.2020 r.

 

Jeśli nie zobaczycie treningu na żywo, to nic straconego. Wszystkie treningi zostaną zapisane i dodane na kanał YouTube. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszych kanałów: 

https://www.facebook.com/ampgool/ - zapraszamy do obserwacji. 

https://www.youtube.com/user/premiersportpl - zapraszamy do subskrypcji. 

 

Wychodząc na przeciw Państwu i traktując Rodziców po partnersku w tym kryzysowym czasie dla naszej Akademii, ale i wielu branż, pragniemy poinformować o decyzji z dn. 10.04.2020 r. Zarządu Klubu i Rady Trenerów w składzie: Łukasz Kacprzak, Grzegorz Kubiszewski i Mateusz Kaczmarek. Po wspólnej konsultacji postanawiamy o poniższym: 

W przypadku, przedłużenie zamknięcia szkół i przedszkoli w kolejnych miesiącach, (Maj, Czerwiec, Lipiec, Sierpień), Klub wraz z radą Trenerów zdecydował o wyznaczeniu minimalnej składki tzw. administracyjnej dla wszystkich lokalizacji w wysokości 40 zł/miesiąc. 

 

UWAGA

Składka administracyjna w wysokości 40 zł/miesiąc pozwoli na przetrwania naszej Akademii w tych trudnych momentach, a dokładnie: 

 • Utrzymanie pracowników administracji 
 • Utrzymanie księgowości klubowej
 • Utrzymanie wynajmu powierzchni biurowych 
 • Utrzymanie systemu Akademii
 • Utrzymanie administracji: telefony, Internet. 

 W przypadku gdy kogoś nie będzie stać na opłatę powyższej składki administracyjnej (ze względu na panującą sytuację w kraju) prosimy o napisania podania do Zarządu Klubu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PRZYPOMINAMY: 

- SKŁADKA ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2020 R. W KAŻDEJ LOKALIZACJI ZOSTAJE POMNIEJSZONA O 50 %,

Komunikat tutaj: https://www.ampgool.pl/index.php/homepage/aktualnosci/1673-komunikat-zarzadu-klubu-kwiecien

 

- SKŁADKA ZA MIESIĄC MARZEC 2020 R. W KAŻDEJ LOKALIZACJI WYNOSI 100 %, a nieodbyte treningi zostaną odrobione.

Komunikat tutaj: https://www.ampgool.pl/index.php/homepage/aktualnosci/1672-komunikat-zarzadu-klubu-dotyczacy-spraw-organizacyjnych-w-miesiacu-marcu-2020r

 

- ZGRUPOWANIE PIŁKARSKIE FOR PLAY (zawodnicy ligowi) zostaje przeniesione na termin tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek zgodnie z decyzją Mazowieckiego Związki Piłki Nożnej.

 

- POWRÓT NA TRENINGI NASTĘPUJĘ Z DNIEM, W KTÓRYM DZIECI WRÓCĄ DO SZKÓŁ I TEN MIESIĄC BĘDZIE 100 % PŁATNY.  

 

Jednocześnie Trenerzy przez cały ten okres począwszy od 14.04 będę prowadzili zajęcia PROJEKTU GOOnLine (na żywo) dla wszystkich zawodników Akademii. W związku z tym Zarząd Klubu zwraca się z uprzejmą prośbą:

Jeżeli czują się Państwo na siłach i nie uszczupli to Państwa domowego budżetu prosimy o wpłaty pełnych składek za kolejne miesiące celem minimalnego wynagrodzenia Trenerów za ich wkład w prowadzenie zajęć ON-LINE

 

 

W ramach podziękowania dla tych z Państwa, którym uda się dokonać pełnych opłat, Zarząd Klubu udekoruje nagrodą "Pomocna Dłoń", która jest przyznawana podczas Piłkarskiej Gali GOOLSTAR 2020. 

 

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE PAŃSTWO Z NAMI!

 
Do zobaczenia na boiskach!

 

W imieniu Zarządu, Rady Trenerów, Trenerów i Pracowników klubu AMP GOOL

Jakub Szcześniak 

Prezes Zarządu KS AMP GOOL

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY