Partnerzy:

UWAGA 800x400Drodzy Rodzice, kibice naszej Akademii! 

W związku z decyzją Rządu RP i Ministra Edukacji o przedłużeniu zamknięcia szkół i przedszkoli do 14.04.2020 r. informujemy, że Klub wstrzymuje prowadzenie treningów w tym czasie, ale nie wstrzymuje swojej działalności na rzecz naszych najmłodszych! 

Wychodząc na przeciw Państwu i traktując Rodziców po partnersku w tym kryzysowym czasie dla naszej Akademii, ale i wielu branż, pragniemy poinformować o decyzji z dn. 24.03 2020 r. Zarządu Klubu i Rady Trenerów w składzie: Łukasz Kacprzak, Grzegorz Kubiszewski i Mateusz Kaczmarek. Po wspólnej konsultacji postanawiamy o poniższym: 

- SKŁADKA ZA MIESIĄC MARZEC 2020 R. W KAŻDEJ LOKALIZACJI WYNOSI 100 %, a nieodbyte treningi zostaną odrobione, zgodnie z poprzednim komunikatem wysłanym do Państwa i opublikowanym na stronie klubu: www.ampgool.pl ,

- SKŁADKA ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2020 R. W KAŻDEJ LOKALIZACJI ZOSTAJE POMNIEJSZONA O 50 %,

- ZGRUPOWANIE PIŁKARSKIE FOR PLAY (zawodnicy ligowi) zostaje przeniesione na termin 25-26.04.2020 r. - zapisy wciąż trwają, zapraszamy: www.sportowewyjazdy.pl

- POWRÓT NA TRENINGI NASTĘPUJĘ Z DNIEM 15.04.2020 R., a w przypadku kolejnego przedłużenia stanu epidemii w Polsce i braku możliwości prowadzenia treningów (do końca Kwietnia), wejdzie w życie poniższe: 

UWAGA

- WPŁACONA SKŁADKA W TERMINIE (do 10.04.2020 r.) ZA MIESIĄC KWIECIEŃ W WYSOKOŚCI 50 % SKŁADKI BAZOWEJ (jeśli ktoś z Państwa czuje się na siłach to można wpłacić 100 % składki - bardzo dziękujemy)

Będzie możliwa do wykorzystania na jeden z poniższych celów*.

 1. Wpłata za szkolenie sportowe dokonana za Kwiecień 2020 r. do rozliczenia na poczet kolejnego okresu składkowego w terminie od Sierpnia 2020 r. do Grudnia 2020 r. włącznie. Każdy Rodzic w tych miesiącach, który zdecyduje się na skorzystanie z tej opcji, będzie mógł liczyć na pomniejszenie opłaty o wartość wpłaty wniesionej za miesiąc Kwiecień (w terminie płatności do 10.04.2020 r.) – dotyczy projektów AMP GOOL (treningi grup rekreacyjnych i ligowych) 
 2. Darmowy miesiąc treningów bramkarskich w Szkole Bramkarzy GK SCHOOL – do wykorzystania w terminie od Sierpnia do Grudnia 2020 r. włącznie,
 3. Zniżka na dowolny wyjazd na mecz Legii Warszawa, organizowany przez nasz Klub – zniżka w wysokości wpłaconej składki za szkolenie sportowe za miesiąc Kwiecień 2020 r.,
 4. Zniżka na zakupy w sklepie GOOLSHOP (www.goolshop.pl) – zniżka w wysokości wpłaconej składki za szkolenie sportowe za miesiąc Kwiecień 2020 r., na dowolny produkt znajdujący się w asortymencie sklepu z wyłączeniem produktów niedostępnych u producenta,
 5. Zniżka na uczestnictwo w Letnich i Zimowych CAMPach Akademii (www.sportowewyjazdy.pl) - zniżka w wysokości wpłaconej składki za szkolenie sportowe za miesiąc Kwiecień 2020 r., na dowolnie wybrany CAMP w okresie Lato 2020 i Zima 2021. Zniżka będzie obowiązywać, także od cen ustalonych w okresie promocyjnym,
 6. Zniżka na uczestnictwo w Zgrupowaniach Piłkarskich (Wiosna 2020) (www.sportowewyjazdy.pl) - zniżka w wysokości wpłaconej składki za szkolenie sportowe za miesiąc Kwiecień 2020 r., na dowolnie wybrane: Zgrupowanie Piłkarskie For Fan - do wykorzystania przez nowo zapisane osoby, Zgrupowanie Piłkarskie For Play – do wykorzystania dla wszystkich. Zniżka będzie obowiązywać, także od cen ustalonych w okresie promocyjnym.

Wyłącznym warunkiem umożliwiającym skorzystania z powyższych rozwiązań, jest opłacenie 50% składki bazowej lub 100 % składki w danej lokalizacji w nieprzekraczalnym terminie do 10.04.2020 r. włącznie oraz utrzymanie aktywnej umowy.

W celu skorzystania z jednego z powyższych rozwiązań, prosimy o przesłanie maila (w dowolnym terminie od Sierpinia do Grudnia 2020) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z zawartymi w treści poniższymi informacjami:

 • forma rekompensaty, z pośród powyżej zaproponowanych
 • imię i nazwisko dziecka, które będzie korzystało z rekompensaty,
 • nazwę lokalizacji w której trenuje,
 • proponowany termin wykorzystania,

*- osoby, które wypowiedziały umowy i w okresie kwietnia znajdą się w okresie wypowiedzenia lub w okresie kwietnia zdecydują się na złożenie wypowiedzenia, automatycznie tracą prawo do skorzystania z powyższych rozwiązań.


Proszę zwrócić uwagę, że wpłaty z tej składki potrzebne są w klubie do utrzymania kosztów bieżących klubu i przygotowania planowanych imprez:

 1. Moje Mini-Euro 2020
 2. Piłkarska Gala GOOLSTAR 2020
 3. GOOLOVE Gry
 4. Przygotowanie Zgrupowań piłkarskich
 5. Mistrzostwa Przedszkolaków 2020
 6. Wynagrodzenia etatowych pracowników klubu
 7. Utrzymania systemu informatycznego
 8. Utrzymania biura Akademii
 9. Księgowość.

Drodzy Rodzice sytuacja jest niespodziewana, nieplanowana i staramy się znaleźć jak najbardziej komfortowe rozwiązanie dla klubu i dla Państwa. Myślę, że wypracowany z trenerami model na miesiąc kwiecień jest przejrzysty. Żyjemy nadzieją, że już wkrótce wrócimy do treningów i zdajemy sobie sprawę, że wiele zawodów, firm znajduje się w podobnej sytuacji jak nasza. 

Liczymy na Państwa lojalność i współpracę w zakresie wsparcia naszego klubu, który także jest WASZYM klubem, bo jesteśmy dla Was i Waszych dzieci. W zamian my Trenerzy, Koordynatorzy, Pracownicy i Zarząd odwzajemnimy Wam i Waszym pociechom, okazane wsparcie, pomoc i wyrozumiałość, mamy nadzieję już niedługo na boiskach! 

Korzystając z okazji zapraszam na naszego oficjalnego Facebooka, gdzie pojawiają się filmy dla zawodników, a także konkursy specjalnie przygotowane na ten czas: www.facebook.com/ampgool

Również dostępny jest dla Państwa nasz kanał YouTube, gdzie już są filmiki instruktażowe z udziałem Mistrza Świata we Freestyle Football do samodzielnej nauki w domu/na ogródku:  https://www.youtube.com/user/premiersportpl


Do zobaczenia na boiskach!

W imieniu Zarządu, Rady Trenerów, Trenerów i Pracowników klubu AMP GOOL

Jakub Szcześniak 

Prezes Zarządu KS AMP GOOL

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY