Partnerzy:

UWAGA 800x400Drodzy Rodzice, Przyjaciele, Kibice naszej Akademii! 

Czas w którym się znaleźliśmy, jest dla każdego z nas ciężki. Chcemy bardzo podziękować, że jesteście Państwo z nami. To dla nas bardzo ważne. 

Dziękujemy za Państwa wsparcie, dobre słowa, komentarze na profilach społecznościowych i każdą składkę wpłaconą w terminie! 

Bardzo proszę o przeczytanie do końca! 

Nasza Akademia jest klubem działającym w formie non-profit, a to oznacza, że nie działamy w celu osiągnięcia zysków, a jeśli nadwyżka zostanie wypracowana to przeznaczamy ją wg statutu na rozwój piłkarstwa dziecięcego i młodzieżowego. Organizujemy i zaplanowaliśmy szereg imprez piłkarskich dla naszych zawodników:

 • Turniej Dzieci Dzieciom (zima),
 • Mistrzostwa Akademii (wiosna),
 • Rozgrywki GOOLove Gry (wewnątrz klubowe),
 • Piłkarska Gala GOOLSTAR,
 • Mistrzostwa Przedszkolaków,
 • Batalia Bramkarska
 • nagrody i niespodzianki dla dzieci.

Z bieżących opłat finansujemy:

 • wynajęcia infrastruktury sportowej (hale i boiska),
 • wynagrodzenia dla trenerów,
 • wymiany sprzętu treningowego,
 • opłaty rozgrywek MZPN (sędziowie, karty chipowe, obsługa medyczna, zgłoszenia zawodników),
 • wynagrodzenia dla koordynatorów,
 • dofinansowania na zgrupowania i obozy piłkarskie dla najbardziej potrzebujących,
 • wydatki związane z wynajmowaniem powierzchni biurowej,
 • system zarządzania klubem,
 • wynagrodzenie obsługi biurowej, księgowość i całej administracji.

Nasz klub funkcjonuje dzięki Państwa wpłatom, które są składkami uśrednionymi (stałymi) w danym ośrodku na cały sezonu bez względu na to, czy trenujemy na boisku, czy na hali – choć jak łatwo się domyśleć wynajęcie hali, jest znacznie droższe niż boiska. W miesiącach kiedy są ferie, w ośrodkach w których nie prowadzimy treningów opłata jest pomniejszona o 50 %, w miesiącu Lipcu składek w ogóle nie ma. Te miesiące są dla nas najcięższe, gdyż klub normalnie funkcjonuje i ponosi koszty utrzymania m.in. wynajęcia bazy treningowej, koszty osobowe, funkcjonowania systemu, administracji, etc. 

Wiemy, że w innych klubach składki naliczane i wymagane są przez 12 miesięcy w roku, my staramy się współpracować z Państwem i podchodzić partnersko, gdyż wiemy, że to dzięki wam w ogóle funkcjonujemy i realizujemy naszą pasję, ale i pasję naszych podopiecznych. 

Osoby, które współpracują z naszym klubem to: nauczyciele, ale także trenerzy dla których nasz klub to jedyne źródło finansowania i utrzymania swoich rodzin!​ W tych trudnych momentach bądźmy wszyscy razem!


Miesiąc Marzec zgodnie z postanowieniem Zarządu i uzgodnieniami z Trenerami odrobimy po przez: wyznaczenie nowych terminów treningów, rozegranie sparingów, organizacja dodatkowych imprez. Wszystko to będzie uzgodnione i zaproponowane na pierwszym treningu po przerwie z Wami drodzy rodzice. Dlatego składka za miesiąc marzec wynosi 100 % dla każdego ośrodka. Apelujemy i prosimy o pilne wpłaty tym, którzy jeszcze tego nie zrobili.

RODZICOM, KTÓRZY JUŻ TEGO DOKONALI - SERDECZNIE DZIĘKUJEMY. 

Sytuacja cały czas się rozwija, nie wiemy co postanowi Rząd RP i jak rozwinie się sytuacja z zagrożeniem epidemiologicznym. Jeśli zamknięcie szkół i przedszkoli zostanie przedłużone oficjalnie przez Rząd RP, to niezwłocznie poinformujemy Państwa (mailowo, sms), jak będzie nasz klub funkcjonował w miesiącu Kwietniu i jakie będą opłaty z tym związane. 

Zapewniamy, że będziemy podchodzić do Państwa, jako partnerów naszego klubu, bo znaleźliśmy się w niecodziennej i trudnej sytuacji. 

Najbliższy czas, to test na lojalność naszych kibiców-rodziców wobec naszego klubu i jesteśmy pewni, że przy wspólnej współpracy zdamy go na 6!

Korzystając z okazji zapraszam na naszego oficjalnego Facebooka, gdzie wkrótce pojawią się filmy dla zawodników, a także konkursy: www.facebook.com/ampgool

Również dostępny jest dla Państwa nasz kanał YouTube, gdzie już są filmiki instruktażowe z udziałem Mistrza Świata we freestyle Football do samodzielnej nauki w domu / na ogródku:  https://www.youtube.com/user/premiersportpl

Dziękujemy!

W imieniu Zarządu, trenerów i pracowników klubu AMP GOOL

Jakub Szcześniak 

Prezes Zarządu KS AMP GOOL

warszawa

wolomin

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY