Partnerzy:

Drodzy Rodzice, z przyjemnością informujemy, że dzięki naszej wieloletniej współpracy z Gminą Wołomin, dostaliśmy w użytkowanie teren przy Zespole Szkół Nr. 3, wraz z kompleksem boisk sportowych Orlik 2012.

W porozumieniu z Burmistrz Miasta i Gminy Wołomin Sz.P. Elżbietą Radwan, podjęliśmy się sprawowania opieki i zarządzania wspomnianym obiektem.

Naszym celem jest doprowadzenie infrastruktury sportowej do odpowiedniego stanu używalności, tak by boiska mogły bezpiecznie służyć mieszkańcom Wołomina i zawodnikom naszego klubu. Chcemy na dobre zadomowić się na obiekcie, przenosząc tam całą infrastrukturę biurowo-organizacyjną. Mamy nadzieję, że będzie to nasz nowy dom, pozwalający na dalszy rozwój i kontynuowanie misji szkoleniowej Akademii.

Jako klub zobowiązaliśmy się zabezpieczyć obiekt przed działaniem wandali, a ponadto chcemy odnowić zdewastowane budynki w których znajdują się szatnie i pomieszczenia sanitarne, doprowadzając zastałą na miejscu infrastrukturę, do stanu używalności.

 

W tym miejscu mamy zaszczyt ogłosić podpisanie umowy z Wołomińską agencją ochrony Kontra24.pl. Dzięki naszej współpracy na obiekcie przy ul. Kazimierza Wielkiego 3 w Wołominie, pojawi się monitoring 24h, a teren będzie okresowo patrolowany przez pracowników firmy ochroniarskiej.

W pełni wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt i innowacyjne usługi charakteryzują firmę Kontra24.pl, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, gwarantując bezpieczeństwo na obiekcie.

Mamy szczerą nadzieję, że nasze wspólne działania doprowadzą do poprawy bezpieczeństwa na terenie obiektu Orlik 2012, powstrzymując działania okolicznych wandali, sukcesywnie  dewastujących budynki i otoczenie obiektu.

Zależy nam na stworzeniu miejsca przyjaznego mieszkańcom Wołomina, na którym będzie dominował sport i pozytywna atmosfera, kształtująca odpowiedni obraz naszego wspaniałego miasta.

 

Zarząd Klubu Sportowego Akademia Młodego Piłkarza GOOL kieruje serdeczne podziękowania do Władz Miasta i Gminy Wołomin, w tym Sz.P. Burmistrz Elżbiety Radwan, Sz.P Dariusza Szymanowskiego - Zastępcy Burmistrza, a także Sz.P. Henryki  Dudy – Dyrektor ZS nr 3 w Wołominie za okazane wsparcie i zaufanie.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować, promując sport na naszym terenie.


Ponadto dziękujemy przedstawicielom Agencji ochrony Kontra24.pl za ich podejście, zaangażowanie i wsparcie.


 

 

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY