Partnerzy:

 

RUSZYŁY WIOSENNE NABORY!! 

 

Akademia Młodego Piłkarza GOOL - to ok. 1000 trenujących zawodników w 22 lokalizacjach na terenie województwa mazowieckiego.

 


Co wyróżnia naszą Akademię i sprawia, że warto do Nas dołączyć?

- Profesjonalna Kadra Trenerska - posiadająca niezbędne uprawnienia do pracy z dziećmi takie jak kursy UEFA A, B, C.

- Szkolenie - treningi według wewnętrznego programu dostosowanego do wieku oraz umiejętności zawodnika, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

- Zajęcia "Aktywny Rodzic" - na ostatnim treningu miesiąca, do zajęć zapraszamy również rodziców naszych zawodników. Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, pozwala na wzmacnianie wzajemnych relacji oraz dziecięcej motywacji.

- Obozy oraz półkolonie zarówno letnie jak i zimowe, których oferta pozwala na jeszcze lepszy rozwój umiejętności piłkarskich oraz wspaniałą integrację zawodnika z całą drużyną,

- Turnieje z medalami i nagrodami, takie jak m.in. zimowe turnieje Dzieci - Dzieciom, których celem jest pomoc najmłodszym potrzebującym, letnie pod nazwą Mini Mistrzostwa oraz wewnętrzna liga piłkarską, w których to biorą udział wszystkie nasze oddziały Akademii, i które pozwalają zawodnikom na weryfikację swoich umiejętności na tle innych drużyn, ale przede wszystkim pozwalają na dobrą zabawę i sprawiedliwą rywalizację,

- Oferta dodatkowych projektów: treningi motoryczno - siłowe, pozwalające na doskonalenie sprawności fizycznej oraz wydolności, dedykowane naszym zawodnikom grającym w lidze MZPN, oraz GK SCHOOL - profesjonalna szkółka, bramkarska, stawiająca na rozwój cech koordynacyjnych najlepszych bramkarzy naszej Akademii

 

- DWA PRÓBNE TRENINGI W NASZYM KLUBIE SĄ DARMOWE!!

 

Serdecznie zapraszamy Młodych Adeptów do wstąpienia w nasze szeregi!!

 

Obecnie prowadzimy nabory w 4 kategoriach wiekowych:

2013/14, 2011/12, 2009/10 oraz 2008/07.


Gra w piłkę nożną jest świetną formą aktywności. Poprawia zwinność, gibkość, ale także hartuje młody organizm. Oprócz czynników zdrowotnych, uczy obowiązkowości, współpracy w grupie, podnosi samoocenę, oraz świetnie rozładowuje niespożyte pokłady energii, tkwiące w każdym dziecku. A wszystko to dzięki, zróżnicowanym treningom, które nie opierają się jedynie na doskonaleniu umiejętności technicznych, ale łącza w sobie także elementy ćwiczeń oraz przeróżnych zabaw i gier dopasowanych do wieku dziecka, nad których wykonaniem czuwa wykwalifikowana Kadra Akademii.Gorąco zachęcamy do wstąpienia do Akademii!! 

PRZYJDŹ! ZOBACZ! I ZDECYDUJ!!


SPRAWDŹ PEŁNĄ LISTA NASZYCH LOKALIZACJI  

WRAZ Z HARMONOGRAMEM ZAJĘĆ
- TUTAJ!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY).

 

DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW, którzy przyjdą do Nas z polecenia bądź wskażą numer vouchera promocyjnego, przygotowaliśmy nie lada niespodziankę 50% zniżki na pierwszy miesiąc treningów w naszej Akademii.

 

 

TWOJE DZIECKO JEST ZAWODNIKIEM AMP GOOL?

W TAKIM RAZIE SPRAWDŹ NASZĄ WIOSENNĄ PROMOCJĘ!Wystarczy polecić naszą Akademie, a w zamian otrzymacie miesiąc treningów za symboliczne 1 zł.

 

Co należy zrobić?

Podczas zgłaszania nowego zawodnika poprzez formularz zgłoszeniowy (znajdujący się na naszej stronie www.ampgool.pl ) rodzic dziecka, musi odpowiedzieć na pytanie: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?” Jako odpowiedź należy wybrać „z polecenia” i wpisać imię i nazwisko osoby polecającej. Na tej podstawie otrzymają Państwo abonament miesięczny w kwocie 1 zł/miesiąc.

 


Regulamin promocji:

 

 1.    Akcja promocyjna trwa od 27.03.2019r. do 31.05.2019r.

 2.   Wszystkie zgłoszenia dokonane przed 27.03.2019r. oraz po 31.05.2019r. nie biorą udziału w promocji,

 3.    Promocja jest rozliczana w formie pełnych miesięcy kalendarzowych, a więc kwota 1zł nadawana jest na pierwszy pełny miesiąc,

4.     Wraz z każdym nowo poleconym zawodnikiem, promocja przedłuża się o następny miesiąc. Zgodnie z tym osoba polecająca przykładowo 3 zawodników, którzy zarejestrują się, i wskażą osobę polecającą, otrzyma możliwość trenowania przez 3 miesiące za kwotę 1 zł za każdy miesiąc etc.,

5.     Akcja promocyjna przeznaczona jest do rodziców dzieci, którzy mają zawarte umowy z naszą Akademią,

6.     W przypadku zapisanego rodzeństwa w Klubie, zniżka przyznawana jest na zawodnika, którego składka w Klubie jest mniejsza,

 7.     Promocja nie dotyczy polecenia Akademii rodzeństwu (w przypadku przyznania zniżki Opiekunami prawnymi polecanego dziecka muszą być inne osoby niż osoby polecające).

 8.     Promocja przestaje obowiązywać w momencie wypowiedzenia umowy przez osobę poleconą przez Państwa,

 9.     Okres promocji nie obejmuje okresu wypowiedzenia, ten zgodnie zapisami w Regulaminie Klubu, jest okresem pełnopłatnym, nieobjętym ulgami płatniczymi.

 

 

 
Pragniemy spełnić marzenia wszystkich dzieci,
a jednocześnie docenić tych, którzy nam zaufali!

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w promocji!!

 

 

 

1 procentpremiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY