Partnerzy:

Kalendarz organizacyjny sezonu 2017/18:

 

 

Odrabianie zajęć i funkcjonowanie Akademii: Akademie funkcjonują zgodnie z trybem roku szkolnego przyjętego w szkołach od Września do Czerwca z przerwami wakacyjnymi i świątecznymi. Z uwagi na ograniczenie dyspozycyjność hal sportowych i uwarunkowania prozdrowotne większości zajęć będzie odrabiana w momencie wyjścia na powietrze.

 

Akademia ma prawo przenieść zajęcia do najbliższej lokalizacji zastępczej na czas niedyspozycji obiektów (nie z winy Akademii) lub zorganizować w ten czas mecz sparingowy z inną lokalizacją na obiektach najbliższych lokalizacji, gdzie nie są dyspozycyjne obiekty.

Akademia zobowiązuję się do informowania Rodziców/ Opiekunów prawnych o zaistniałych zmianach przez Trenerów Akademii, mailowo/sms lub na oficjalnej stronie Klubu: www.ampgool.pl

 

 

Opłaty:Składka miesięczna w każdej Akademii jest niezmienna przez cały rok szkolny niezależnie od ilości odbytych treningów w danym miesiącu. Składki w danej Akademii mogą być inne z uwagi na inne uwarunkowania w każdej miejscowości – jednakże zawsze są one średnimi składkami miesięcznymi na cały rok szkolny (Wrzesień – Czerwiec) i nie podlegają zmniejszeniu z uwagi na to, że w jednym miesiącu zajęć jest więcej, a w innym mniej – stąd też składka jest średnią z całego roku.

 

Odliczenie składek: Jeśli zawodnik pojawił się w ciągu miesiąca 1 lub 2 razy na treningu istnieje możliwość odliczenia składki w wysokości 50 % za dany miesiąc – jeśli składka została uiszczona w terminie do 10-tego dnia z góry za każdy miesiąc. Jeżeli zawodnik był 3 razy i więcej należy wnieść pełną składkę lub jeśli Rodzic/ Opiekun prawny wnosi składki z opóźnieniem – Klub nie jest zobowiązany do pomniejszenia opłaty.

W przypadku dłuższej choroby dziecka i zawieszenia treningów prosimy o kontakt z biurem obsługi AMP GOOL w pierwszym dniu choroby (nieobecności na zajęciach) - pod nr telefonu: 666-111-774 – lub (22) 763 96 26.

 

Zgodnie ze statutem Klubu składki przeznaczane są na:

- Wynajęcie infrastruktury sportowej (hala/ boiska sportowe)

- Wynagrodzenie Sztabu Trenerskiego (w tym szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)

- Organizacja nieodpłatnych imprez sportowych dla zawodników AMP GOOL (Wielkie Turnieje Halowe, Wielka Rywalizacja Miast, Premier Liga, wpisowe na turnieje zewnętrzne i inne w poszczególnych Akademiach)

- Sprzęt sportowy, który jest wyposażeniem każdej Akademii

- Rozwój sportu dzieci i młodzieży, głównie piłki nożnej w Województwie Mazowieckim.

- Koszty administracyjne Klubu

- Koszty bieżące funkcjonowania Klubu (klub pracuje cały rok – niezależnie od przerw w treningach)

 

Zawieszenie zawodnika w treningach: Zgodnie ze statutem Klubu zawodnik może być zawieszony w zajęciach:

  1. Po dwukrotnym upomnieniu Trenera za złe zachowanie podczas zajęć (zawieszenie na 1 trening)
  2. Jeśli zawodnik wykazuje się agresją, która wpływa na grupę i jakość zajęć (zawieszenie na 3 treningi), a w dalszej konsekwencji wykluczenie zawodnika z Klubu.
  3. Jeśli Rodzic/opiekun prawny ma zaległości finansowe w wysokości 1 lub więcej miesięcy wobec Klubu – następuje zawieszenie definitywne zawodnika do momentu spłaty zadłużenia.

 

Rezygnacje: W przypadku rezygnacji Rodzica z uczestnictwa dziecka w treningach Akademii Młodego Piłkarza GOOL należy złożyć pisemne powiadomienie w formie elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub listownie  na adres: 05-200 Wołomin, ul. Wileńska 51A/213.

Rezygnacja i wypisanie z Akademii następuje z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia, który jest pełno płatny niezależnie od ilości treningów, które zawodnik odbył do momentu wypowiedzenia. W tym czasie zawodnik może czynnie uczestniczyć we wszystkich treningach, meczach, turniejach, a także może odrobić niewykorzystane treningi w innych lokalizacjach po wcześniejszym powiadomieniu biura Akademii.

UWAGA: Rezygnację przyjmujemy tylko i wyłącznie drogą mailową lub listowną.

 

W przypadku braku złożenie rezygnacji i nieuczestniczenia w treningach zawodnika - Akademia ma prawo ubiegać się o uiszczenie zaległych składek do momentu złożenia rezygnacji pisemnej bądź mailowej przez Rodzica/ Opiekuna prawnego.

 

 

Szanowni Rodzice – W razie pytań lub niejasności jesteśmy do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 do 18:00 – zapraszamy do kontaktu:

Tel.: 22 763 96 26 666-111-774

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Zapraszamy do kontaktu !

Zespół AMP GOOL

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY