Partnerzy:

2017.05.21, Warszawa

W niedzielne południe mierzyliśmy się z zespołem FFA Warszawa. Było to spotkanie całkiem odmienne od poprzedniego meczu. Pierwsi straciliśmy dwie bramki, co pobudziło chłopców do odrabiania strat. W drugiej kwarcie strzelamy cztery bramki i wychodzimy na prowadzenie. Poprawiliśmy grę obronną, wyłączając z gry najlepszych indywidualnych zawodników przeciwnika. Po blisko 60' minutach prowadzimy dwiema bramkami, niestety tracimy wygraną w doliczonym czasie gry. Za nami dwa trudne spotkania z FFA, ale wyciągnęliśmy bardzo dużo nauki na tym przeciwniku, pozwoliło nam to bardzo się poprawić i szkoda, że nie zagramy kolejnego spotkania z FFA. Brawo chłopcy za mecz, zabrakło niewiele do udanego rewanżu, podnosimy głowy i już czekamy na zespół Irzyka.

Trener
Karol Frąckiewicz

FFA Warszawa - AP GOOL Wołomin 5:4 (2:4)

Skład: Klekowski F. - Bukowski M, Korzeniewski M. - Gadomski M., Rowicki I., Milewski D. - Chudy K.

Ponad to grali: Włodkowski K., Dąbrowski K.

Bramki dla AP GOOL:
Igor Rowicki 2

Kuba Dąbrowski 1

Dominik Milewski 2

MVP meczu: Rowicki I., Korzeniewski M, Milewski D.

AP GOOL Wołomin – AP Marcovia Marki
Mecz 4 kolejki - liga okręgowa II Żak Grupa 1 (RW)

2017.05.07, Warszawa ul. Ostródzka 175

W trzecim mecz mierzyliśmy się z zespołem UKS Białe Orły Warszawa. Od pierwszej minuty dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Po ostatnim meczu założyliśmy sobie żeby być skoncentrowanym już od pierwszego gwizdka. Przez 3 kwarty byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, dopuszczając jedynie do dwóch akcji przeciwnika na naszą bramkę,   sami tworzą wiele akcji podbramkowych, w których z opresji ratował gospodarzy bramkarz. Czwarta kwarta okazała się bardzo przewrotna. Uzyskując prowadzenie 2:1, po 60 minutach mamy wygraną, niestety wystarczył moment dekoncentracji w doliczonym czasie gry i tracimy wygraną. Bardzo szkoda wysiłku chłopców, bo z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Było to ciężkie doświadczenie, ale z tej nauki wyciągniemy wnioski i wracamy silniejsi na następny mecz.