Partnerzy:

Szanowni Państwo, Zarząd Klubu zgodnie z postanowieniami wprowadza dodatkowe, nieodpłatne jednostki dedykowane  dla zawodników Reprezentacji. Ich celem jest poprawienie sprawności ogólnej chłopców, zwiększenie siły (masy mięśniowej) oraz wydolności. Dzięki kontrolowanemu treningowi z elementami sztuk walki, chłopcy będą również czuli się pewniej na boisku i nie będą unikać/bać się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem.

 

Za poprawne przeprowadzenie treningów będzie odpowiedzialny nowy nabytek Akademii Młodego Piłkarza GOOL – trener Krzysztof Biaduń.  

 

Trener Krzysztof posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie sztuk walki, które aktywnie uprawia od 1988 roku. Krzysztof posiada 4  stopień Dang, jak również uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach Ju-Jitsu oraz Viet Vo Dao. Jednocześnie pełni on funkcję  prezesa  Hac Ho Fight Clubu Wołomin, najstarszego klubu walki w Wołominie, który może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 

Pierwszy trening pod okiem trenera Krzysztofa odbędzie się piątek 2 marca, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Trening ten będzie otwarty dla rodziców, po to abyście mogli się Państwo zapoznać z jego formułą.  Przypominam o konieczności zmiany obuwia, aby móc wejść na salę gimnastyczną!

 

Jednak zanim rozpoczniemy treningi ogólnej sprawności ruchowej oraz siły, czeka nas już drugie spotkanie z Trenerem Techniki AMP GOOL, Mistrzem Świata oraz Europy w piłkarskim freestyle – Pawłem Skórą!! Trener Paweł odwiedzi nas w najbliższy piątek (23.02.2018) i poprowadzi 60-minutowa jednostkę treningowa dla naszych zawodników. Tym razem przejdziemy już do poważniejszych wyzwań i spróbujemy nauczyć się podstawowych trików piłkarskich, które prezentowaliśmy w ostatnich tygodniach na naszej stronie www.ampgool.pl.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram wszystkich dodatkowych, nieodpłatnych treningów, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Prosimy, aby chłopcy na treningi siłowe byli ubrani w podstawowy strój sportowy – krótkie spodenki (mogę być również długie), biała, bawełniana koszulka oraz buty sportowe.

SPRAWOZDANIE MECZOWE

AMP Gool Wołomin 2010

 

Data:

03.02.2018 (sobota)

Godzina:

10:00

Miejsce:

SoccerArena, ul. Annopol 24B

Mecz Ligowy:

Kids Soccer League

Przeciwnik:

MKS Bug Wyszków, Soccer Kids Łowicz

Opis meczu:

 

Kolejne bardzo dobre występy naszej drużyny. W pierwszym meczu ulegliśmy co prawda Bugowi Wyszków 3 – 4, ale praktycznie przez całe spotkanie prowadziliśmy grę. Wszystkie bramki straciliśmy po kontrach naszych rywali. Przed ostatnią kwartą przegrywaliśmy 1 – 4. Znakomita postawa naszych zawodników spowodowała, że udało się nam zmniejszyć rozmiary porażki. Przy minimalnie lepszej skuteczności mecz mógł być nawet wygrany. Brawa należą się jednak za walkę do samego końca. Do ostatniej minuty nasi chłopcy próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym razem się nie udało, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu i konsekwencji nasza gra wyglądała bardzo dobrze przez całe spotkanie.

W drugim meczu nasza skuteczność była już znakomita. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wyczyn Igora Wolszczaka, który zdobył 6 bramek! W końcówce widać było, że zespół opadł z sił, po wyczerpującym pierwszym meczu. W trzeciej kwarcie prowadziliśmy już 8 – 3, ale pod koniec meczu przydarzało nam się więcej prostych błędów wynikających ze zmęczenia.

 

AMP GOOL WOŁOMIN 2010 – MKS BUG WYSZKÓW                     3 – 4

 

Bramki: Igor Wolszczak 2,Alan Pogorzelski

 

AMP GOOL WOŁOMIN 2010 – SOCCER KIDS ŁOWICZ                   10 – 7

 

Bramki: Igor Wolszczak 6, Krystian Goryszewski, Alan Miętus, Jakub Rapacki, samob.

 

Skład: Mikołaj Zaradkiewicz – Piotr Zacharski, Igor Wolszczak, Piotr Rosiński, Alan Pogorzelski, Alan Miętus, Jakub Rapacki, Mateusz Wróblewski, Krystian Goryszewski.

 

MVP meczu (do 3 wyróżniających zawodników): Alan Pogorzelski, Piotr Zacharski, Alan Miętus.

 

Podpis Trenera

Tomasz Świerczewski

 

Mecz ligowy z AP Marcovia Marki

 

W przedostatniej kolejce ligowej nasz zespół odniósł wysokie zwycięstwo nad Marcovią Marki. Prowadzenie objęliśmy już w pierwszej minucie spotkania po strzale Gracjana Gajcy. Marcovia wyrównała w kolejnej akcji, ale później strzelali już tylko nasi zawodnicy. Po porażce w Wieliszewie oraz po pauzie w ostatniej kolejce nasz zespół powrócił na właściwe dla siebie tory. W sobotni poranek mogliśmy znowu obserwować grający konsekwentnie od pierwszej do ostatniej minuty zespół AP Gool. Oprócz wyniku cieszy przede wszystkim postawa zawodników, którzy coraz lepiej wykonują stawiane przed nimi zadania.

 

AP MARCOVIA MARKI – AP GOOL WOŁOMIN 2010          1 : 8 (1 : 5)

 

Bramki:

0 : 1

Gracjan Gajcy

 

1 : 1

 

 

1 : 2

Jakub Rapacki

 

1 : 3

Patryk Rytel-Siłka

 

1 : 4

Igor Wolszczak

 

1 : 5

Piotr Zacharski

 

1 : 6

Bartosz Jaskulak

 

1 : 7

Piotr Zacharski

 

1 : 8

Igor Wolszczak

 

 

Skład AP Gool Wołomin 2010:

9. Ernest Gajcy (10. Nikodem Grabowski) – 5. Piotr Zacharski (4. Alan Miętus, 2. Antoni Supranowicz), 16. Igor Wolszczak, (7. Jakub Rapacki, 3. Kacper Dobrowolski), 22. Piotr Rosiński (13. Alan Pogorzelski, 15. Krystian Goryszewski), 6. Gracjan Gajcy (8. Bartosz Jaskulak, 11. Patryk Rytel-Siłka)

 

MVP meczu (do 3 wyróżniających zawodników):

-

 

Podpis Trenera

Tomasz Świerczewski

Mecz ligowy z MKS Wichrem Kobyłka

 

 

W ostatniej kolejce ligowej nasz zespół niestety odniósł porażkę z drużyną MKS Wicher Kobyłka. Pierwszą bramkę straciliśmy w 3 minucie spotkania. Bardzo szybko jednak wyrównaliśmy wynik po strzale Gracjana Gajcy. Jeszcze do przerwy zespół z Kobyłki  doprowadził do wyniku 2:1. W drugiej połowię spotkania nasi piłkarze pokazali co to jest walka na boisku. Z Pełnym zaangażowaniem i konsekwencją weszliśmy do gry, co zaowocowało bramką Bartosza Jaskulaka. Zawodnicy AP Gool doprowadzili do remisu po strzale Alana Miętusa (3:3). Niestety wyniku nie udało się utrzymać po rzucie karnym dla drużyny MKS Wicher Kobyłka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5 do 3 dla gości. Reasumując mecz zafundował kibicom wiele pozytywnych emocji. 

 

MKS Wicher Kobyłka – AP GOOL WOŁOMIN 20105 : 3 (10 : 7)

 

Bramki:

1 : 0

 

1 : 1

Gracjan Gajcy

2 : 1

 

3 : 1

 

3 : 2

Bartosz Jaskulak

3 : 3

Alan Miętus

3 : 4

 

3 : 5

 

 

Skład AP Gool Wołomin 2010:

9. Ernest Gajcy (10. Nikodem Grabowski) – 4. Alan Miętus, (2. Antoni Supranowicz), 16. Igor Wolszczak, (7. Jakub Rapacki, 3. Kacper Dobrowolski), 22. Piotr Rosiński (13. Alan Pogorzelski, 15. Krystian Goryszewski), 6. Gracjan Gajcy (8. Bartosz Jaskulak, 11. Patryk Rytel-Siłka)

 

MVP meczu (do 3 wyróżniających zawodników):

-

 

Podpis Trenera

Tomasz Świerczewski

Magdalena Łuń

Mecz ligowy z Marcovia Marki:

Data: 28 października 2017

Godzina rozpoczęcia meczu 10:00

Zbiórka zawodników: 9:15

Miejsce: ul. Wspólna 12, Marki.

Powołani AMP GOOL Wołomin :

1.     Kacper Dobrowolski

2.     Ernest Gajcy

3.      Gracjan Gajcy

4.      Krystian Goryszewski

5.     Nikodem Grabowski

6.      Bartosz Jaskulak

7.      Alan Miętus

8.      Alan Pogorzelski

9.      Jakub Rapacki

10. Piotr Rosiński

11.Patryk Rytel-Siłka

12. Antoni Supranowicz

13.Igor Wolszczak

14.Piotr Zacharski

15.Mikołaj Zaradkiewicz

 

 

 

 

 

Prosimy o zabranie:

   - Strój meczowy, ochraniacze
   - Dres reprezentacji, ortalion
   - Buty piłkarskie ( korki )
   - Wodę, banana
   - Legitymację

 

Strona 1 z 5

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY