Partnerzy:

Mecz ligowy z MKS Wichrem Kobyłka

W ostatniej kolejce ligowej nasz zespół niestety odniósł porażkę z drużyną MKS Wicher Kobyłka. Pierwszą bramkę straciliśmy w 3 minucie spotkania. Bardzo szybko jednak wyrównaliśmy wynik po strzale Gracjana Gajcy. Jeszcze do przerwy zespół z Kobyłki  doprowadził do wyniku 2:1. W drugiej połowię spotkania nasi piłkarze pokazali co to jest walka na boisku. Z Pełnym zaangażowaniem i konsekwencją weszliśmy do gry, co zaowocowało bramką Bartosza Jaskulaka. Zawodnicy AP Gool doprowadzili do remisu po strzale Alana Miętusa (3:3). Niestety wyniku nie udało się utrzymać po rzucie karnym dla drużyny MKS Wicher Kobyłka. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5 do 3 dla gości. Reasumując mecz zafundował kibicom wiele pozytywnych emocji.

MKS Wicher Kobyłka – AP GOOL WOŁOMIN 20105 : 3 (10 : 7)

Skład AP Gool Wołomin 2010:

9. Ernest Gajcy (10. Nikodem Grabowski) – 4. Alan Miętus, (2. Antoni Supranowicz), 16. Igor Wolszczak, (7. Jakub Rapacki, 3. Kacper Dobrowolski), 22. Piotr Rosiński (13. Alan Pogorzelski, 15. Krystian Goryszewski), 6. Gracjan Gajcy (8. Bartosz Jaskulak, 11. Patryk Rytel-Siłka)

MVP meczu (do 3 wyróżniających zawodników):

-

Podpis Trenera

Tomasz Świerczewski

Magdalena Łuń

Mecz ligowy z AP Marcovia Marki

W przedostatniej kolejce ligowej nasz zespół odniósł wysokie zwycięstwo nad Marcovią Marki. Prowadzenie objęliśmy już w pierwszej minucie spotkania po strzale Gracjana Gajcy. Marcovia wyrównała w kolejnej akcji, ale później strzelali już tylko nasi zawodnicy. Po porażce w Wieliszewie oraz po pauzie w ostatniej kolejce nasz zespół powrócił na właściwe dla siebie tory. W sobotni poranek mogliśmy znowu obserwować grający konsekwentnie od pierwszej do ostatniej minuty zespół AP Gool. Oprócz wyniku cieszy przede wszystkim postawa zawodników, którzy coraz lepiej wykonują stawiane przed nimi zadania.

AP MARCOVIA MARKI – AP GOOL WOŁOMIN 2010          1 : 8 (1 : 5)

1 : 8

9. Ernest Gajcy (10. Nikodem Grabowski) – 5. Piotr Zacharski (4. Alan Miętus, 2. Antoni Supranowicz), 16. Igor Wolszczak, (7. Jakub Rapacki, 3. Kacper Dobrowolski), 22. Piotr Rosiński (13. Alan Pogorzelski, 15. Krystian Goryszewski), 6. Gracjan Gajcy (8. Bartosz Jaskulak, 11. Patryk Rytel-Siłka)

-

Mecz ligowy z FDA Wieliszew

Druga porażka, dosyć bolesna, bo z gry na pewno nie byliśmy zespołem, który nie zasługiwał na zdobycie choćby jednego punktu.

Pomimo przegranej, zawodnikom należą się brawa i za grę, i za zaangażowanie, ponieważ o korzystny rezultat walczyliśmy do samego końca. Obiektywnie – wypadliśmy zdecydowanie lepiej, niż w meczu, który z FDA zremisowaliśmy w trakcie pierwszej rundy spotkań. Mecz na pewno nie był łatwy, ale analizując to spotkanie, to jedyne czego nam brakowało, to odrobina szczęścia.

FDA WIELISZEW – AP GOOL WOŁOMIN 2010         2 : 1 (2 : 1)