Partnerzy:

Mecz ligowy z KS Wisła Jabłonna                                                              13.05.2018

W niedzielę zespół z rocznika 2010 rozegrał ostatnie spotkanie w lidze przed rundą rewanżową. Naszym przeciwnikiem był zespół KS Wisła Jabłonna. Niestety tym razem nie udało nam się wywalczyć choćby jednego punktu i o ile nadal zachowujemy pozycję wicelidera, to do pierwszego miejsca tracimy już 6 punktów.

Pomimo porażki uważam, że nie zagraliśmy słabego spotkania. Po pierwszej połowie prowadziliśmy nawet 3 – 1, w drugiej połowie, kiedy straciliśmy trzy bramki, obraz gry nie uległ większej zmianie, natomiast nasi rywale byli tego dnia po prostu skuteczniejsi.

Na ogromne wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz – Mikołaj Zaradkiewicz, który rozegrał niesamowity mecz. Poza znakomitym wprowadzaniem piłki jego interwencje przynajmniej kilka razy uchroniły nas od straty bramki w sytuacjach, które wydawały się niemożliwe do obrony.

Trener
Tomasz Świerczewski

KS Wisła Jabłonna – AMP GOOL Wołomin 2010     4 – 3 (1 – 3)

Skład: Mikołaj Zaradkiewicz – Alan Miętus, Igor Wolszczak, Nikodem Grabowski, Alan Pogorzelski.

Ponadto grali: Krzysztof Benedyk, Szymon Łaskowski,Jakub Rapacki.

Bramki:

0 – 1 Igor Wolszczak (AMP GOOL)

0 – 2 Krzysztof Benedyk (AMP GOOL)

0 – 3 Igor Wolszczak (AMP GOOL)

1 – 3 (KS Wisła)

2 – 3 (KS Wisła)

3 – 3 (KS Wisła)

4 – 3 (KS Wisła)

Mecz ligowy z UKS Białe Orły Warszawa 15.04.2018

W niedzielę zawodnicy AMP GOOL Wołomin z rocznika 2010 rozegrali pierwsze spotkanie rundy wiosennej w ramach rozgrywek Mazowieckiego ZPN.

Inauguracja wypadła na plus chociaż nasz zespół nie ustrzegł się jeszcze kilku błędów. Przede wszystkim można być bardzo zadowolonym z postawy zawodników w grze ofensywnej. Na wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz – Mikołaj Zaradkiewicz, który dzięki odważnym i mądrym decyzjom bardzo szybko wprowadzał piłkę do gry. Oczywiście  pochwalić należy w tym momencie również naszych skrzydłowych, którzy potrafili dobrze pokazać się Mikołajowi do  gry. Pozytywnie wypadli też nasi napastnicy. Dzięki ich aktywnemu wychodzeniu na pozycję, potrafiliśmy utrzymywać piłkę daleko od naszej bramki, na połowie rywala.

Problemy pojawiły się w grze defensywnej. Gubiliśmy krycie dzięki czemu naszym przeciwnikom udało się wyprowadzić stan meczu z wyniku 1 – 4 na 3 – 4. W końcowej fazie meczu udało nam się jednak poukładać grę również w tym elemencie.

Po raz kolejny jesteśmy zadowoleni z ogromnego zaangażowania i nieustępliwości drużyny, ponieważ dzięki dużej woli walki udało się przetrwać cięższe momenty. Na wyróżnienie w tym aspekcie zasługuje Nikodem Grabowski, który harował na całej długości boiska i często asekurował swoich kolegów z obrony.

Trener
Tomasz Świerczewski

UKS Białe Orły Warszawa – AMP GOOL Wołomin 2010     4 – 7 (3 – 4)

Skład: 1. Mikołaj Zaradkiewicz – 9. Ernest Gajcy, 16. Igor Wolszczak, 22. Piotr Rosiński (kpt.), 6. Gracjan Gajcy.

Ponadto grali: 7.Jakub Rapacki, 13. Alan Pogorzelski, 3. Kacper Dobrowolski, 10. Nikodem Grabowski, 8. Bartosz Jaskulak.

Bramki:

02’   0 – 1   Gracjan Gajcy (AMP GOOL)

09’   0 – 2   Alan Pogorzelski (AMP GOOL)

12’   1 – 2   Franciszek Poławski (Białe Orły)

17’   1 – 3   Igor Wolszczak (AMP GOOL)

22’   1 – 4   Alan Pogorzelski (AMP GOOL)

23’   2 – 4   Antoni Charliński (Białe Orły)

24’   3 – 4   Franciszek Poławski (Białe Orły)

32’   3 – 5   Gracjan Gajcy (AMP GOOL)

38’   4 – 5   Franciszek Poławski (Białe Orły)

40’   4 – 6   Nikodem Grabowski (AMP GOOL)

49’   4 – 7   Alan Pogorzelski (AMP GOOL)

 

MVP meczu: Gracjan Gajcy, Nikodem Grabowski, Mikołaj Zaradkiewicz.

 

Szanowni Państwo, Zarząd Klubu zgodnie z postanowieniami wprowadza dodatkowe, nieodpłatne jednostki dedykowane  dla zawodników Reprezentacji. Ich celem jest poprawienie sprawności ogólnej chłopców, zwiększenie siły (masy mięśniowej) oraz wydolności. Dzięki kontrolowanemu treningowi z elementami sztuk walki, chłopcy będą również czuli się pewniej na boisku i nie będą unikać/bać się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem.

 

Za poprawne przeprowadzenie treningów będzie odpowiedzialny nowy nabytek Akademii Młodego Piłkarza GOOL – trener Krzysztof Biaduń.  

 

Trener Krzysztof posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie sztuk walki, które aktywnie uprawia od 1988 roku. Krzysztof posiada 4  stopień Dang, jak również uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach Ju-Jitsu oraz Viet Vo Dao. Jednocześnie pełni on funkcję  prezesa  Hac Ho Fight Clubu Wołomin, najstarszego klubu walki w Wołominie, który może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 

Pierwszy trening pod okiem trenera Krzysztofa odbędzie się piątek 2 marca, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Trening ten będzie otwarty dla rodziców, po to abyście mogli się Państwo zapoznać z jego formułą.  Przypominam o konieczności zmiany obuwia, aby móc wejść na salę gimnastyczną!

 

Jednak zanim rozpoczniemy treningi ogólnej sprawności ruchowej oraz siły, czeka nas już drugie spotkanie z Trenerem Techniki AMP GOOL, Mistrzem Świata oraz Europy w piłkarskim freestyle – Pawłem Skórą!! Trener Paweł odwiedzi nas w najbliższy piątek (23.02.2018) i poprowadzi 60-minutowa jednostkę treningowa dla naszych zawodników. Tym razem przejdziemy już do poważniejszych wyzwań i spróbujemy nauczyć się podstawowych trików piłkarskich, które prezentowaliśmy w ostatnich tygodniach na naszej stronie www.ampgool.pl.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram wszystkich dodatkowych, nieodpłatnych treningów, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Prosimy, aby chłopcy na treningi siłowe byli ubrani w podstawowy strój sportowy – krótkie spodenki (mogę być również długie), biała, bawełniana koszulka oraz buty sportowe.

 

Szanowni Państwo,

 

Wielkimi krokami zbliża się start rozgrywek ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Poniżej przedstawiamy Państwu terminarz meczów:

 

 

Data

Godzina

Przeciwnik

Dom / Wyjazd

Adres

15.04 (niedziela)

12.00

UKS Białe Orły

Wyjazd

Warszawa, ul. Ostródzka 175

21.04 (sobota)

14.00

FDA Wieliszew

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

28.04 (sobota)

11.00

MKS Hutnik Warszawa

Wyjazd

Warszawa, ul. Marymoncka 42

05.05 (sobota)

14.00

Be a Star Football Academy II

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

13.05 (niedziela)

11.00

KS Wisła Jabłonna

Wyjazd

Jabłonna, ul. Modlińska 102

19.05 (sobota)

14.00

UKS Białe Orły

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

26.05 (sobota)

12.30

FDA Wieliszew

Wyjazd

Skrzeszew, ul. Szkolna 10

02.06 (sobota)

14.00

MKS Hutnik Warszawa

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

09/10.06

?

Be a Star Football Academy II

Wyjazd

?

16.06 (sobota)

14.00

KS Wisła Jabłonna

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

 

W przypadku jakichkolwiek aktualizacji bądź zmian będziemy Państwa informować na bieżąco.

W razie pytań, prosimy o kontakt z trenerami podczas treningów.

Jednocześnie przypominamy o konieczności posiadania badań lekarskich - bez nich zawodnik nie może wziąć udziału w meczu.

SPRAWOZDANIE MECZOWE

AMP Gool Wołomin 2010

 

Data:

03.02.2018 (sobota)

Godzina:

10:00

Miejsce:

SoccerArena, ul. Annopol 24B

Mecz Ligowy:

Kids Soccer League

Przeciwnik:

MKS Bug Wyszków, Soccer Kids Łowicz

Opis meczu:

 

Kolejne bardzo dobre występy naszej drużyny. W pierwszym meczu ulegliśmy co prawda Bugowi Wyszków 3 – 4, ale praktycznie przez całe spotkanie prowadziliśmy grę. Wszystkie bramki straciliśmy po kontrach naszych rywali. Przed ostatnią kwartą przegrywaliśmy 1 – 4. Znakomita postawa naszych zawodników spowodowała, że udało się nam zmniejszyć rozmiary porażki. Przy minimalnie lepszej skuteczności mecz mógł być nawet wygrany. Brawa należą się jednak za walkę do samego końca. Do ostatniej minuty nasi chłopcy próbowali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Tym razem się nie udało, ale dzięki ogromnemu zaangażowaniu i konsekwencji nasza gra wyglądała bardzo dobrze przez całe spotkanie.

W drugim meczu nasza skuteczność była już znakomita. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wyczyn Igora Wolszczaka, który zdobył 6 bramek! W końcówce widać było, że zespół opadł z sił, po wyczerpującym pierwszym meczu. W trzeciej kwarcie prowadziliśmy już 8 – 3, ale pod koniec meczu przydarzało nam się więcej prostych błędów wynikających ze zmęczenia.

 

AMP GOOL WOŁOMIN 2010 – MKS BUG WYSZKÓW                     3 – 4

 

Bramki: Igor Wolszczak 2,Alan Pogorzelski

 

AMP GOOL WOŁOMIN 2010 – SOCCER KIDS ŁOWICZ                   10 – 7

 

Bramki: Igor Wolszczak 6, Krystian Goryszewski, Alan Miętus, Jakub Rapacki, samob.

 

Skład: Mikołaj Zaradkiewicz – Piotr Zacharski, Igor Wolszczak, Piotr Rosiński, Alan Pogorzelski, Alan Miętus, Jakub Rapacki, Mateusz Wróblewski, Krystian Goryszewski.

 

MVP meczu (do 3 wyróżniających zawodników): Alan Pogorzelski, Piotr Zacharski, Alan Miętus.

 

Podpis Trenera

Tomasz Świerczewski

 

Strona 1 z 5

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY