Partnerzy:

2017.05.07, Warszawa

W trzecim mecz mierzyliśmy się z zespołem UKS Białe Orły Warszawa. Od pierwszej minuty dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Po ostatnim meczu założyliśmy sobie żeby być skoncentrowanym już od pierwszego gwizdka. Przez 3 kwarty byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, dopuszczając jedynie do dwóch akcji przeciwnika na naszą bramkę,   sami tworzą wiele akcji podbramkowych, w których z opresji ratował gospodarzy bramkarz. Czwarta kwarta okazała się bardzo przewrotna. Uzyskując prowadzenie 2:1, po 60 minutach mamy wygraną, niestety wystarczył moment dekoncentracji w doliczonym czasie gry i tracimy wygraną. Bardzo szkoda wysiłku chłopców, bo z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Było to ciężkie doświadczenie, ale z tej nauki wyciągniemy wnioski i wracamy silniejsi na następny mecz.