- Buty piłkarskie
- Wodę, banana
- Legitymacje

Mecz ligowy z Klub Snu    09.09.2017

Opis meczu: W drugiej kolejce ligowej mierzyliśmy się z zespołem Klub SNU. Przeciwnik rozpoczął bardzo defensywnym ustawieniem. Bardzo długo przynosiło im to korzyści, gdzie po dwóch kwartach stracili jedynie dwie bramki. Jednak to konsekwencja i dojrzałość w naszej grze pozwoliła nam kontrolować to spotkanie i zdecydowanie wygrać. Najbardziej chciałbym pochwalić zespół za grę drużynową, gdzie wielokrotnie chłopcy stawiali wyżej korzyść drużyny, niż własną. Dzięki takiej postawie poziom zespołu wielokrotnie wzrasta, a każdy zawodnik ma wsparcie całej drużyny, co umożliwia doskonały rozwój sportowy i społeczny.   Dziękuję zespołowi Klub SNU za rywalizację, naszej drużynie gratuluję wygranej. Widzimy się na treningu!

AP GOOL – Klub SNU 6:1 (2:0)

Bramki:
Kapusta A. - 1
Lachowicz A. - 1
Celiński J. - 3
Grzybowski A. - 1

Skład: Stańczak J. - Kapusta A., Kołodnicki F. -  Lachowicz A, Wach M., Podleśny O. - Meder F.

Ponadto grali: Fordoński A., Grzybowski A., Gutt T., Kadar G., Celiński J.

MVP meczu: Celiński J., Meder F., Fordoński A.

03.09.2017

Opis meczu: W pierwszej kolejce ligowej mierzyliśmy się z zespołem ZWAR Międzylesie II. Było to bardzo emocjonujące spotkanie, bardzo widoczny był u chłopców głód gry i goli, co często sprzyjało szybkiemu budowaniu akcji. Wracamy po przerwie letniej i potrzebujemy czasu żeby powrócić do właściwego tempa prowadzenia gry. Chciałbym pochwalić zespół za bardzo dużą pewność siebie, bardzo duży wysiłek by ciągle dominować, oraz kilka świetnych akcji ofensywnych, gdzie akcja Janek - Marek – Filip – Olek – Antek, była klasy światowej. Dziękuję zespołowi ZWARu za rywalizację, naszej drużynie gratuluję wygranej. Widzimy się na treningu!

ZWAR Międzylesie II - K.S. AP GOOL 3:13 (0:10)

Bramki:

Meder F. - 4
Kołodnicki F. - 5
Kapusta A. - 2
Wach M. - 1

Skład: Stańczak J. - Gutt T., Kołodnicki F. - Lachowicz A, Wach M., Podleśny O. - Meder F.

Ponadto grali: Rutkowski K., Kapusta A.

MVP meczu: Kapusta A., Wach M, Stańczak J.

Trenujemy w Centrum Fudbolu Warszawianka przy ulicy Merliniego 2

Pierwszy trening odbędzie się we wtorek 29 Sierpnia 2017 roku. Zapraszamy!

2017.05.07, Warszawa

W trzecim mecz mierzyliśmy się z zespołem UKS Białe Orły Warszawa. Od pierwszej minuty dominowaliśmy nad przeciwnikiem. Po ostatnim meczu założyliśmy sobie żeby być skoncentrowanym już od pierwszego gwizdka. Przez 3 kwarty byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem, dopuszczając jedynie do dwóch akcji przeciwnika na naszą bramkę,   sami tworzą wiele akcji podbramkowych, w których z opresji ratował gospodarzy bramkarz. Czwarta kwarta okazała się bardzo przewrotna. Uzyskując prowadzenie 2:1, po 60 minutach mamy wygraną, niestety wystarczył moment dekoncentracji w doliczonym czasie gry i tracimy wygraną. Bardzo szkoda wysiłku chłopców, bo z przebiegu meczu nie zasłużyliśmy na porażkę. Było to ciężkie doświadczenie, ale z tej nauki wyciągniemy wnioski i wracamy silniejsi na następny mecz.

Trener

PSS Legion Warszawa - AP GOOL Mokotów 6:11 (2:8)

Skład: Stańczak J. - Gutt T., Kołodnicki F. - Lachowicz A., Wach M., Podleśny O. - Meder F.

Bramki dla AP GOOL:
Meder F. 5
Lachowicz A. 3
Podleśny O. 1
Wach M. 1
Kołodnicki F. 1

MVP meczu: Kołodnicki F., Lachowicz A., Meder F.

PSS Legion Warszawa - AP GOOL MOKOTÓW
Mecz 5 kolejki - liga okręgowa V F1 Żak Grupa 2 (RW)

2017.04.08, Warszawa ul. Olbrachta 46/52

W pierwszej kolejce ligowej rozgrywek MZPN mierzyliśmy się z zespołem Klub SNU. Przeciwnik okazał się dość dobrym zespołem, który pokazał kilka dobrych ofensywnych akcji. Jednak nasza drużyna grała bardzo dojrzale i wystarczająco skutecznie by spokojnie wygrać to spotkanie, Podczas meczu widać było że chłopcy jeszcze nie do końca czują otwartą przestrzeń, większe boisko, przez co sama gra nie była tak bardzo płynna do jakiej przyzwyczaili nas chłopcy. Brawo drużyno za pierwszy mecz! Widzimy się już podczas kolejnego spotkania które rozegramy we wtorek.

Trener

AP GOOL Mokotów – Klub SNU 9:5 (6:2)

Skład: Stańczak J. - Kołodnicki F., Grzybowski A. - Lachowicz A., Grzybowski A., Podleśny O., - Meder F.

Ponad to grali: Rutkowski K., Celiński F., Hury T., Celiński J., Kapusta A., Kadar G.

Antoni Grzybowski 2
Franciszek Kołodnicki 2
Tomasz Hury 2
Jan Celiński 1
Antoni Kapusta 1
Meder Filip 1

MVP meczu: Meder F., Kołodnicki F., Grzybowski A.

AP GOOL Mokotów – Klub Snu
Mecz 2 kolejki - liga okręgowa V F1 Żak Grupa 2 (RW)

2017.03.18, ul. Zielony Rynek 2, Grodzisk Mazowiecki

W niedzielne, deszczowe popołudnie rozegraliśmy sparing z zespołem Akademi Techniki Grodzisk Mazowiecki. Zawodnicy kontrolowali każdą akcje meczową, nie pozwalając na żadną akcje ofensywną przeciwników. Niestety udało nam się rozegrać jedynie dwie kwarty ze względu na nie sprzyjające warunki atmosferyczne. Brawo dla chłopców za prowadzoną grę i dobry wynik. Pamiętajmy że zawsze trzeba pokazywać grę na 100 %, nieważne od poziomu przeciwnika. Widzimy się na treningu.

Trener

Akademia Techniki Grodzisk Mazowiecki – AP GOOL MOKOTÓW 0:25 (0:15)

Skład AP GOOL Mokotów: Gutt T., - Kołodnicki F., Kapusta A. - Lachowicz A., Meder F., Celiński J.

Ponad to grali: Kadar G., Hury T., Celiński F., Mincewicz M., Nowak A.

13. Mierzwa Franciszek
  14. Mincewicz Maks
  15. Nowak Antoni
  16. Podleśny Oskar
  17. Rutkowski Kosma
  18. Wach Marek

2017.03.11, Warszawa, ul. Na Uboczu 9

W sobotni poranek rozegraliśmy zaległy mecz ligowy z zespołem WBS Warszawa. Spotkanie miało na celu sprawdzenie jak największej liczby zawodników oraz możliwych rotacji na pozycjach. Prowadziliśmy spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. Mimo kilku straconych bramek cała kadra zagrała bardzo dobry mecz. Warte podkreślenia są akcje ofensywne gdzie chłopcy spokojnie i konsekwentnie budowali je od własnej bramki. Dodatkowo brawa dla Frania Celińskiego który po dłuższej przerwie zaliczył dwie asysty. Najważniejsze i bezcenne są minuty które mogli rozegrać chłopcy, w okresie przed sezonem każdy sparing jest na wagę złota. Gratuluję zawodnikom wygranej. Widzimy się na treningu, dużo rzeczy musimy się nauczyć i dużo poprawić

Trener

WBS Warszawa – AP GOOL Mokotów 4:14 (3:4)

Skład AP GOOL Mokotów: Gutt T., - Kołodnicki F., Wach M. - Lachowicz A., Kapusta A., Grzybowski A.

Ponad to grali: Podleśny O., Celiński F., Rutkowski K., Meder F., Fordoński A., Kadar G., zawodnik testowany.

9. Podleśny Oskar
  10. Mincewicz Maksymilian

- Buty piłkarskie ( halówki )

Relacja z Ceremonii wręczenia nagród dla najlepszych drużyn ligi RS SPORT

Po ostatniej kolejce ligowej 22 stycznia przy ul. Zbarskiej odbyła się ceremonia wręczenia nagród dla najlepszych drużyn występujących w lidze RS Sport. Po siedmiu kolejkach ligowych zajęliśmy drugie miejsce, zdobyliśmy 18 punktów (tyle samo mistrz ligi) oraz zdobyliśmy najlepszy bilans bramkowy. Brawa dla drużyny która podczas całej ligi prezentowała równy i bardzo wysoki poziom. Bardzo mnie cieszy charakter gry naszej drużyny i to że tylko nieliczni mogli z nami walczyć. Indywidualnie został wyróżniony nasz bramkarz Jan Stańczak, który został najlepszym bramkarzem ligi. Warto również dodać że naszym najlepszym strzelcem został Antek Grzybowski, który uzyskał taką samą ilość bramek co król strzelców ligi (12 bramek). Gratuluję całej drużynie i dziękuję kibicom za wiarę w zespół.

22.01.2017 r. Warszawa ul. Białowieska 22

W niedzielne przedpołudnie odbył się ostatni mecz ligi RS Sport, mecz o pierwsze miejsce z klubem Dolcan Ząbki. Od pierwszego gwizdka widać było że gra toczy się o wszystko każdy z zawodników dawał z siebie 100% tak by wywalczyć wymarzone pierwsze miejsce. Po nerwowej pierwszej połowie widniał remis. W drugiej połowie przeciwnik obrał taktykę „kopnięcia” przez całe boisko, co okazało się skuteczne. Mimo przegranego meczu jestem dumny z chłopców, poziomu na którym rozgrywają piłkę oraz tego że wykazaliśmy się najrówniejszą formą wśród wszystkich drużyn. Dziękuję za emocję, walkę i piękną grę!