Partnerzy:

Jesteśmy klubem, którego główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.

Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!

Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób.
Od czasów starożytnych na czas Igrzysk ustawały wszystkie wojny i spory. Ludzie łączyli się i podążali na stadiony gdzie podziwiali wspaniałych sportowców. Ten przykład mówi nam jak SPORT łączy i integruje nas wszystkich – właśnie to Klub postawiła sobie za główny cel, to stało się naszą misją - Łączyć poprzez Sport

 

''Ze wszystkich mniej ważnych rzeczy, piłka nożna jest zdecydowanie najważniejszą''~ Jan Paweł II.

Jakub Szcześniak - General Manager AMP GOOL – Założyciel Akademii Młodego Piłkarza GOOL - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Menedżer Sportu. Kierownik, wychowawca oraz instruktor sportu na wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Organizator wielu imprez sportowych m.in. Polskiej Akademickiej Ligi Piłkarskiej oraz Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej. Założyciel i Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego “Wawa Sport”. Uczestnik trzech edycji Międzynarodowych spotkań sportu i biznesu w Warszawie. Założyciel i wiceprezes Klubu Sportowego "Mazowiecka Akademii Sportu"  W wolnych chwilach…brak wolnych chwil :) - podróżnik i zwolennik aktywnego spędzania czasu. Instruktor i Trener II klasy Pływania, instruktor Piłki Nożnej oraz Snowboardu, Animator czasu wolnego, Ratownik WOPR, Sport i organizacja - to dla niego poświęca kawał swojego życia. Dla niego wszystko toczy się wokół jednego... żyje dla sportu !

 

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Dariusz Bajorek - Dyrektor ds. szkolenia AMP GOOL - Trener UEFA A.  Swoją karierę piłkarską rozpoczął w 1981 roku, jako wychowanek Młodzieżowej grupy Legii Warszawa. Z biegiem lat pan Dariusz zasilił drużynę juniorów Legii Warszawa II i występował w III lidze z którą zdobył 3 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów. Zawodowo grał także w Delcie i Gwardii Warszawa. Jego kariera trenerska przebiegała równie barwnie. Trener Bajorek trenował drużyny młodzieżowe Szkoły Footballu Wilanów z którą osiągnął największe sukcesy takie jak: Mistrzostwo Mazowsza, 5 m-ce w Mistrzostwach Polski w prestiżowym turnieju Tymbarka a także vice Mistrzostwo Warszawy.  Kolejnym krokiem w karierze trenera było objęcie stanowiska Dyrektora sportowego w Szkole Footballu Wilanów i  Kosie Konstancin, którego prezesem jest Roman Kosecki – wice prezes PZPN. Trener Bajorek specjalizuję się w szkoleniu dzieci i młodzieży tworząc nowoczesne systemy szkolenia w podległych mu klubach. Aktywnie uczestnicy w życiu piłkarskim uczestnicząc w wielu konferencjach i sympozjach dedykowanym szkoleniu dzieci i młodzieży w Polsce. Jego kilku wychowanków gra w drużynach Legii Warszawa. W naszej Akademii Trener Dariusz Bajorek pełni funkcje Dyrektora sportowego.

  

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 731-666-700

 

Justyna Markiewicz– Office Manager AMP GOOL – zarządzanie administracją biurową to dla niej chleb powszedni. Sprawne poruszanie się w kwestiach organizacyjnych bardzo usprawnia pracę naszego całego zespołu. Głowa pełna pomysłów, którą stanowi silny punkt kobiecego spojrzenia na piłkę nożną.

 

 Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 666 111 774

 

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY