Partnerzy:

Jesteśmy klubem, którego główną inspiracją powstania było promowanie sportu oraz wszelkiej aktywności ruchowej, swą działalność rozpoczynaliśmy od promocji i organizacji różnego rodzaju imprez oraz rozgrywek sportowych. Jesteśmy zespołem młodych, dynamicznych i pełnych pasji ludzi, którzy kochają i żyją sportem. Wszystko to powoduje, że jesteśmy zgrani i tworzymy kolektyw ludzi działających z pasją i pełnym profesjonalizmem.

Czując satysfakcję czerpaną z pracy i jej wyników, a zarazem ciągły niedosyt i chęć wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów, postanowiliśmy wymagać od siebie więcej. Pokazujemy innym jak sport i jego promowanie łączy a nie dzieli ludzi. Promując aktywność fizyczną od najmłodszych lat życia pomagamy spełniać marzenia dzieci ale także ich rodziców!

Pragniemy, aby znaczenie sportu ciągle rosło, a wraz z nim grono zainteresowanych osób.
Od czasów starożytnych na czas Igrzysk ustawały wszystkie wojny i spory. Ludzie łączyli się i podążali na stadiony gdzie podziwiali wspaniałych sportowców. Ten przykład mówi nam jak SPORT łączy i integruje nas wszystkich – właśnie to Klub postawiła sobie za główny cel, to stało się naszą misją - Łączyć poprzez Sport

 

''Ze wszystkich mniej ważnych rzeczy, piłka nożna jest zdecydowanie najważniejszą''~ Jan Paweł II.

 

 

Jakub Szcześniak - General Manager AMP GOOL – Założyciel Akademii Młodego Piłkarza GOOL - Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego. Dyplomowany Menedżer Sportu. Kierownik, wychowawca oraz instruktor sportu na wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Organizator wielu imprez sportowych m.in. Polskiej Akademickiej Ligi Piłkarskiej oraz Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej. Założyciel i Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego “Wawa Sport”. Uczestnik trzech edycji Międzynarodowych spotkań sportu i biznesu w Warszawie. Założyciel i wiceprezes Klubu Sportowego "Mazowiecka Akademii Sportu"  W wolnych chwilach…brak wolnych chwil :) - podróżnik i zwolennik aktywnego spędzania czasu. Instruktor i Trener II klasy Pływania, instruktor Piłki Nożnej oraz Snowboardu, Animator czasu wolnego, Ratownik WOPR, Sport i organizacja - to dla niego poświęca kawał swojego życia. Dla niego wszystko toczy się wokół jednego... żyje dla sportu !

 

Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Robert Graf - Dyrektor Wykonawczy AMP GOOL - Wykwalifikowany trener młodzieżowy z olbrzymim doświadczeniem z zakresu Zarządzania akademiami piłkarskimi, które nabył podczas pracy na stanowisku Managera Akademii w Klubie Lechia Gdańsk S.A. Posiada również siedmioletnie doświadczenie w trenowaniu dzieci i młodzieży, organizacji kursów oraz imprez sportowych. Doświadczenie zbierał pracując, m.in w Śląsku Wrocław, Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej oraz Polskim Związku Piłki Nożnej, gdzie był odpowiedzialny za kontakty z UEFA oraz FIFA w zakresie piłki nożnej Grassroots, organizacja największej w Polsce, cyklicznej konferencji dla trenerów i młodzieży, która każdego roku gromadziła na Torwarze ponad 1500 trenerów piłki nożne a w gronie prelegentów - przedstawicieli najlepszych europejskich akademii piłkarskich, związków piłkarskich, UEFA oraz FIFA. Do jego obowiązków należała również organizacja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" oraz kursów trenerskich realizowanych przy współpracy z Niemieckim Związkiem Piłki Nożnej, dedykowanych dla trenerów pracujących z dziećmi w przedziale wiekowym 4 - 12 lat. Podczas tych ostatnich przeszkolono ponad 300 trenerów z Polski. Robert specjalizuje się w pracy z drużynami młodzieżowymi. Edytował polskie wydanie niemieckiego podręcznika dla trenerów dzieci i młodzieży "Fussball von Morgen, Band 1" - wydanego przez Niemiecki Związek Piłki Nożnej. Współtworzył również Projekt ALL ABOUT FOOTBALL - międzynarodową konferencję dla trenerów dzieci i młodzieży w Polsce. Ponadto, koordynował projekt "Zunifikowana piłka nożna - to kocham!" Olimpiad Specjalnych Polska, realizowany przy wsparciu FIFA.

 

Zapraszam do kontaktu : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel : 731-666-700

 

 

 

Paweł Skóra –Trener Techniki AMP GOOL – Paweł ma 27 lat i pochodzi z Wrocławia. Zajmuje się freestyle football'em od 14 roku życia, co kreuje go jako jednego z prekursorów tego sportu w Polsce. Posiada wielkie doświadczenie, poparte ogromną liczbą osiągnięć zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. W 2012 wystąpił w Programie "Mam Talent" gdzie dał pokaz swoich umiejętności, a jego filmiki ze sztuczek z piłką cieszą się wielką popularnością na portalu YouTube. Paweł ma dobry kontakt zarówno z dziećmi jak i młodzieżą co sprawia że w sposób przystępny potrafi przekazać tajniki swojej wiedzy. W naszej Akademii Paweł będzie nauczał młodych adeptów podstaw techniki piłkarskiej za pomocą specjalnego cyklu filmów szkoleniowych.

 

Krzysztof Biaduń - Trener przygotowania siłowego AMP GOOL  –    Zadaniem trenera jest poprawienie sprawności ogólnej chłopców, zwiększenie siły (masy mięśniowej) oraz wydolności. Dzięki kontrolowanemu treningowi z elementami sztuk walki, chłopcy będą również czuli się pewniej na boisku i nie będą unikać/bać się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem.Trener Krzysztof posiada wykształcenie wyższe (kierunek politologia). Przede wszystkim jednak posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie sztuk walki, które aktywnie uprawia od 1988 roku. Krzysztof posiada 4  stopień Dang, jak również uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach Ju-Jitsu oraz Viet Vo Dao. Jego stylem bazowym jest właśnie Vovinam Viet Vo Dao, natomiast jego specjalizacją są: fight, zapasy oraz grappling.

Trener Krzysztof pełni funkcję  prezesa  Hac Ho Fight Clubu Wołomin, najstarszego klubu walki w Wołominie, który może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

 

 

 

Tomasz Niemyjski - mł. Menadżer Sportu AMP GOOL – Tomasz ma 20 lat. Piłka nożna jest jego wielką pasją. W przeszłości był zawodnikiem Dolcanu Ząbki. W naszym klubie jest odpowiedzialny za sklep internetowy GOOLSHOP.PL , prowadzenie naszych social media jak i różne prac biurowe związane z funkcjonowaniem Naszego klubu. Dodatkowo poświęca się on pracy z najmłodszymi podopiecznymi  naszej  Akademii, zarażając małych piłkarzy piękną pasją jaką jest piłka nożna.


Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   ,  791-666-700

 

Zapraszamy również do naszego sklepu przeznaczonego dla zawodników Akademii:  www.goolshop.pl

 

 

 

 

 

Justyna Markiewicz– Office Manager AMP GOOL – zarządzanie administracją biurową to dla niej chleb powszedni. Sprawne poruszanie się w kwestiach organizacyjnych bardzo usprawnia pracę naszego całego zespołu. Głowa pełna pomysłów, którą stanowi silny punkt kobiecego spojrzenia na piłkę nożną.

 

 Zapraszam do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. tel. 666 111 774

 

 

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY