Partnerzy:

 

 

Szanowni Państwo !

Przedstawiamy informacje dotyczące organizacji obozu zimowego - KRAKÓW CAMP:

Zbiórka 11 lutego (sobota) o godzinie 6:00 na parkingu przy Supermarkecie MarcPol w Wołominie, ul. Mikołaja Reja 14 - wyjazd godzina 6:30.

Zbiórka dla zawodników z oddziału AP GOOL Mokotów oraz AP GOOL Rembertów - godzina 7:30 (wyjazd 7:45) odbędzie się na parkingu przy Centrum Handlowo - Rozrywkowe Sadyba Best Mall (ul. Powińska 31; 02-903 Warszawa)

 

Wyjazd z ośrodka w Krakowie o godzinie 10:00 (powrót ok. godz. 17:00 - 18:00).

 

Na zbiórkę prosimy o przygotowanie:

Książeczki zdrowia oraz legitymacji szkolnej.

Wyżej wymienione rzeczy wraz z ewentualnymi lekami i upoważnieniem dla wychowawców prosimy przekazać w momencie przyjazdu na miejsce w podpisanej torebce zamkniętej lub kopercie opiekunowi/ kierownikowi obozu.

Co powinniśmy zabrać:

Obuwie sportowe (2 pary), strój piłkarski AMP GOOL (koszulka, spodenki, getry, dodatkowo dres), klapki, strój kąpielowy, bieliznę, dresy, kurtkę przeciwdeszczową, kurtkę zimową, ciepłe ubranie (bluzy, sweterki, polar), długie spodnie, przybory toaletowe, ręczniki, kieszonkowe na pamiątki oraz dobry humor ! :)

Telefony do organizatorów wyjazdu:

795-666-700 – kierownik wyjazdu

666-111-774 – biuro AMP GOOL

(22) 763-96-26 – biuro AMP GOOL

Istotne informacje:

  • Telefon komórkowy dzieci mogą zabrać ze sobą, natomiast będą one przechowywane u Trenerów.
  • Kontaktujemy się z dziećmi w wyznaczonych godzinach: w wolnym czasie, po obiedzie: 15:00.
  • Jeżeli zechcieliby Państwo odwiedzić swoją pociechę na obozie prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o przyjeździe, aby nie zaburzyć programu szkoleniowego obozu.
  • Kieszonkowe: dla dzieci prosimy o włożenie i zalakowanie w kopertę białą oraz podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z kwotą jaka znajduje się w środku – tak przygotowaną kopertę należy wręczyć wychowawcy w przypadku, kiedy Rodzic sobie tego życzy, aby to Trener przechowywał kieszonkowe dziecka i wydawał uczestnikowi wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba.
  • Lekarstwa: w razie stale przyjmowanych lekarstw przez dziecko, prosimy pamiętać o przekazaniu ich wychowawcy – tak, aby dziecko brało lekarstwa samodzielnie, ale przy kontroli wychowawcy. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją jak dane leki przyjmuje dziecko. Uczestnik zgłasza się o odpowiednich porach do Trenera i przy jego obecności zażywa lekarstwa zgodnie z Państwa instrukcją.
  • Cenne przedmioty (tj. aparaty fotograficzne oraz urządzenia wartościowe) powinny być zdeponowane u wychowawców – jeśli dziecko nie zdeponuje wartościowych przedmiotów to organizator nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub zniszczenie. Prosimy nie dawać dzieciom na obóz cennych urządzeń elektronicznych i najnowszych modeli telefonów komórkowych.
  • W razie wcześniejszego odbioru dziecka z obozu może tylko Rodzic lub prawny opiekun dziecka (musi mieć przy sobie dowód osobisty) po podpisaniu odpowiednich dokumentów świadczących odbiór dziecka.

Przygotuj swoje dziecko na obóz:

Należy przygotować dziecko do turnusu m.in. przez rozmowę na temat zgłaszania wszelkich problemów wychowawcy, informowanie o wszelkich aspektach zdrowotnych i innych potrzebach czy też problemach, które mogą wyniknąć w czasie trwania obozu. Szczególnie należy zwrócić uwagę dziecku, że wszystkie zapytania, potrzeby muszą być kierowane w pierwszej kolejności do Trenerów, gdyż to właśnie wychowawcy zastępują na określony czas Rodzica i mogą najszybciej zareagować jeśli dzieje się coś złego lub powstanie jakikolwiek problem, z którym dziecko nie potrafi sobie poradzić.

 

Codzienna fotorelacja z obozu – śledź naszą stronę na facebooku, na której na bieżąco będziemy wpisywać ciekawe posty, umieszczać zdjęcia i oczekiwać również od Państwa ciekawych wpisów i komentarzy. Liczymy na to, że nasza facebook’owa strona będzie tętniła życiem !

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY