Partnerzy:

 

 

 

 

 

 

 

Wielki Charytatywny Turniej Grupy Auto Wimar "Dzieci - Dzieciom"
AMP GOOL w Ostrowi Mazowieckiej już za nami!

 

 

10 lutego w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Eliminacje do Wielkiego Charytatywnego Turnieju Grupy Auto Wimar "Dzieci-Dzieciom" 2018r.

Drużyny rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych : 2009/2010, 2007/2008 i 2006/2005. Wszystkie trzy grupy wiekowe toczyły zacięte pełne emocji rozgrywki.

 

W kategorii 2009/2010 rywalizowały ze sobą drużyny z: AMP Ostrów Mazowiecka, AMP Olszewo Borki, AMP Stare Bosewo, AMP Łosice, AMP Goworowo i AMP Siedlce.

W tej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy - AMP Ostrów Mazowiecka, a drugie miejsce również premiowane awansem do finału turnieju przypadło drużynie AMP Olszewo-Borki.

 

W roczniku 2008/2007 bój toczyły drużyny z: AMP Łosice, AMP Kotuń, AMP Goworowo, AMP Stare Bosewo, AMP Ostrów Mazowiecka i AMP Olszewo - Borki.

Tutaj awansowane miejsca przypadły drużynom z : AMP Łosice które zgarnęła pierwsze miejsce podium i drużynie AMP Kotuń.

 

Rocznik 2006/2005 rozgrywały drużyny: AMP Stare Bosewo, AMP Goworowo i AMP Łosice. Podium zgarnęły drużyny AMP Stare Bosewo i AMP Goworowo.

Zwycięskie drużyny uzyskały awans do Finału Turnieju, który odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Wołominie.

 

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary i nagrody.

 

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

Rocznik 2009/2010

NAJMŁODSZY ZAWODNIK- Julian Mucha (AMP Łosice)

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Krzysztof Lipka (AMP Olszewo-Borki)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Dawid Kempisty (AMP Stare Bosewo)

NAJLEPSZY STRZELEC - Mateusz Gwardiak (AMP Łosice)

 

ROCZNIK 2007/2008

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Adrian Częstochowski (AMP Łosice)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Bartosz Kołodziejczyk (AMP Ostrów Mazowiecka)

NAJLEPSZY STRZELEC - Adam Fronczyk (AMP Goworowo)

 

 

Rocznik 2006/2005

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Krystian Rybarczyk (AMP Goworowo)

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Miłosz Mikiciuk (AMP Łosice)

NAJLEPSZY STRZELEC - Jakub Ludwikowski (AMP Stare Bosewo)

 

 

Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

Rocznik 2010/2009:

 

1. AMP Ostrów Mazowiecka

2. AMP Olszewo-Borki

3. AMP Stare Bosewo

4. AMP Łosice 1

5. AMP Goworowo

6. AMP Olszewo-Borki 2

7. AMP Siedlce

8. AMP Łosice 2

 

Rocznik 2007/2008:

 

1. AMP Łosice

2. AMP Kotuń

3. AMP Goworowo

4. AMP Stare Bosewo

5. AMP Ostrów Mazowiecka

6. AMP Olszewo-Borki

 

Rocznik 2006/2005:

1. AMP Stare Bosewo

2. AMP Goworowo 2

3. AMP Łosice

4. AMP Goworowo 2

 

 

Gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym drużynom woli walki. Do zobaczenia w Wielkim Finale w Wołominie.

 

 

 

 

 

Wielki Charytatywny Turniej Grupy Auto Wimar "Dzieci - Dzieciom"
AMP GOOL w Tłuszczu już za nami!

 

 

10 lutego w Tłuszczu odbyły się Eliminacje do Wielkiego Charytatywnego Turnieju Grupy Auto Wimar "Dzieci-Dzieciom" 2018r.

 
Drużyny rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych : 2009/2010 i 2007/2008. Obie grupy wiekowe toczyły zacięte pełne emocji rozgrywki.


W kategorii 2009/2010 rywalizowały ze sobą drużyny z: AMP Wołomin, AMP Tłuszcz, AMP Leśniakowizna oraz AMP Wyszków.

W tej kategorii wiekowej pierwsze miejsce zajęła drużyna z Leśniakowizny a 2 miejsce również premiowane awansem do finału turnieju przypadło drużynie gospodarzy - AMP Tłuszcz.

 

W roczniku 2008/2007 bój toczyły drużyny z: AMP Wołomin, AMP Tłuszcz, AMP Leśniakowizna, AMP Wyszków oraz AMP Klembów.


Tutaj awansowane miejsca przypadły drużynom z : AMP Tłuszcz które zgarnęły zarówno pierwsze jak i drugie miejsce podium.


Zwycięskie drużyny uzyskały awans do Finału Turnieju, który odbędzie się 24 lutego 2018 roku w Wołominie.

 

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 100 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary i nagrody.

 

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

 Rocznik 2009/2010

 

NAJMŁODSZY ZAWODNIK- Ignacy Łyczba (AMP Wołomin)

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Paweł Mendelewski (AMP Tłuszcz)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Filip Fabisiak (AMP Wołomin)

 

NAJLEPSZY STRZELEC - Szymon Groszyk (AMP Leśniakowizna)

 

 

ROCZNIK 2007/2008

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK - Maksymilian Skórka (AMP Tłuszcz)

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ - Kamil Wolszczak (AMP Tłuszcz)

 

NAJLEPSZY STRZELEC - Mateusz Rybak (AMP Tłuszcz)

 

 

Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

Rocznik 2010/2009:

1. AMP Leśniakowizna

2. AMP Tłuszcz

3. AMP Wołomin 3

4. AMP Wołomin 1

5. AMP Wyszków

6. AMP Wołomin 2

 

Rocznik 2007/2008:

1. AMP Tłuszcz ( gr. złota)

2. AMP Tłuszcz ( gr. platynowa)

3. AMP Wołomin 1

4. AMP Klembów

5. AMP Wołomin 2

6. AMP Leśniakowizna

7. AMP Wołomin 3

8. AMP Wyszków

 

 


Gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym drużynom woli walki. Do zobaczenia w Wielkim Finale w Wołominie.

 

 

1

 

 

 

W najbliższą niedzielę tj. 11.02.2018r. odbędą się mecze Turnieju Powiatowej Ligi Piłkarskiej.

Serdecznie zapraszamy wraz z powołanymi zawodnikami.

 

Miejsce rozegrania meczów: Hala w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku, ul. Władysława Wolskiego 8

 

GODZINA ZBIÓRKI: 10:45 - rocznik 2012/2011

 

LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW:

 

1. Gitler Oskar

2. Wiśniewski Oliwier

3. Wardak Bartosz

4. Kurowski Aleksander

5. Baranowski Antoni

6. Zimnoch Maciej

7. Rączkiewicz Szymon

8. Jedyński Jan

9. Machałek Grzegorz

10. Marchlewski Bartosz

 

Drużynie życzymy dobrej zabawy i wielu sportowych wrażeń!  ;)

Strona 4 z 142

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY