Partnerzy:

 

 

W najbliższą niedziele tj. 19. 11 2017r. odbędzie się mecz Piłkarskiej Ligi Powiatu Legionowskiego.

Serdecznie zapraszamy wraz z powołanymi zawodnikami. Ponownie liczymy na Państwa gorący doping !

Miejsce rozegrania meczów:

Hala w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Serocku, ul. Wł. Wolskiego 8

 GODZINA ZBIÓRKI: 7:45 - rocznik 2008/2007

GODZINA ZBIÓRKI: 11:45 - rocznik 2012/2011

GODZINA ZBIÓRKI: 12:45 - rocznik 2010/2009

 

LISTA POWOŁANYCH ZAWODNIKÓW Z AMP STANISŁAWÓW PIERWSZY:

 

Rocznik 2008/2007:

1.Baranowski Nikodem

2.Bukszewicz Maksymilian

3.Dulęba Marcin

4.Fedorczyk Marek

5.Kiełczykowski Franek

6.Kozłowski Jakub

7.Kuciński Michał

8.Reszka Mateusz

9.Sowiński Szymon

10.Węsierski Marek

11.Nikodem Załoga

12.Żołek Mateusz

 

Rocznik 2010/2009:

1.Banucha Wiktor

2.Bukszewicz Aleksander

3.Ławrynowicz Piotr

4.Załoga Gabryś

5.Olechowski Michał

6.Reszczyński Robert

7.Spoczyński Maciej

8.Warchoł Franciszek

9. Szydłowski Igor

 

Rocznik 2012/2011:

1.Antek Baranowski

2.Filipowicz Michał

3.Girtler Oskar

4.Marchlewski Bartosz

5.Mazurkiewicz Tomasz

6.Wardak Bartosz

7.Wiśniewski Oliwier

8.Zimnoch Marcin

9.Kurowski Aleksander

 

UWAGA !KAŻDY ZAWODNIK MUSI POSIADAĆ LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ LUB DOKUMENT POTWIERDZAJĄCY ROK URODZENIA.

 

Drużynom życzymy wygranej, a rodzicom i pozostałym kibicom wielu sportowych wrażeń !  ;)

W niedzielę 12 listopada Drużyna AMP GOOL Olszewo-Borki zajęła 4 miejsce w turnieju rocznika 2010. ]

W grupie zajelismy 2 miejsce za drużyną ŁKS Łomża. W półfinale przegraliśmy w karnych z Młodymi Orłami Pułtusk. Natomiast w meczu o 3 miejsce przegraliśmy też w karnych z APN Ostrołęka.

Poniżej  przedstawiamy wyniki z całego turnieju:


OTS Korona Ostrołęka I – Młode Orły Pułtusk 0:1
 OTS Korona Ostrołęka II – AMP Gool Olszewo-Borki 0:2
 APN Ostrołęka II – MŁKS Łomża II 3:1
 APN Ostrołęka I – MŁKS Łomża I 0:3
Ruch Wysokie Mazowieckie – Młode Orły Pułtusk 0:2
AP Ostrów Mazowiecka – AMP Gool Olszewo-Borki 1:2
OTS Korona Ostrołęka I – MŁKS Łomża II 3:0
 OTS Korona Ostrołęka II – MŁKS Łomża I 0:1
 Ruch Wysokie Mazowieckie  – APN Ostrołęka II 1:1
 AP Ostrów Mazowiecka – APN Ostrołęka I 1:0
 Młode Orły Pułtusk - MŁKS Łomża II 1:0
 AMP Gool Olszewo-Borki – MŁKS Łomża I 0:1
 OTS Korona Ostrołęka I – APN Ostrołęka II 0:1
 OTS Korona Ostrołęka II – APN Ostrołęka I 1:1
 Ruch Wysokie Mazowieckie  – MŁKS Łomża II 0:0
 AP Ostrów Mazowiecka – MŁKS Łomża I 0:3
 Młode Orły Pułtusk – APN Ostrołęka II 0:0
 AMP Gool Olszewo-Borki – APN Ostrołęka I 1:0
 OTS Korona Ostrołęka I – Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0
 OTS Korona Ostrołęka II – AP Ostrów Mazowiecka 0:2

O miejsce 9. (dwumecz): MŁKS Łomża II - APN Ostrołęka I 2:0 i 0:0;

Półfinał pocieszenia 1:Ruch Wysokie Maz. - Korona Ostrołęka II 4:0;

Półfinał pocieszenia 2: AP Ostrów Maz. - Korona Ostrołęka I 1:1 k. 1:2;

O miejsce 7.: Korona II Ostrołęka - AP Ostrów Maz. 0:4;

O miejsce 5.: Korona I Ostrołęka - Ruch Wysokie Mazowieckie 1:0;

Półfinał 1: Młode Orły Pułtusk - AMP Gool Olszewo-Borki 1:1 k. 2:1;

Półfinał 2: MŁKS Łomża - APN II Ostrołęka 0:0 k. 2:1;

O 3. miejsce: AMP Gool Olszewo-Borki - APN II Ostrołęka 1:1 k. 4:5;

Finał: Młode Orły Pułtusk - MŁKS Łomża 0:1;

Klasyfikacja końcowa:

1. MŁKS Łomża I;

2. Młode Orły Pułtusk;

3. APN II Ostrołęka;

4. AMP Gool Olszewo-Borki;

5. Korona I Ostrołęka;

6. Ruch Wysokie Mazowieckie;

7. AP Ostrów Mazowiecka;

8. Korona II Ostrołęka;

9. MŁKS Łomża II;

10. APN I Ostrołęka; 

Nagrody indywidualne:

Król Strzelców - Igor Krajza (UKS AP Ostrów Maz.);
Najlepszy zawodnik - Xavier Dąbkowski (Korona Ostrołęka I);
Najlepszy bramkarz - Jakub Marzewski (MŁKS Łomża);
Fair Play - APN Ostrołęka II;
Król karnych - Patryk Głażewski (AMP Gool Olszewo-Borki);
Konkurs żonglerki - Franciszek Ostrowski (Ruch Wysokie Maz.)


 

Rodzice, poniżej przedstawiamy godziny zbiórek na mecz:

Legia Warszawa – Górnik Zabrze 19.11 (niedziela) o godz. 18:00

 

AMP LEGIONOWO

Zbiórka: godz. 16:00

Odjazd: godz. 16:15

Miejsce: parking pod Areną Legionowo ul. Bolesława Chrobrego 50

Opiekun: Trener Ewelina Łowicka

 

AMP STANISŁAWÓW I

Zbiórka: godz. 16:15

Odjazd: godz. 16:30

Miejsce: parking od strony basenu przy Gimnazjum w Stanisławowie I ul. J.Kazimierza 291

Opiekun: Trener Michał Madej

 

AMP KOTUŃ

Zbiórka: godz. 15:15

Odjazd: godz. 15:30

Miejsce: parking przy dworcu PKP w Kotuniu

Opiekun: Koordynator Grzegorz Kubiszewski

 

AMP MIŃSK MAZOWIECKI

Zbiórka: godz. 16:00

Odjazd: godz. 16:15

Miejsce: parking pod ZUS ul. Warszawska 84 w Mińsku Mazowieckim

Opiekun: Trener Łukasz Wojtczyk

 

 

AMP SIEDLCE

Zbiórka: godz. 14:45

Odjazd: godz. 15:00

Miejsce: parking pod Nove Kino ul. E.Wiszniewskiego 4

 

 

W cenę wyjazdu na mecz wchodzi :

 

*   Bilet na mecz w sektorze 120;

*   Transport na miejsce i z powrotem;

*   Ubezpieczenie NNW;

*   Opieka pilota wycieczki;

*   Fotorelacja zdjęciowa.

 

Trenerzy, dzieci i rodzice po opuszczeniu autokaru na udają się pod wejście na trybunę sektor 120 od ul. Czerniakowskiej po prawej stronie w celu odebrania biletów.

 

Rodziców prosimy o zabranie swojego dokumentu tożsamości oraz legitymację szkolną dziecka.

 

Prosimy także o poinformowanie o godzinie zbiórki osób towarzyszących Państwu w wyjeździe/spoza Akademii.

 

Wszelkich informacji udzielamy pod nr tel. 666-111-774
( również w dniu wyjazdu na mecz )

 

 

WSZYSCY KIBICUJEMY JEDNEJ DRUŻYNIE !!!

Strona 2 z 123

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY