Partnerzy:

 

 

Szanowni Państwo!

Wielkimi krokami zbliża się Wielki Finał Mini Mistrzostw Świata AMP GOOL 2018.

Wszystkim drużynom które awansowały do Finału Turnieju, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Turniej finałowy odbędzie się w dniu 17.06.2018r.

Gramy na boisku obiektu Ośrodka Sportu i Rekreacji "Huragan" ul. Janusza Korczaka 4, Wołomin.

Poniżej przedstawiamy szczegółowy harmonogram meczów oraz godziny zbiórek dla zawodników z poszczególnych kategorii wiekowych:

 

  • Godzina zbiórki: rocznik 2011/2012 - 08:30
     Planowana godzina zakończenia i wręczenia pucharów - 11:10.
  • Godzina zbiórki: rocznik 2009/2010 -  11:10
    Planowana godzina zakończenia i wręczenia pucharów - 13:40
  • Godzina zbiórki: rocznik 2007/2008 - 13:40
     Planowana godzina zakończenia i wręczenia pucharów - 16:15
  • Godzina zbiórki: rocznik 2006/2004 - 16:15
    Planowana godzina zakończenia i wręczenia pucharów - 18:20

 

 

Przypominamy, iż w turnieju wezmą udział drużyny:

 

kat. 2011/2012:

  • AMP GOOL Łosice - Korea Płd. 
  • AMP GOOL Stare Bosewo - Australia
  • AMP GOOL Stanisławów I - Meksyk
  • AMP GOOL Wołomin - Kolumbia
  • AMP GOOL Siedlce - Peru
  • AMP GOOL Olszewo-Borki - Senegal
  • AMP GOOL Legionowo - Maroko
  • AMP GOOL Tłuszcz - Argentyna

 

kat. 2010/2009:

  • AMP GOOL Łosice - Korea Płd.
  • AMP GOOL Olszewo-Borki - Senegal
  • AMP GOOL Stanisławów I - Meksyk
  • AMP GOOL Wołomin - Kolumbia
  • AMP GOOL Siedlce - Peru
  • AMP GOOL Ostrów Mazowiecka - Urugwaj
  • AMP GOOL Legionowo - Maroko
  • AMP GOOL Leśniakowizna - Serbia

 

kat. 2007/2008:

  • AMP GOOL Łosice - Korea Płd.
  • AMP GOOL Duczki - Polska
  • AMP GOOL Goworowo - Portugalia
  • AMP GOOL Wołomin - Kolumbia
  • AMP GOOL Kotuń - Chorwacja
  • AMP GOOL Stare Bosewo - Australia
  • AMP GOOL Klembów - Nigeria
  • AMP GOOL Stanisławów I - Meksyk

 

kat. 2006/2004:

  • AMP GOOL Stanisławów I - Meksyk
  • AMP GOOL Wołomin - Kolumbia
  • AMP GOOL Stare Bosewo - Australia
  • AMP GOOL Duczki - Polska
  • AMP GOOL Goworowo - Portugalia
  • AMP GOOL Warszawa Wola - Egipt

Ponadto oprócz rozgrywek meczowych zaplanowaliśmy dla Państwa:

 

  • loterie fantową;
  • licytację koszulki Legii Warszawa z autografami piłkarzy;
  • Sklepik GOOLSHOP.PL z pamiątkami klubowymi oraz strojami z nowej kolekcji Akademii, marki Joma,
  • Mini Fan Store Legii Warszawa;
  • malowanie buziek;
  • Konkurs - Kibicowska Paka:

 

Serdecznie prosimy Państwa o mobilizację i pomoc w dopingowaniu zawodników.

W związku z tym iż nasze rozgrywki noszą nazwę Mini Mistrzostwa Świata, poczujmy się jak byśmy tam byli - poprzez przebranie każdej Akademii i ciekawą oprawę kibicowską!!

Dla najlepszej paczki kibiców przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!!

 

Pod uwagę będzie brane:

  • przebranie w odpowiedniej kolorystyce;
  • umalowanie twarzy;
  • czapki i kapelusze;
  • sprzęt dopingujący (trąbki, bębny itp.),
  • przyśpiewki.

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do wspólnego przeżycia tego wydarzenia, mobilizacji i dopingowania Młodych Piłkarzy!! Do zobaczenia w Wołominie!!

 

W dniu 10 czerwca 2018r. w Wołominie odbyły się ostatnie mecze eliminacyjne Mini Mistrzostwa Świata AMP GOOL, przed Wielkim Finałem w dniu 17.06.

W nawiązaniu do rozpoczynającego się już niebawem Mundialu w Rosji każda Akademia dostała swój indywidualny kraj który reprezentowała podczas rozgrywek.

W turnieju w Wołominie wzięło udział 8 Akademii:

  • AMP GOOL Wołomin - KOLUMBIA
  • AMP GOOL Zielonka - SZWAJCARIA
  • AMP GOOL Tłuszcz - ARGENTYNA
  • AMP GOOL Leśniakowizna - SERBIA
  • AMP GOOL Klembów -NIGERIA
  • AMP GOOL Kobyłka - NIEMCY
  • AMP GOOL Ciemne/Czarna -ANGLIA


Zawodnicy rozgrywali mecze w trzech kategoriach wiekowych: 2011/2012, 2009/2010, 2007/2008.

Dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii awansowały do Wielkiego Finału który odbędzie się w dniu 17.06 na obiekcie OSiR Huragan w Wołominie.

Przy głośnym wsparciu dopingujących rodziców turniej rozpoczęła najmłodsza kat. wiekowa 2012/11 - reprezentacja Kolumbii ( AMP Wołomin), Argentyny (AMP Tłuszcz) oraz Anglii (AMP Ciemne i AMP Czarna).

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Kolumbii (AMP Wołomin), a drugie miejsce również premiowane awansem do Finału przypadło drużynie Argentyny (AMP Tłuszcz.)

Następnie na boisko weszli zawodnicy roczników 2009/10.

Ten rocznik reprezentowało aż 6 drużyn z: Kolumbii (AMP Wołomin), Nigerii (AMP Klembów), Serbii (AMP Leśniakowizna), Niemiec (AMP Kobyłka), Argentyny (AMP Tłuszcz).

Awansowane miejsca przypadły ponownie drużynie Kolumbi 2 (AMP Wołomin) oraz drużynie Serbii (AMP Leśniakowizna).

Na koniec turnieju swoje mecze rozegrał rocznik 2007/08. W składzie: Szwajcaria (AMP Zielonka), Niemcy (AMP Leśniakowizna), Nigeria (AMP Klembów), Kolumbia (AMP Wołomin).

Zwyciężyła drużyna Kolumbii (AMP Wołomin) która zgarnęła podium we wszystkich 3 kategoriach wiekowych oraz drużyna Nigerii (AMP Klembów).

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary.

 

 

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

Rocznik 2011/12:

Najlepszy strzelec: Ignacy Łyczba (Wołomin)

Najlepszy bramkarz: Adrian Kur (Tłuszcz)

Najlepszy zawodnik: Filip Bany (Ciemne)

Najmłodszy zawodnik: Szymon Przywoźny (Leśniakowizna)

 

 

Rocznik 2009/10:

Najlepszy strzelec:  Michał Sobolewski (Wołomin)

Najlepszy bramkarz:  Filip Dobkowski (Wołomin)

Najlepszy zawodnik:Szymon Groszyk (Leśniakowizna)

 

 

Rocznik 2007/08:

Najlepszy strzelec:  Jukub Roguski (Klembów)

Najlepszy bramkarz:Łukasz Rybałtowski (Wołomin)

Najlepszy zawodnik:Piotr Pytel (Wołomin)

 

 

Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

Rocznik 2011/2012:
1. Kolumbia - Wołomin
2. Argentyna - Tłuszcz
3. Anglia - Czarna/Ciemne

 

 

Rocznik 2009/2010:

1. Kolumbia 2 - Wołomin
2. Serbia - Leśniakowizna
3. Niemcy - Kobyłka
3. Kolumbia 1 - Wołomin
4. Nigeria - Klembów
5. Argentyna - Tłuszcz

 

 

 

Rocznik 2007/2008

1   1. Kolumbia 1 - Wołomin
2. Nigeria - Klembów
3. Niemcy - Kobyłka
4. Kolumbia 2 - Wołomin
5. Szwajcaria - Zielonka

 

 

Gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym drużynom woli walki.  A Wam rodzice, dziękujemy za wspaniały doping, i wsparcie Młodych Piłkarzy.

 
Do zobaczenia w Wielkim Finale 17 czerwca w Wołominie!!

 

 

W dniu 9 czerwca 2018r. w Stanisławowie I odbyły się kolejne mecze eliminacyjne Mini Mistrzostwa Świata AMP GOOL.

Przypominamy, iż motywem tegorocznych rozgrywek są Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, rozgrywane w Rosji.

W turnieju wystąpiło 5 oddziałów AMP GOOL, gdzie każdy z nich reprezentował inny kraj biorący udział w MŚ 2018.

Skład drużyn przedstawiał się następująco:

 

  • AMP GOOL Stanisławów I - MEKSYK
  • AMP GOOL Wola - EGIPT
  • AMP GOOL Wola Świetlica - HISZPANIA
  • AMP GOOL Legionowo - MAROKO
  • AMP GOOL Duczki - POLSKA

 

Akademie rywalizowały ze sobą w trzech kategoriach wiekowych: 2011/2012, 2009/2010, 2007/2008. Wszystkie trzy grupy wiekowe dostarczyły kibicom mnóstwo piłkarskich emocji.

Turniej rozpoczęła najmłodsza kat. wiekowa - 2011/12,  reprezentowało ją 5 drużyny z Warszawy Wola, Stanisławowa I oraz Legionowa.

Po zaciętych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy - Meksyk ( AMP Stanisławów I), a drugie miejsce również premiowane awansem do Finału przypadło drużynie Maroko (AMP Legionowo).

Następnie do piłkarskiej walki przystąpili zawodnicy roczników 2009/10. Tutaj awansowane miejsca przypadły ponownie drużynom z Meksyku (AMP Stanisławów I) oraz drużynie Maroko (AMP Legionowo).

Na koniec turnieju swoje eliminacyjne mecze rozegrał rocznik 2007/08, dzieci toczyły walkę grając systemem każdy z każdym.

Zwyciężyła drużyna Polski (AMP Duczki) oraz drużyna Meksyku (AMP Stanisławów I). która zgarnęła podium we wszystkich 3 kategoriach wiekowych

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 120 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały wspaniałe puchary.

Turniej objęty był patronatem Wójta Gminy Nieporęt - Pana Sławomira Macieja Mazura oraz Starosty Legionowskiego - Pana Roberta Wróbla.

 

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

Rocznik 2011/12:

Najlepszy strzelec: Antoni Baranowski (Stanisławów I)

Najlepszy bramkarz: Tomasz Utko (Legionowo)

Najlepszy zawodnik: Marcin Zimnoch (Stanisławów I)

Najmłodszy zawodnik: Jakub Gajos (Warszawa Wola)

 

Rocznik 2009/10:

Najlepszy strzelec:  Aleksy Tomaszewski (Warszawa Wola)

Najlepszy bramkarz:  Piotr Ławrynowicz (Stanisławów I)

Najlepszy zawodnik:  Igor Szydłowski (Stanisławów I)

 

Rocznik 2007/08:

Najlepszy strzelec:  Tomasz Dang (Warszawa Wola)

Najlepszy bramkarz:  Maciej Szefler (Stanisławów I)

Najlepszy zawodnik: Rafał Wawrzaszek (Duczki)

 

Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

Rocznik 2011/2012:
1. Meksyk - Stanisławów I
2. Maroko 1 - Legionowo
3. Egipt 2 - Warszawa Wola
4. Egipt 1 - Warszawa Wola
5. Maroko 2 - Legionowo

 

Rocznik 2009/2010:

1. Meksyk 1 - Stanisławów I
2. Maroko 1 - Legionowo
3. Hiszpania - Warszawa Wola Świetlica
3. Egipt - Warszawa Wola
4. Maroko 2 - Legionowo
5. Meksyk 2 - Stanisławów I
6. Polska - Duczki

 

Rocznik 2007/2008

1   1. Polska (Duczki)
2. Meksyk (Stanisławów I)
3. Egipt 1 (Warszawa Wola)
4. Polska 2 (Duczki)
5. Egipt 2 (Warszawa Wola)

 

Gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym drużynom woli walki.  A Wam rodzice, dziękujemy za wspaniały doping, i wsparcie Młodych Piłkarzy.

 
Do zobaczenia w Wielkim Finale 17 czerwca w Wołominie!!

 

 

Strona 5 z 184

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY