Partnerzy:


 

 

Powracamy z sesjami zdjęciowymi w sezonie 2017/2018 !

 

 

W związku z zeszłoroczną współpracą z firmą MAWI oraz wspaniałymi efektami sesji zdjęciowych wykonanych zawodnikom we wszystkich oddziałach Akademii, zapraszamy do udziału w sesjach zdjęciowych w obecnym sezonie.

 

Od początku istnienia Mawi zawsze angażowało się w świat sportu dziecięcego. Oprócz wspierania wielu inicjatyw sportowych, jak Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa czy portalu pilkarskietalenty.com i rozwoju kariery młodych zawodników, Mawi wykonywało pamiątki fotograficzne młodych zawodników różnych dyscyplin sportowych. Zdobyło to ogromne uznanie zarówno wśród dzieci, rodziców, jak i kadry trenerskiej. Idąc tą drogą, jako Mawi Foto Sport postanowiliśmy rozwinąć działalność i umożliwić każdemu młodemu zawodnikowi w kraju czerpanie satysfakcji z pamiątkowych zdjęć oraz promować uprawianie sportu wśród dzieci i młodzieży.

 

Firma MAWI - atuty:

 • Wieloletnie doświadczenie, co zapewnia usługom najwyższy poziom profesjonalizmu
 • Wykonywanie zdjęć najwyższej jakości i dbamy o szczegóły
 • Bogata i różnorodna oferta
 • Produkty MAWI są gotowe do ekspozycji
 • Kompetentni i doświadczeni fotografowie
 • Dzięki aktywnemu uczestniczeniu w środowisku sportowym, nad akcją patronat objęły Orły Górskiego
 • Celem projektu jest promowanie uprawiania sportu wśród dzieci i młodzieży. Dzięki tej inicjatywie dzieci będą się bardziej utożsamiać ze swoim klubem, zyskując uznanie wśród rówieśników i zarażając ich sportową pasją.
 • Każdy z produktów Mawi Foto Sport to świetna pamiątka sportowej pasji
 • Dzięki ścisłej współpracy z profesjonalnym środowiskiem sportowym, tworzonych jest wiele projektów m.in. "Poradnik treningu piłkarskiego dla trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego", wspierających rozwój kadry trenerskiej i wychowawczej oraz młodych sportowców

 

Foto Pakiet Zawodnika AMP GOOL będzie wspaniałą pamiątką dla całej Rodziny, która zdecydowanie na dłużej pozostanie w pamięci !

 

Szanowni Państwo, Fotografowie MAWI SPORT będą według przyjętego harmonogramu odwiedzali poszczególne oddziały Akademii. Sesje zdjęciowe będą wykonywane na treningu - zdjęcie drużyny, a także indywidualnie każdego zawodnika AP GOOL – bardzo prosimy, aby każdy był ubrany w strój Akademii Piłkarskiej GOOL – jest to warunek przystąpienia do sesji (jeśli ktoś nie posiada jeszcze stroju prosimy o złożenie zamówienia tutaj – ZAMÓW STRÓJ - kliknij)

 

Po wykonanej sesji – Mawi Sport skompletuje zdjęcia indywidualne, a także grupowe – wydrukuje i prześlę do Trenera AP GOOL, który przekaże zdjęcia Rodzicom zawodników.
Następnie po zastanowieniu się będą mogli Państwo zakupić FOTO PAKIET ZAWODNIKA AP GOOL na który składa się:

 • KALENDARZ PLAKATOWY NA 2018 ROK ZE ZDJĘCIEM SWOJEJ DRUŻYNY I TRENEREM (30 x 46 cm)
 • ZDJĘCIE W RAMCE 18X23 CM
 • PLAKAT 30X45 CM

 

KOSZT CAŁEGO PAKIETU DLA ZAWODNIKA AMP GOOL

WYNOSI TYLKO 59 !

 

  Terminarz poszczególnych sesji poniżej:

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY