Partnerzy:

 

Dnia 24 Kwietnia br. Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza GOOL - rocznik 2009 rozegrała na Boisku Wicher Kobyłka, bardzo dobre spotkania w OGÓLNOPOLSKIM TURNIEJU. Drużyna grała w ustawieniu 1-2-3, mając przewagę pod względem fizycznym i szybkościowym, starając się szybko łapać indywidualne krycie zawodników, co nasi adepci ćwiczą na treningach i dzięki temu przeciwnicy mieli utrudnione rozgrywanie w ofensywie, wszystkie akcje zostały dobrze rozegrane i nasi piłkarze znacznie dominowali na boisku. Brawa należą się dla pary obrońców Jan Kurek - Igor Rowicki, którzy grali bardzo pewnie na niewiele pozwalając naszym przeciwnikom. Świetnie w bramce spisywał się Dawid Grzybowski, który swymi interwencjami podnosił wrzawę na trybunach ! Wspaniale zagrał Janek Kostrzewa, strzelając 10 bramek w turnieju ! Dzięki konsultacjom Reprezentacji zabaczyliśmy, że w naszym klubie jest bardzo dużo zdolnych chłopców i dlatego też Cezary Dąbrowski, Szymon Groszyk oraz Błażej Błażejewski dostali szansę gry w tym turnieju. Cieszy nas fakt, że wykorzystali swoje umiejętności i każdy z nich stzrelił co najmniej jedną bramkę.

Widać, że praca Trenerów i całego zespołu Klubu idzie w dobrym kierunku. Podziękowania dla naszych kibiców za gorący i bardzo głośny doping i prezentacji naszej klubowej flagi !

 

Skład drużyny: Dawid Grzybowski – Kurek Jan, Olaf Nowiński – Igor Rowicki, Janek Kostrzewa, Cezary Dąbrowski

Ponadto grali: Igor Lewandowski, Błażej Błażejewski, Franek Smardzewski, Szymon Groszyk

Trener: Piotr Pinkiewicz

Wyniki poszczególnych spotkań:

 

GRUPA C

AMP Duczki 1-1 Dolcan I (Janek Kostrzewa)

AMP Duczki 5-0 Talent Targówek II (Igor Rowicki, Błażej Błażejewski, Janek Kostrzewa x3)

Naprzód Skórzec 0-3 AMP Duczki (Olaf Nowiński x2, Janek Kostrzewa)

AMP Duczki 2-3 UKS Irzyk (Cezary Dąbrowski, Janek Kostrzewa)

1/8

AMP Duczki 4-0 Dolcan Ząbki II (Olaf Nowiński x2, Janek Kostrzewa, Szymon Groszyk)

1/4

AMP Duczki 1-0 Wicher Kobyłka I ( Janek Kostrzewa)

Półfinał

AMP Duczki 3-1 UKS Irzyk (Cezary Dąbrowski, Janek Kostrzewa x2)

Finał

AMP Duczki 0-3 Talent Targówek I

Bramki :
Janek Kostrzewa 10 bramek
Olaf Nowiński 4 bramki
Cezary Dąbrowski 2 bramki
Igor Rowicki 1 bramka
Błażej Błażejewski 1 bramka
Szymon Groszyk 1 bramka

 

Nagrody/wyróżnienia:
Najlepszy zawodnik turnieju Janek Kostrzewa

 

 

Podsumowanie turnieju:

  1. Talent Targówek I
  2. K.S. AMP GOOL
  3. Dolcan Ząbki I
  4. KS Irzyk

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY