Partnerzy:

 

 

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wyjazdu na Camp Eko Farma.

 

 

Miejsce zbiórki i data wyjazdu:

17.08. (sobota) - parking, Aquapark FALA, ul. Koncertowa 4, Stanisławów I. godz. 10:15

 

Przewidywany czas powrotu:

23.08. (piątek)
-
parking, Aquapark FALA, ul. Koncertowa 4, Stanisławów I. ok. godz. 16:30

 

 

 RAMOWY PLAN WYJAZDU:

 

Dzień 1 - Sobota, 17.08.2019r.

 Zbiórka godz. 9:15, wyjazd godz. 10:30 ze Stanisławowa Pierwszego, rozpakowanie bagażów, oprowadzenie po obiekcie, przedstawienie zasad bezpieczeństwa i regulaminów dla uczestników, obiad godz. 13:45, trening piłkarski, wymyślenie i przedstawienie nazw pokoi na wesoło w formie zabawy integracyjnej, kolacja godz. 19:00, wieczorna gra integracyjna.

 

Dzień 2 - Niedziela, 18.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, korzystanie z kąpieliska, trening piłkarski, obiad godz. 13:45, turniej holenderski, konkurs piłkarski Omnibus, kolacja godz. 19:00, turniej w "Papier, kamień, nożyce".

 

Dzień 3 -  Poniedziałek, 19.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, trening bramkarski/motoryczny w formie gier i zabaw ruchowych i koordynacyjnych, obiad godz. 13:45, trening piłkarski, pogadanka o zdrowym odżywianiu, kolacja godz. 19:00, rysowanie maskotki AMP.

 

Dzień 4 - Wtorek, 20.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, turniej BEACH SOCCER'A, pobyt nad kąpieliskiem, obiad godz. 13:45, sparing/mecz towarzyski z SEMP Żelechów, konkurs KOZAK CAMP - wybór najwszechstronniejszego piłkarza obozu, kolacja godz. 19:00, wyścig rzędów.

 

Dzień 5 - Środa, 21.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, trening bramkarski/motoryczny w formie gier i zabaw ruchowych i koordynacyjnych, obiad godz. 13:45, obozowa liga mistrzów, konkurs Mam Talent - zaprezentuj swój dowolny, najlepszy talent, kolacja godz. 19:00, gra integracyjna w podchody.

 

Dzień 6 - Czwartek, 22.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, gry i zabawy nad wodą, obiad godz. 13:45, sparing/mecz towarzyski SEMP Żelechów, zabawa w kalambury, kolacja godz. 19:00, uroczyste zakończenie obozu, rozdanie nagród za konkursy, ognisko z kiełbaskami.

 

Dzień 7 - Piątek, 23.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, wykwaterowanie, wycieczka do Parku Iluzji w Trojanowie, powrót do Stanisławowa Pierwszego ok. godz. 16:30.

 

 

Kontaktujemy się z dziećmi w wyznaczonych porach - po obiedzie ok. godz. 14:15 - 15:00 (w pozostałym czasie telefon będzie przechowywany u Trenerów).

 

 

JAK SPAKOWAĆ DZIECKO NA WYJAZD: 

 

STREFA HIGIENY:

- szczoteczka i pasta do zębów,
- żel pod prysznic,
- szampon do włosów,
- szczotka/grzebień do włosów,
- ręcznik codzienny oraz ręcznik kąpielowy,
- chusteczki higieniczne,
- worek lub siatka do przechowywania brudnej bielizny i odzieży.

 

 
UBRANIA:

- strój piłkarski AMP GOOL (koszulka, spodenki, getry),
- dres piłkarski AMP GOOL,
- bielizna,
- koszulki z krótkim rękawem,
- koszulki z długim rękawem,
- krótkie spodenki,
- długie spodnie,
- bluzy dresowe bądź polarowe,
- kurtka przeciwdeszczowa,
- czapka z daszkiem,
- kąpielówki,
- pidżama,
- odpowiednie buty do treningu, klapki pod prysznic, obuwie codzienne.

 AKCESORIA/DOKUMENTY:

- legitymacja szkolna,
- krem przeciwsłoneczny z filtrem, środek przeciw komarom i meszkom,
- pieniądze na ewentualne wydatki,
- lekarstwa,
- telefon komórkowy + ładowarka.

 

 
Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą cennych rzeczy - grozi to ich utratą bądź zniszczeniem. Wartościowe przedmioty (kurtki, buty itp) warto podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zgubionych bądź pozostawionych w ośrodku.

 

TELEFON KOMÓRKOWY: Dzieci mogą zabrać, natomiast będzie on przechowywany u Trener i udostępniany codzienne w godzinach: 14:15 - 15:00 ( w ramach ciszy poobiedniej). W nagłych pozostałych przypadkach, prosimy o kontakt ewentualny kontakt z Trener Eweliną.

 

KIESZONKOWE: Zainteresowanych tym, by Trener przechowywała kieszonkowe dziecka, i wydawała uczestnikowi w razie potrzeby, prosimy o włożenie ich w podpisaną imieniem, nazwiskiem oraz kwotą, jaka jest w środku zaklejoną kopertę i wręczenie wychowawcy.

 

LEGITYMACJA: Prosimy przekazać ją w przechowanie Trener Ewelinie.

 

LEKARSTWA: W razie przyjmowanych na stałe lekarstw, prosimy pamiętać o przekazaniu ich wychowawcy. Dziecko będzie przyjmować lekarstwa samodzielnie, ale przy kontroli wychowawcy. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją jak dane leki przyjmuje dziecko. Prosimy również o poinformowanie biura odpowiednio wcześniej (przed rozpoczęciem wyjazdu) o ewentualnych uczuleniach pokarmowych dzieci.

 

BAGAŻ: Bagaż dzieci dobrze jest podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, w celu łatwej identyfikacji. Prosimy o nieprzesadzanie z wagą i wielkością bagażu - tak, aby dziecku było łatwo go przetransportować. Pamiętajcie również, że luki bagażowe mają ograniczoną pojemność. 

 

KADRA:

1. Ewelina Łowicka - Trener Stanisławów I  - tel. 510-167-276.

 

Wszystkich z Państwa, którzy nie dostarczyli wypełnionych i podpisanych dokumentów tj. karta kwalifikacyjna, zgoda na leczenie, regulamin dla rodziców - prosimy dostarczyć Trenerowi, na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu.

 

 

Zapraszamy do codziennych relacji zdjęciowych z CAMPU na naszym profilu FACEBOOK.

 


ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!!

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY