Partnerzy:

Szanowni Państwo!

 

Za nami Wielki Finał Turnieju Charytatywnego Dzieci-Dzieciom Razem dla Stasia, który odbył się 2 marca 2019r. w Wołominie.

Przypominamy iż droga zawodników do Wielkiego Finału prowadziła przez trzy turnieje eliminacyjne, rozegrane: 16.02 w Łosicach, 17.02 w Tłuszczu oraz 23.02 w Stanisławowie I.

Każdy z turniejów eliminacyjnych wyłonił natomiast dwóch zwycięzców w każdej kategorii wiekowej ( 2012/11, 2010/09, 2007/08) którzy przenieśli swoje piłkarskie zmagania na halę Zespołu Szkół nr 1 w Wołominie.

 

Wielki Finał rozpoczęły równoległe mecze dwóch kategorii wiekowych: najmłodszej - 2012/11 oraz kategorii 2010/09. Do rywalizacji w tych rocznikach przystąpiło 12 drużyn. Po zaciętym boju, upragniony szczyt podium najmłodszej kategorii zgarnęła drużyna Stanisławowa Pierwszego 1, natomiast w roczniku 2010/09 najlepszymi z najlepszych okazała się drużyna Warszawy Wola.

 

Następnie do swoich zmagań przystąpił rocznik 2007/08, reprezentowało go 6 oddziałów Akademii, zwycięzcami okazała się drużyna Akademii z Tłuszcza.

 

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale z rąk Pana Krzysztofa Milczarka Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 w Wołominie, Pana Patryka Buczkowskiego, właściciela naszego sponsora tytularnego DeckenBau Polska oraz Prezesa Akademii Pana Jakuba Szcześniaka. Najlepsze drużyny turnieju otrzymały również puchary i nagrody rzeczowe.

 

Klub nagrodził również ciekawymi nagrodami zawodników którzy wykazali się wyjątkowymi umiejętnościami bramkarskimi, strzeleckimi oraz piłkarskimi.

 

Poza rywalizacją sportową na wszystkich przybyłych czekały także nie lada atrakcje.


Podczas turnieju obecny był Paweł Skóra - Mistrz Świata i Europy we Freestyle Football, który prezentował młodym adeptom niesamowite wyczyny z piłką a także uczył ich piłkarskich sztuczek i trików. Odbyły się także licytacje z których każda wsparła małego Stasia w walce o nowe serduszko.

 


Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową oraz indywidualnych zwycięzców:

 

 

 

W całym turnieju wzięło udział blisko 700 zawodników, z 21 oddziałów AMP GOOL z całego Mazowsza oraz gościnnie odziały Legia Soccer Schools z Wołomina, Otwocka, Siedlec i Mińska Mazowieckiego.

 

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować za pomoc i wsparcie naszego turnieju:

 

- Staroście Powiatu Wołomińskiego, Panu Adamowi Lubiak,

-  Burmistrz WołominaPani Elżbiecie Radwan,

- Sponsorowi tytularnemu: DeckenBau Polska, Panu Patrykowi Buczkowskiemu,

- Sponsorowi głównemu - Grupie AutoWimar Polska,

 

Sponsorom:

 - hucie szkła Termisil,

- MZO Wołomin,

- firmie SolarPharma,

- PPHU SIMBA - producentom wody Bystra.

 


Dziękujemy również wszystkim przybyłym gościom oraz rodzicom za wspaniały doping oraz dobroczynność w stronę małego Stasia.

 

Równocześnie przypominamy Wam Kochani, że walka o Stasiowe serduszko ciągle trwa!!

 

https://www.siepomaga.pl/stasiowe-serduszko

 

Serdecznie zachęcamy do dalszej pomocy - Dobro powraca!!

 

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY