Partnerzy:

W dniu 23 lutego 2019r. w Stanisławowie I odbyły się już ostatnie mecze eliminacyjne Charytatywnego Turnieju DeckenBau Dzieci-Dzieciom Razem dla Stasia.

W turnieju wystąpiło 11 oddziałów AMP GOOL oraz gościnnie drużyna Legia Soccer Schools Wołomin. Zawodnicy rozgrywali mecze w trzech kategoriach wiekowych: 2011/2012, 2009/2010, 2007/2008.

 

Dwie najlepsze drużyny z każdej kategorii awansowały do Wielkiego Finału który odbędzie się w dniu 02.03 na obiekcie Zespołu Szkół nr 1 w Wołominie.

 

 
Turniej rozpoczęła najmłodsza kat. wiekowa - 2011/12,  reprezentowało ją aż 12 drużyny: z Stanisławowa I, Warszawy Wola, Warszawy Wola Świetlica, Leśniakowizny, Wołomina, Kobyłki, Mińska Mazowieckiego oraz gościnnie z Legia Soccer Schools Otwock.
Tutaj awansowane miejsca przypadły drużynom gospodarzy - AMP Stanisławów Pierwszy 1 oraz AMP Stanisławów Pierwszy 2.

Następnie do piłkarskiej walki przystąpili zawodnicy roczników 2009/10.
Po zaciętych rozgrywkach pierwsze miejsce zajęła drużyna z Warszawy Wola, a drugie miejsce również premiowane awansem do Finału przypadło drużynie Stanisławowa Pierwszego 1      .

 

Na koniec turnieju swoje eliminacyjne mecze rozegrał rocznik 2007/08. Ponownie zwyciężyła drużyna gospodarzy - Stanisławów I która zgarnęła podium we wszystkich 3 kategoriach wiekowych oraz drużyna z Leśniakowizny.

 

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały puchary oraz nagrody rzeczowe.

 

Turniej objęty był patronatem Starosty Legionowskiego - Pana Roberta Wróbla oraz Wójta Gminy Nieporęt - Pana Macieja Mazura.

 

W całym turnieju eliminacyjnym wzięło udział blisko 150 zawodników, każdy z nich został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały puchary i nagrody rzeczowe.

 

 

 

Organizatorzy zapewnili także nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

Rocznik 2011/12:

 Najlepszy strzelec:Bartosz Wardak (Stanisławów I)

 Najlepszy bramkarz: Krzysztof Grochowski (Leśniakowizna)

 Najlepszy zawodnik: Olaf Pieśniak (Stanisławów I)

 Najmłodszy zawodnik: Krystian Kielczyk (Zabraniec) 

 

 

 Rocznik 2009/10:

Najlepszy strzelec:  Tymon Bińkowski (Warszawa Wola)

Najlepszy bramkarz:  Tomasz Wasiuk (Warszawa Wola)

Najlepszy zawodnik:  Aleksander Rembelski (Stanisławów I)

 

Rocznik 2007/08:

Najlepszy strzelec:  Szymon Kielczyk (Duczki)

Najlepszy bramkarz:  Karol Nagy (Stanisławów I)

Najlepszy zawodnik:Nikodem Baranowski (Stanisławów I)

 

 

Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

Rocznik 2011/2012:

1. Stanisławów Pierwszy 1
2.
Stanisławów Pierwszy 2
3. Warszawa Wola Świetlica 1
4. Leśniakowizna
5. Warszawa Wola 1
6. Wołomin
7. Kobyłka
8. Stanisławów Pierwszy 3
9. Mińsk Mazowiecki
10. Warszawa Wola 2
11. Legia Soccer Schools Otwock
12. Warszawa Wola Świetlica 2

 

Rocznik 2009/2010:

1. Warszawa Wola
2. Stanisławów Pierwszy
3. Leśniakowizna
3. Kobyłka
4. Mińsk Mazowiecki
5. Legionowo
6. Warszawa Wola 2
7. Stanisławów Pierwszy 2

 

Rocznik 2007/2008

1. Stanisławów Pierwszy
2. Leśniakowizna
3. Duczki
4. Warszawa Wola


Gratulujemy zwycięzcom, a także pozostałym drużynom woli walki.  Do zobaczenia w Wielkim Finale 2 marca w Wołominie!!

 

 

urodziny

 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY