Partnerzy:

 

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom.

Jak co roku, tak i przy okazji obecnej edycji, postanowiliśmy wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.  Niezwykle cieszy Nas możliwość skromnego udziału przy tak szlachetnym projekcie, gdyż poprawa zdrowia i prawidłowe funkcjonowanie najmłodszych jest podstawowym elementem Naszej misji, którą jest dbanie o prawidłowy rozwój psychofizyczny Waszych Smyków. Naszym celem jest poprawa „usportowienia” najmłodszych, chcemy zachęcić dzieci do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Dołączenie do Akademii GOOL, może przyczynić się do zwiększenia sprawności fizycznej waszych dzieci oraz poprawy ich stanu zdrowia, zgodnie z zasadą, w zdrowym ciele, zdrowy duch.

 

 Mając na uwadze ten nierozerwalny związek sportu ze zdrowiem, postanowiliśmy przekazać lokalnym sztabom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - 49 Voucherów, upoważniających do treningów w naszej Akademii, przez okres 3 miesięcy.

 

Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w trwających licytacjach na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wsparciu swoich lokalnych sztabów.

 

Vouchery trafiły do sztabów: w Wołominie, w Goworowie, w Kobyłce, w Siedlcach, w Legionowie, w Łosicach, w Mińsku Mazowieckim, w Małkini, w Józefowie, w Długosiadle, w Sulejówku, w Warszawie, w Wyszkowie i w Zielonce.

 

https://charytatywni.allegro.pl/voucher-akademia-mlodego-pilkarza-warszawa-wola-i8700649?fbclid=IwAR3qAhHNclEVeAf3vsEy-L5RXMRwDNlOJco_7_BpA0A43Ordko9eMnN-g2A

https://charytatywni.allegro.pl/voucher-akademia-mlodego-pilkarza-warszawa-wola-i8700652?fbclid=IwAR2Bd0S8wZ6g6Qk89n18WEHHRfXkJ8aWR-RykBDlwRlhWC-hDSkesOgWsjk

Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i wspierania tego szczytnego projektu.

 

Pamiętajcie Kochani, że każda wydana przez Was złotówka, w tym dniu zostanie przeznaczona na wspaniałą akcję, pomagajmy razem, dajmy cegiełkę, a z tego budujmy Nasz „dom” wspólnie.

Pomóżmy razem

 

 

 Z wyrazami szacunku, 

Zarząd Klubu

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY