Partnerzy:

Akademia Legii Warszawa pokazała raport z jakich klubów pozyskuję zawodników do swoich zespołów. Jesteśmy dumni, że wśród klubów z Mazowsza jesteśmy także i MY!

Na mapce poniżej, którą w oficjalnym komunikacie pokazała Akademia Legii widać, że 1 wychowanek naszego klubu trenuję już w Legii.

Link do artykułu:

Aktualnie w Akademii Legii Warszawa trenuję co najmniej 3 wychowanków, którzy stawiali swoje pierwsze kroki w naszym klubie. Obecnie na testach przebywa kolejny zawodnik tym razem z rocznika 2007, który dostał szansę testów w silnej drużynie Legii Warszawa

Jednym z naszych wychowanków jest Hubert Derlatka, który aktualnie jest kapitanem drużyny Akademii Legii Warszawa U15 i regularnie gra w Reprezentacji Mazowsza.  Hubert odwiedził naszą Akademię podczas Gali GOOLSTAR 2018 kończącej sezon 2017/18.

Bacznie przyglądamy się naszym zawodnikom tworząc reprezentację naszego klub a stąd już nie daleko do najlepszej Akademii w Polsce jaką jest Akademia Legii Warszaw.

Nasz klub ściśle współpracuję także z Fundacją Legia Soccer Schools gdzie przygotowujemy dzieci w wieku przedszkolnym do dalszego treningu w klubac

Dzięki wysiłkom Zarządu naszego klubu stare monitorujemy postępy naszych chłopców i jak na tak młody klub (9 lat) możemy pochwalić się liczbą 3 wychowanków – to bardzo dobry wynik.

Niektóre klub pracują na to blisko 100 lat!  My potrzebowaliśmy 9 lat aby mieć 3 wychowanków! Jesteśmy bardzo dumni. Dołączcie do nas! Nabory trwają cały rok!

A oto mapka klubów, które zasiliły swoimi zawodnikami Akademię Legii Warszawa:

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY