Partnerzy:


 

 

„POLEĆ AKADEMIĘ” – TRENUJ ZA 1 ZŁ!!

 

 Przekonaj się, jak łatwo możesz trenować przez 2 miesiące za 1zł!

 

Czy Państwa pociechy są zadowolone z naszych treningów?

 

W takim razie polećcie naszą Akademię, a w zamian możecie otrzymać
2 miesiące treningów po symboliczną 1 zł za każdy miesiąc.

 

 Co należy zrobić?

 

Podczas zgłaszania nowego zawodnika poprzez formularz zgłoszeniowy (znajdujący się na naszej stronie www.ampgool.pl ) rodzic dziecka, musi odpowiedzieć na pytanie: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?”Jako odpowiedź należy wybrać „z polecenia” i wpisać imię i nazwisko osoby polecającej (czyli Państwa - Opiekuna prawnego dziecka). Na tej podstawie otrzymają Państwo abonament miesięczny w kwocie 1 zł/miesiąc.

 

 

Regulamin:

 

 1.    Akcja promocyjna trwa od 29.10.2018r. do 31.12.2018r.

 2.   Wszystkie zgłoszenia dokonane przed 29.10.2018r. oraz po 31.12.2018r. nie biorą udziału w promocji,

 3.    Promocja jest rozliczana w formie pełnych miesięcy kalendarzowych zgodnie z okresem rozliczeniowym w Akademii. Przykład: Jeżeli opiekun dokona zgłoszenia przed 10-dniem listopada otrzymają Państwo za darmo treningi w listopadzie oraz grudniu 2018r. Jeżeli po 10-dniu listopada zniżka obejmie kolejne pełne miesiące: grudzień- styczeń 2018r. itp.

4.     Akcja promocyjna przeznaczona jest do rodziców dzieci, którzy mają zawarte umowy z naszą Akademią,

5.     W przypadku zapisanego rodzeństwa w Klubie, zniżka przyznawana jest na zawodnika którego składka w Klubie jest mniejsza,

 6.     Promocja nie dotyczy polecenia Akademii rodzeństwu (w przypadku przyznania zniżki Opiekunami prawnymi polecanego dziecka muszą być inne osoby niż osoby polecające).

 7.     Promocja przestaje obowiązywać w momencie wypowiedzenia umowy przez osobę poleconą przez Państwa,

 8.     Okres promocji nie obejmuje okresu wypowiedzenia, ten zgodnie zapisami w Regulaminie Klubu, jest okresem pełnopłatnym, nie objętym ulgami płatniczymi.

 


Pragniemy spełnić marzenia wszystkich dzieci, a jednocześnie docenić tych, którzy nam zaufali! Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w promocji!!

 

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY