Partnerzy:

 

 

 

Drodzy Rodzice,

Wychodząc naprzeciw Państwa zapytaniom oraz oczekiwaniom. Przedstawiamy Państwu Nasz nowy projekt - GOOLADIES - sekcja piłkarska dziewczynek. Piłka nożna kobiet to wciąż dynamicznie rozwijający się rynek.

Zapraszamy wszystkie chętne dziewczynki grające w naszych Akademiach jak i te które nie grają nigdzie do spróbowania swoich sił.

Celem naszym jest popularyzacja piłki nożnej dziewcząt, która jest wciąż zaniedbana. W naszej Akademii będą grupy rekreacyjne dla których gra w piłkę jest przyjemnością a z nich stworzymy grupę sportową, która będzie reprezentowała nasz klub w rozgrywkach MZPN i Turniejach.

Trener Koordynator projektu GOOLADIES -  Katarzyna Janiec.

 

 

 

Kasia posiada licencję trenerską UEFA A, karierę zawodniczą spędziła w KS Pelikan Łowicz oraz PKS Piastovia Piastów. Sukcesami które zdobyła w swojej karierze był awans do I Ligi kobiet, oraz do ekstraligi futsalu. W swojej karierze prowadziła drużynę dziewczynek Piastovi Piastów roczniki 2003-2013 oraz Piłkarskie Przedszkola dla chłopców 3-6 lat. Przez rok prowadziła również drużynę Football Kids Warszawa. Zapraszamy do kontaktu z Trener pod nr. telefonu: 514-651-714 bądź Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć naborowych:

 

START: 15.10.2018r. (Poniedziałek)

DNI: poniedziałki i środy

GODZINY: 17:00-18:00

MIEJSCE: Hala Sportowa - Szkoła Podstawowa nr 4, ul. 1 Maja 19, Wołomin.

 

 

UWAGA! Treningi do końca października są nieodpłatne!!

Brak opłaty miesięcznej i wpisowej

Wystarczy tylko rejestracja uczestnika poprzez naszą stronę.

 

 

Chcesz wiedzieć jeszcze więcej ? ZADZWOŃ:

666-111-774 - Biuro Akademii
514-651-714 - Trener Koordynator Projektu Katarzyna Janiec


ZAPISZ SIĘ - KLIKNIJ

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY