Partnerzy:

 

Mecz ligowy z MKS Wicher Kobyłka - 01.09.2018

Nie udał się początek sezonu naszej Reprezentacji z rocznika 2010. W nowym sezonie, po reorganizacji rozgrywek ligowych przyjdzie nam  się mierzyć z bardzo silnymi przeciwnikami. W pierwszym spotkaniu zmierzyliśmy się z naszym lokalnym rywalem – zespołem MKS Wicher Kobyłka. Spadkowicz z I ligi postawił nam poprzeczkę bardzo wysoko. O ile w dwóch pierwszych kwartach dotrzymywaliśmy jeszcze kroku drużynie Wichru, to w drugiej połowie spotkania zostaliśmy zepchnięci do obrony. Myślę, że główną przyczyną wysokiej porażki był fakt, że naszym zawodnikom najzwyczajniej zabrakło sił, przez co przegrywaliśmy większość pojedynków 1x1 i nie byliśmy w stanie upilnować szybkich i ruchliwych zawodników z Kobyłki.

 

 

 

 

Mecz ligowy z MKS Wicher II Kobyłka                                                      02.09.2018

 

Inauguracja naszej reprezentacji z rocznika 2011 przyniosła ogromną dawkę emocji. W spotkaniu z MKS Wicher Kobyłka nie zabrakło niczego, może poza skutecznością. Nasz zespół posiadał przewagę przez większość spotkania, a liczbą sytuacji bramkowych można byłoby obdzielić kilka meczów. Po bardzo dobrym początku spotkania, na prowadzenie niespodziewanie wyszli gospodarze. Kilka minut później wyrównał jednak najlepszy na boisku Filip Bany i w tym momencie wydawało się, że kolejne bramki dla naszej drużyny, to tylko kwestia czasu. Piłka jednak za nic nie chciała znaleźć drogi do bramki i po dwóch kwartach wynik był ciągle remisowy… W trzeciej kwarcie szczęście zaczęło dopisywać drużynie z Kobyłki, która po kilku kontrach wyszła na wysokie prowadzenie 5 – 1. Ta sytuacja nie załamała jednak naszych zawodników, którzy swoją dobrą dyspozycję zachowali do końca. W 57 minucie sygnał do ataku dał ponownie Filip Bany, zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Minutę później gola dołożył świetnie spisujący się na skrzydle Adrian Maćkowski, a w ostatniej minucie bramkę na 5 – 4 strzelił Adam Opłotny. W ostatniej akcji meczu mieliśmy jeszcze szansę na wywiezienie jednego punktu, ale niestety piłka po raz kolejny nie chciała wpaść do siatki Wichru. Pomimo porażki wszyscy zawodnicy zaprezentowali się fantastycznie, wykazali się ogromną wolą walki i znakomitą współpracą. Zawiodła jedynie skuteczność, ale pierwszy mecz może być bardzo dobrą prognozą przed kolejnymi ligowymi potyczkami.

 

 

 

 

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY