Partnerzy:

 

Szanowni Państwo,

 

Niezmiernie miło nam ogłosić, że z początkiem lipca nowym Menadżerem ds. sportu Akademii został Pan Adam Stokowiec. Adam ukończył Wyższą Szkołę Edukacji w Sporcie, na kierunku Menedżera Sportu. Swoje sportowe i organizacyjne doświadczenie zdobył pracując ponad trzy lata jako Trener i Koordynator w Klubie Sportowym Respekt Halinów, gdzie zarządzał klubem organizując m.in: turnieje piłkarskie,  obozy sportowe oraz prowadził z sukcesami rocznik 2005 w lidze MPZN. Był także organizatorem Halinowskiej Ligi Szóstek Piłkarskich. Ukończył liczne szkolenia i kursy w tym m.in: Coerver Coach Training Clinic, Kurs skautingowy "Scouts For Football" w Warszawie z udziałem Tomasza Piasecznego, Jacka Magiery i Miłosza Stępińskiego, Praktyka Wystąpień Publicznych w DS Academy oraz kurs kierownika wypoczynku. Jest również wykwalifikowanym trenerem z uprawnieniami UEFA B.

 

W naszym Klubie Pan Adam będzie koordynował grupy sportowe grające w rozgrywkach MZPN - ściśle współpracował z Trenerami jak i rodzicami Młodych Piłkarzy.

Witamy na pokładzie naszej Akademii i życzymy powodzenia, radości z pracy, oraz samych sukcesów w naszym Klubie.

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY