Partnerzy:

 

Za nami sezon piłkarskich  zmagań w ramach rozgrywek Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej..

W tym sezonie barwy AMP GOOL podczas ligowych spotkań reprezentowało blisko 150 zawodników z dziewięciu drużyn. W ramach podziękowania za trud i zaangażowanie zawodników jakie włożyli w tym sezonie , klub zorganizował : I Piłkarską Galę GOOLSTAR 2018. Gala odbyła się w miniony czwartek o godzinie 18.00 w Wołomińskim Kinie Kultura. Jak na prawdziwą gale przystało każdy z zawodników wraz ze swoimi rodzicami przybył w stroju galowym. Podczas Gali GOOLSTAR swoją obecnością zaszczycili nas między innymi: Burmistrz Miasta Wołomin – Pani Elżbieta Radwan, która objęła swoim Patronatem te prestiżowe wydarzenie w Wołominie, Tomasz Sokołowski - były zawodnik Legii Warszawa oraz wielokrotny reprezentant Polski , Izabela Bochińska - Dyrektor Biblioteki Miejskiej w Wołominie, Paweł Skóra - Mistrz Świata i Europy we freestyle football oraz Trener Akademii Piłkarskiej GOOL, oraz wielu innych gości którzy aktywnie wspierają środowisko Akademii Piłkarskiej GOOL. Łącznie na deskach Wołomińskiego Kina zasiadło blisko 400 osób!

Na początku gali nastąpiło przedstawienie każdej z drużyn AMP GOOL, która brała udział w rozgrywkach ligowych. Z pośród każdej drużyny wyróżniono zawodników w pięciu kategoriach:

Najlepszy strzelec, Najlepszy Bramkarz, Najlepsza Frekwencja, Najlepszy Zawodnik oraz Zawodnik Fair Play

Następnie po prezentacji drużyn przyszedł czas na wyróżnienie osób w kategorii „Pomocna Dłoń” jest to nagroda dla osób, które w szczególny sposób przyczyniły się do rozwoju naszego Klubu statuetki te wręczył Prezes Zarządu Jakub Szcześniak następującym osobom: Elżbieta Radwan – Burmistrz Miasta Wołomin, Izabela Bochińska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wołominie, Zbigniew Grabiński – Wydawca Życia Powiatu na Mazowszu, Marek Kuzdra, Krzystof Biaduń, Sebastian Mata, Adama Kokosza i Zbigniew Chudy – Firma SolarPharma  .

Podczas Gali panowała podniosła atmosfera niczym na Gali rozdania Oskarów, przyszedł moment na który z niecierpliwością czekali wszyscy zawodnicy. Losowanie butów z autografem Michała Pazdana – Zawodnika Legii Warszawa oraz reprezentanta Polski. Szczęśliwym zwycięzcą okazała się zawodnik AMP GOOL Tłuszcz – Łukasz Kryszkiewicz.

Statuetka GOOLSTAR – to prestiżowe wyróżnienie w postaci wyjątkowej i niepowtarzalnej statuetki indywidualnie opracowanej na tę okoliczność.

Na sam koniec gali przyszedł czas na wręczenie statuetek GOOLSTAR 2018 dla najlepszych zawodników z całej Akademii. Kapitułom, która nominowała najlepszych z najlepszych byli Trenerzy i Zarząd Klubu, oto wyróżnieni zawodnicy w poszczególnych  kategoriach:

Najlepszy strzelec - Wiktor Chudy

Najlepszy Bramkarz - Jan Stańczak

 Najlepsza Frekwencja - Gustaw Bińkowski

Najlepszy Zawodnik - Ernest Gajcy

Postawa Fair Play – Reprezentacja AMP GOOL Wołomin 2009

Zawodnicy otrzymali: oprócz statuetek GOOLSTAR 2018 nagrody rzeczowe w postaci:

czytnika e-book, torby sportowe i czapki od firmy beactiveshop.pl, piłki od firmy Coca Cola, wejściówki do kina kultura, zaproszenie na pobyt w Eko-Farmie Żelechów a także medale i dyplomy.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zaproszonym gościom, zawodnikom i ich rodzicom za przybycie.

Jesteśmy przekonani, że ten wieczór zostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych gości.

Dziękujemy za sezon 2017/18 i już teraz zapraszamy na kolejną Galę GOOLSTAR 2019.

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY