Partnerzy:

AMP GOOL Wołomin 2007 -  RKS MAZUR II RADZYMIN

17.06.2018

Ostatni mecz ligowy drużyna AMP Wołomin 2007 rozegrała z zespołem RKS Mazur II Radzymin. Początek spotkania był bardzo wyrównany, jednak to goście byli zdecydowanie skuteczniejsi pod bramką, strzelając nam 3 gole. Chłopcy od tego czasu zaczęli walczyć jeszcze bardziej ambitnie zarówno w obronie jak i ataku, wyrównując wynik spotkania w 33 minucie na 3:3. Kolejny minuty przynosiły nam dużo akcji ofensywnych oraz kolejne bramki. Zawodników należy przede wszystkim pochwalić za zaangażowanie, wzajemne wsparcie oraz za budowanie akcji ofensywnych. Był to nasz ostatni mecz w tej rundzie, która była dla nas bardzo wartościową lekcją. Widać, że wszyscy chłopcy są głodni gry a to zaprocentuje na boisku w meczach które w niedalekiej przyszłości jeszcze przed nami. Podziękowania dla rodziców za doping przez cały sezon zarówno podczas meczów wyjazdowych jak i tych rozgrywanych na własnym boisku.