Partnerzy:

ACADEMY REAL FOOTBALL- AMP GOOL WOLA

W miniony czwartek 14.06 o godzinie 19:00 rozegraliśmy kolejne spotkanie ligowe przeciwko drużynie Academy Real Football. Od początku meczu staraliśmy się narzucić rywalom swój styl gry stwarzając masę sytuacji pod bramką rywali. Na prowadzenie jednak wyszła drużyna gości, która dwukrotnie wykorzystała swoje sytuacje pod Naszą bramką.

W drugiej połowie kontynuowaliśmy dobrą grę, co pozwoliło Nam w krótkim czasie odwrócić losy meczu i z wyniku 2:0 doprowadziliśmy do stanu 2:6. Hat-trickiem popisał się w tym czasie Aleks Tomaszewski, dwie bramki dołożył Tomek Dang i jedno trafienie było autorstwa Macieja Nocenia. W ostatniej kwarcie gry obie drużyny zdobyły jeszcze po jednej bramce ustalając wynik spotknia na 3:7.

Za Nami bardzo udany mecz. Stworzyliśmy sobie masę sytuacji pod bramką rywali, co pozwoliło Nam mimo niekorzystnego startu odwrócić losy meczu i zwyciężyć w efektownym stylu.

ACADEMY REAL FOOTBALL- AMP GOOL WOLA 3:7(2:0)

Bramki dla AMP zdobyli: Aleksy Tomaszewski x3, Tomasz Dang x2, Maciej Noceń, Kiliański Daniel

Skład AMP: Bińkowski Gustaw, Biziel Stanisław, Noceń Maciej, Prędota Kamil, Przybylski Damian, Dang Tomasz, Kiliański Daniel, Tomaszewski Aleksy, Ruzik Jakub, Brym Przemysław, Buchowicz Tomasz, Konopka Bartosz, Szczerbak Krzysztof