AMP Stanisławów I –   AP Sokół Serock G    3:3

AMP Stanisławów I – Gigant Smile           2:3

AMP Stanisławów I – AP Sokół Serock H       5:0

Warchoł Franciszek- 1

SKŁAD:

Szydłowski Igor, Warchoł Franciszek, Zimnoch Marcin, Wiśniewski Oliwer, Rembelski Aleksander, Wodzyński Andrzej, Banucha Wojtek, Ławrynowicz Piotr

Podsumowanie turnieju:

Rocznik 2010/2009 stawił się w ilości 8 zawodników. Graliśmy na boisku naturalnym  5+1 po 15 minut  w systemie „każdy z każdym”

Był to pierwszy turniej na naturalnej nawierzchni. Jak można było się spodziewać inny rodzaj boiska  sprawiło chłopcom na początku trochę trudności. Widoczny był brak ogrania na trawie, jednakże w każdym meczu była walka i chęć zwycięstwa. Najbardziej „szkoda” meczu z Sokołem G gdzie prowadziliśmy 3:0 i daliśmy sobie strzelić 3 bramki, które wynikły z wprowadzenia zmian dla  ’’piłkarzy’’ rezerwowych ;)

SKŁAD:

Girtler Oskar, Marcin Zimnoch, Oliwier Wiśniewski, Grzegorz Machałek, Wardak Bartosz, Bartek Marchlewski,

Rocznik 2011/2012 stawił się w ilości 6 zawodników. Graliśmy na boisku naturalnym  5+1 po 2 x 10 minut  w systemie „każdy z każdym”

Kolejny bardzo dobry turniej naszych zawodników, w żadnym meczu nie daliśmy szans przeciwnikom choć ostatni mecz z Żbikiem mógł skończyć się bardzo różnie. Było widoczne zmęczenie kluczowych zawodników , którzy w nogach już mieli turniej ze starszym rocznikiem