AMP Stanisławów I –    AP Sokół Serock D    1:3

AMP Stanisławów I –   AP Sokół Serock F     2:0

AMP Stanisławów I – Wisła Jabłonna            1:5

AMP Stanisławów I – AP Sokół Serock E       1:0

AMP Stanisławów I – Gigant Smile                1:0

Mateusz Żołek – 2

SKŁAD:

Marek Fedorczyk, Mateusz Żołek, Jakub Kozłowski, Dawid Kasperek, Karol Nagy, Nikodem Załoga, Szymon Sowiński, Kuba Uklejewski, Szydłowski Igor, Marek Węsierski

Podsumowanie turnieju:

Rocznik 2008/2007 stawił się w ilości 10 zawodników. Graliśmy na boisku typu orlik  6+1 po 15 minut  w systemie „każdy z każdym”

Był to pierwszy turniej po wyjściu z hali. Jak można było się spodziewać inny rodzaj boiska plus ustawienie 6 + 1 , sprawiło chłopcom na początku trochę trudności. Widoczny był brak ogrania w takim ustawieniu, jednakże w każdym meczu była  gra do ostatniego gwizdka, za co trzeba pochwalić naszych zawodników.

SKŁAD:

Girtler Oskar, Marcin Zimnoch, Oliwier Wiśniewski, Michał Filipowicz, Grzegorz Machałek, Aleksander Kurowski, Kacper Pieśniak, Jan Jedyński

Kolejny bardzo dobry turniej naszych zawodników, w żadnym meczu nie daliśmy szans przeciwnikom na wiarę w końcowy sukces, bramkarze praktycznie bezrobotni. Choć wyniki okazałe mogły być dużo większe- skuteczność strzałów 50/50