Partnerzy:

SPARING

WISŁA JABŁONNA vs AMP STANISŁAWÓW PIERWSZY

 

Miejsce/Termin/Godzina:

Jabłonna / 6.04.2018 / godz. 17.30.

 

Wynik: Wisła Jabłonna vs AMP Stanisławów Pierwszy :  7:9

 

SKŁAD:

Oskar Girtler, Marcin Zimnoch, Antek Baranowski, Oliwier Wiśniewski, Michał Olechowski, Gabriel Załoga, Warchoł Franciszek

Podsumowanie turnieju:

Rocznik 2010/2011 stawił się w ilości 7 zawodników. Graliśmy na boisku naturalnym  4+1 mecz trwał 70 minut.

Był to bardzo ciężki sparing dla naszych zawodników, zważywszy na czas gry oraz małą liczbę możliwych zmian (nie dojechało 3 zawodników w tym bramkarz- chorzy)

Początek meczu bardzo dobry w naszym wykonaniu, szybko strzelone dwie bramki wydawały się ułożyć spotkanie, jednakże gospodarze równie szybko doprowadzili do remisu. Następnie 2:3 dla nas i 3:3. Minęło ok. 30 min gry i widoczne zaczęło być zmęczenie, co u przeciwników nie mogło nastąpić ( mieli 3 drużyny 1,2,3  i zmieniali się co 8min). I z wyniku 3:3 zrobiło się 6:3 dla Jabłonny , jednakże chłopcy złapali drugi oddech i zdołali wyrównać na 6:6 a nawet wyjść na prowadzenie 6:7. Końcówka meczu była bardzo zacięta i należała już do naszych podopiecznych którzy zdołali strzelić jeszcze dwie bramki bardzo  7:7 ,7:8 , 7:9. Podsumowując bardzo cieszy wygrana na bardzo trudnym terenie, choć w okrojonym składzie chłopcy pokazali charakter i serce do walki.

 

Trener:

Michał Madej

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY