Partnerzy:

 

Delta   Cup

03.03.2018.

Za nami kolejna już odsłona turnieju Delta CUP. Nasi chłopcy z rocznika 2008 wystąpili wspólnie z kolegami Reprezentacji AMP GOOL Mokotów.Naszym zawodnikom nie brakowało chęci, wiedzieliśmy także jak zamierzamy rozgrywać oraz jak chcemy doprowadzać do sytuacji bramkowych. Zabrakło z pewnością szczęścia ale także trochę agresji i zdecydowania w poczynaniach na boisku, przez co przeciwnicy dochodzili do przypadkowych, lecz korzystnych pozycji strzeleckich. Oczywiście w grze naszego zespołu nie trudno doszukać się pozytywów. Spokój w rozegraniu akcji i pomysł na grę sprawiały że przyjemnie oglądało się mecze z udziałem naszej drużyny. Po tej imprezie wracamy do treningów, wiemy co chcemy poprawić i zaczynamy od zaraz. Jak zawsze możemy być dumni z naszych chłopców.

 

Trener Paweł Konieczny


Skład:  Kacper Żółtek, Filip Obidziński, Igor Mata, Michał Rosiński, Alan Łyszkowski, Ślęzak Oskar, Podleśny Oskar, Gutt Tymon, Lachowicz Aleksander, Kadar Gustaw, Celiński Jan, Meder Filip.

 

Bramki: Alan Łyszkowski x3, Filip Meder  x2, Kacper Żółtek x1, Igor Mata x1, Gustaw Kadar x1, Filip Obidziński x1.

                

Wyniki:  

 

AMP GOOL- Delta  Warszawa 0:2

AMP GOOL – TOP 54 II Biała Podlaska 4:0

AMP GOOL- WAF  2:3

AMP GOOL- Łomża I 3:1

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY