Partnerzy:

VI TURNIEJ PIŁKARSKIEJ LIGII POWIATOWEJ
zima 2018

Serock , 4 marzec 2018

FINAŁY

Nazwa turnieju:

Piłkarska Liga Powiatowa – Jesień/zima 2017/2018 (VI turniej)

 

Miejsce/Termin/Godzina:

Serock / 4.03.2018 / godz. 12.00.

 

Wyniki AMP Stanisławów Pierwszy  rocznik 2011/2012

Mecze każdy z każdym -4 drużyny

AMP Stanisławów I –    Wisła Jabłonna    3:3

AMP Stanisławów I –   Gigant Smile         5:0   

AMP Stanisławów I – LSS Serock              8:0                

 

Bramki (strzelcy imiona i nazwiska)   

Marcin Zimnoch -5

Antek Baranowski – 8

Oliwier Wiśniewski- 2

Bartosz Wardak - 1

 

SKŁAD:

Girtler Oskar, Marcin Zimnoch, Antek Baranowski, Bartosz Wardak, Oliwier Wiśniewski

Ponadto grali:  Szymon Rączkiewicz, Grzegorz Machałek

Podsumowanie turnieju:

Rocznik 2011/2012 stawił się w ilości 7 zawodników. Graliśmy na hali  4+1 po 12 minut  w systemie „każdy z każdym”

Kolejny bardzo dobry turniej naszych zawodników, aczkolwiek po raz pierwszy nie wygraliśmy wszystkich spotkań. Bardzo dobrze tego dnia dysponowana drużyna z Jabłonny postawiła twarde warunki i już po 3 minutach prowadziła 2:0. Jednakże ambicja chłopców pozwoliła na dogonienie, a nawet wyjście na prowadzenie 3:2. Głupio stracona bramka na 10 sek. przed końcem sprawiła, iż w kolejnych meczach trzeba było powalczyć o wysokie wyniki.

 Turniej finałowy zakończyliśmy na pierwszym miejscu, z dwoma wygranymi meczami i jednym remisem ze stosunkiem 16:3 , natomiast Wisła mogła pochwalić się podobnym wynikiem strzeleckim 16 bramek , jednakże w całym turnieju straciła 5  i zajęła drugie miejsce.

Na koniec turnieju doszło jeszcze do konkursu rzutów karnych , ponieważ o króla strzelców walczyło dwóch zawodników którzy w pięciu turniejach zdobyli taką samą liczbę bramek wynoszącą 20. Był to nasz zawodni Marcin Zimnoch oraz zawodnik z Wisły Jabłonna. Dopiero druga seria karnych wyłoniła zwycięzcę, a był nim Marcin , który nie dał żadnych szans bramkarzowi  na skuteczną obronę.

           

W pięciu turniejach Ligi Powiatowej rozegraliśmy 19 meczów , z czego 18 wygraliśmy i 1 zremisowaliśmy. Strzeliliśmy łącznie 54 bramki a 10 straciliśmy. Na listę strzelców wpisało się 7 zawodników z 10-cio osobowego składu.

Podsumowując zmagania naszych najmłodszych zawodników , możemy być dumni z ich osiągnięć, waleczności i serca wkładanego w każde spotkanie , a zebrane doświadczenie meczowe na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Trener:

Michał Madej


 

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY