AMP Stanisławów I – Wisła Jabłonna          4:3

AMP Stanisławów I – Gigant Smaile              2:0

AMP Stanisławów I – LSS Serock 1              3:0

AMP Stanisławów I – AMP Legionowo       4:0

SKŁAD:

Girtler Oskar, Wardak Bartosz, Marcin Zimnoch, Antek Baranowski, Janek Jedyński

Ponadto grali:  Szymon Rączkiewicz

Podsumowanie turnieju:

Rocznik 2011/2012 stawił się w ilości 6 zawodników. Graliśmy na hali  4+1 po 12 minut każdy mecz w systemie „każdy z każdym”

Do turnieju dołączył nowy zespół z Wisły Jabłonna, który okazał się bardzo mocnym zespołem, z którym zmierzyliśmy się już na samym początku rozgrywek. Początek spotkania należał do nas stworzyliśmy dwie, trzy dobre sytuacje udokumentowana jedną strzeloną bramką. W połowie spotkania do głosu zaczęli dochodzić gracze z Jabłonny i po dwóch skutecznych akcja wyszli na prowadzenie 1:2. , 2:2 , 2:3, 3:3

Chłopcy walczyli do końca i w samej końcówce zdołali wyrównać a nawet strzelić bramkę na wagę zwycięstwa. Widać było doświadczenie, które chłopcy  zdobyli podczas poprzednich turniejów

W pozostałych spotkaniach lekki opór postawiła tylko Akademia Gigant Smaile , wygrany mecz 2:0. Pozostałe spotkania były tylko formalnością 3:0 i 4:0

Kolejny turniej zakończony sukcesem naszych najmłodszych zawodników! GRATULUJEMY!