Partnerzy:

 

 

 

TRENUJ ZA 1 ZŁ !

 

„Poleć Akademię "

 

Przekonaj się, jak prosto możesz trenować przez 3 miesiące za 1 zł*

 

Priorytetem naszej Akademii jest wywołanie uśmiechu i radości wśród dzieci, właśnie poprzez pobudzenie aktywności fizycznej. Naszym celem jest kształtowanie ogólnej sprawności fizycznej u dzieci, mając na uwadze ich prawidłowy rozwój. Akademia propaguje wśród najmłodszych  zasady gry fair play, rozwijanie i poszerzanie ich zainteresowań oraz przygotowanie do zdrowej rywalizacji sportowej. Stawiamy na przełamywanie barier poprzez nauczanie umiejętności radzenia sobie z porażkami, jednocześnie zaszczepiając w nich radość przeżywania sukcesów własnych jak i całej drużyny. Nasza Akademia jako jedna z nielicznych Akademii Piłkarskich, współpracuje z klubem Legia Warszawa. Dzięki temu najzdolniejsze dzieci mogą trafić do największego klubu piłkarskiego w Polsce. Pragniemy spełnić piłkarskie marzenie dzieci i młodzieży!

 

Czy Państwa pociechy są zadowolone z naszych treningów?

 

W takim razie polećcie naszą Akademię, a w zamian otrzymacie

3 miesiące treningów za symboliczną 1 zł za każdy miesiąc.

 

Co należy zrobić?

Podczas zgłaszania nowego zawodnika poprzez formularz internetowy ( znajdujący się na naszej stronie www.ampgool.pl ) rodzic/opiekun prawny dziecka, musi odpowiedzieć na pytanie: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?”

Jako odpowiedź należy wybrać „z polecenia” i wpisać imię i nazwisko osoby polecającej (czyli Państwa - osoba pełnoletnia). Na tej podstawie otrzymają Państwo abonament na okres 3 miesięcy w kwocie 1 zł / miesiąc.

 

Pragniemy spełniać marzenia wszystkich dzieci, a jednocześnie docenić tych, którzy nam zaufali!*Akcja przeznaczona jest dla rodziców dzieci, którzy mają podpisane umowy z naszą Akademią.

Zniżka przyznawana jest na okres 3 pełnych miesięcy. Akcja promocyjna trwa od 10.10.2017 do 31.12 2017r.

Wszystkie zgłoszenia które zostały złożone przed 10.10.2017  i po 31.12 2017r. NIE KWALIFIKUJĄ SIĘ do udziału akcji promocyjnej.

Promocja kończy się w momencie wypowiedzenia umowy przez osobę poleconą przez Państwa.

 

 

 

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY