Partnerzy:

 

UWAGA: Rodzice, którzy jeszcze nie dostarczyli do biura niżej wymienionych dokumentów kwalifikacyjnych :

- Karta kwalifikacyjna
- Zgoda na leczenie
- Regulamin

Muszą dostarczyć je najpóźniej w dniu wyjazdu na zbiórce. Dokumenty przekazujemy Kierownikowi Pawłowi Kunie. Dokumenty muszą być podpisane przez oboje opiekunów !

W przypadku braku w/w dokumentów uczestnik nie zostanie przyjęty na obóz.

 

Szanowni Państwo !

Przedstawiamy informacje dotyczące organizacji obozu letniego – PUCK CAMP:

Zbiórka w dniu wyjazdu, tj. 13 sierpnia (niedziela) o godzinie 6:30 w Wołominie (parking przy Marcpolu, ul.Mikołaja Reja 14)

Odbiór dzieci po powrocie z obozu PUCK CAMP w dniu 19 sierpnia (sobota) około godziny 18.00 w Wołominie (parking przy Marcpolu, ul.Mikołaja Reja 14).

Na zbiórkę prosimy o przygotowanie:

Książeczki zdrowia oraz legitymacji szkolnej.

Wyżej wymienione rzeczy wraz z ewentualnymi lekami i upoważnieniem dla wychowawców prosimy przekazać w momencie przyjazdu na miejsce w podpisanej torebce zamkniętej lub kopercie Opiekunowi/ Kierownikowi Obozu.

Co powinniśmy zabrać:

Obuwie sportowe na hale i na boisko (2 pary) plus adidasy do biegania, strój piłkarski AMP GOOL (koszulka, spodenki, getry, dodatkowo kompletny dres), czapka z daszkiem, klapki, strój kąpielowy, czepek na basen, bieliznę, dresy, kurtkę przeciwdeszczową, ciepłe ubranie (bluzy, sweter, polar), długie spodnie, przybory toaletowe, ręczniki, kieszonkowe na pamiątki oraz dobry humor !

Telefony do organizatorów wyjazdu:

795-666-700 – Kierownik Obozu

666-111-774 – biuro AMP GOOL

(22) 763-96-26 – biuro AMP GOOL

Istotne informacje:

  • Telefon komórkowy - dzieci mogą zabrać ze sobą, natomiast będzie on przechowywany u Trenerów.
  • Kontaktujemy się z dziećmi w wyznaczonych godzinach: w wolnym czasie, po obiedzie: 15:00.
  • Jeżeli zechcieliby Państwo odwiedzić swoją pociechę na obozie prosimy o wcześniejsze powiadomienie Kierownika Obozu o przyjeździe, aby nie zaburzyć programu szkoleniowego obozu.
  • Kieszonkowe: dla dzieci prosimy o włożenie i zalakowanie w kopertę białą oraz podpisanie imieniem i nazwiskiem dziecka wraz z kwotą jaka znajduje się w środku – tak przygotowaną kopertę należy wręczyć Trenerowi w przypadku, kiedy Rodzic sobie tego życzy, aby to Trener przechowywał kieszonkowe dziecka i wydawał uczestnikowi wtedy, gdy zaistnieje taka potrzeba.
  • Lekarstwa: w razie stale przyjmowanych lekarstw przez dziecko, prosimy pamiętać o przekazaniu ich Trenerowi – tak, aby dziecko brało lekarstwa samodzielnie, ale przy kontroli Trenerów. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją jak dane leki przyjmuje dziecko. Uczestnik zgłasza się o odpowiednich porach do Trenera i przy jego obecności zażywa lekarstwa zgodnie z Państwa instrukcją.
  • Cenne przedmioty (tj. aparaty fotograficzne oraz urządzenia wartościowe) powinny być zdeponowane u Trenerów – jeśli dziecko nie zdeponuje wartościowych przedmiotów to organizator nie ponosi odpowiedzialności za ich utratę lub zniszczenie. Prosimy nie dawać dzieciom na obóz cennych urządzeń elektronicznych i najnowszych modeli telefonów komórkowych.
  • Wcześniejszy odbiór dziecka z obozu jest możliwy tylko przez Rodzica lub prawnego opiekuna dziecka (taka osoba musi mieć przy sobie dowód osobisty). Rodzic/opiekun po podpisaniu odpowiednich dokumentów poświadczających odbiór dziecka, może zabrać dziecko z ośrodka.

Przygotuj swoje dziecko na obóz:

Należy przygotować dziecko do turnusu m.in. przez rozmowę na temat zgłaszania wszelkich problemów Trenerowi, informowanie o wszelkich aspektach wychowawczych, zdrowotnych i innych potrzebach, czy też problemach, które mogą wyniknąć w czasie trwania obozu. Szczególnie należy zwrócić uwagę dziecku, że wszystkie zapytania, potrzeby muszą być kierowane w pierwszej kolejności do Trenerów, gdyż to właśnie wychowawcy zastępują na określony czas Rodzica i mogą najszybciej zareagować jeśli dzieje się coś złego lub powstanie jakikolwiek problem, z którym dziecko nie potrafi sobie poradzić.

 

Codzienna fotorelacja z obozu – śledź naszą stronę na Facebooku (https://www.facebook.com/ampgool/), na której na bieżąco będziemy wpisywać ciekawe posty, umieszczać zdjęcia i oczekiwać również od Państwa ciekawych wpisów i komentarzy. Liczymy na to, że nasza Facebook’owa strona będzie tętniła życiem !

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY