Partnerzy:

 

Szanowni Państwo,

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wyjazdu na obóz do Pięknej Góry k. Giżycka.

 

 

Miejsce zbiórki i data wyjazdu:

14.07.2019r. (niedziela) - parking pod Kaufland, ul. Wileńska 49, Wołomin. godz. 09:15

 

Przewidywany czas powrotu:

20.07.2019r. (sobota)
-
parking pod Kaufland, ul. Wileńska 49, Wołomin. ok. godz. 16:30

 

 

 RAMOWY PLAN WYJAZDU:

 

Dzień 1 - Niedziela, 14.07.2019r.

Zbiórka godz. 9:15, wyjazd godz. 9:30 z Wołomina, rozpakowanie bagażów, oprowadzenie po obiekcie, przedstawienie zasad bezpieczeństwa i regulaminów dla uczestników, obiad godz. 14:00, trening piłkarski zakończony wyłonieniem Mistrza Żonglerki, wybór Rady obozu i przedstawienie nazw pokoi na wesoło w formie zabawy integracyjnej, kolacja godz. 19:00.


Dzień 2 - Poniedziałek, 15.07.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, dwa treningi z wyłonieniem Mistrza Rzutów Karnych, przedstawienie zasad bezpieczeństwa nad wodą oraz korzystania z kąpieliska, obiad godz. 14:00, wieczorna gra integracyjna, konkurs piłkarski Omnibus, kolacja godz. 19:00.


Dzień 3 - Wtorek, 16.07.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, trening piłkarski, turniej w formie konkursu "Papier, kamień, nożyce", obiad godz. 14:00, wejście na ściankę wspinaczkową z asekuracją instruktora, kolacja godz. 19:00.


Dzień 4 - Środa, 17.07.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, trening bramkarski/motoryczny, obiad godz. 14:00, Konkurs Kozak Camp - najwszechstronniejszy zawodnik obozu, ognisko z kiełbaskami w ramach kolacji.


Dzień 5 - Czwartek, 18.08.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, wielka gra w podchody, trening piłkarski, obiad godz. 14:00, park linowy, trening bramkarski/motoryczny, kolacja godz. 19:00.


Dzień 6 - Piątek, 19.07.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, turniej małych gier, turniej holenderski, obiad godz. 14:00, kalambury, kolacja godz. 19:00, uroczyste zakończenie obozu, rozdanie nagród za konkursy.


Dzień 7 - Sobota, 20.07.2019r.

Śniadanie godz. 09:00, wycieczka do Giżycka, przerwa na posiłek w drodze powrotnej, powrót do Wołomina ok. godz. 16:30.



Kontaktujemy się z dziećmi w wyznaczonych porach - po obiedzie ok. godz. 14:30 - 15:15

 (w pozostałym czasie telefon będzie przechowywany u Trenerów).

 


JAK SPAKOWAĆ DZIECKO NA WYJAZD: 

 

STREFA HIGIENY:

- szczoteczka i pasta do zębów,
- żel pod prysznic,
- szampon do włosów,
- szczotka/grzebień do włosów,
- ręcznik codzienny oraz ręcznik kąpielowy,
- chusteczki higieniczne,
- worek lub siatka do przechowywania brudnej bielizny i odzieży.

 
UBRANIA:

- strój piłkarski AMP GOOL (koszulka, spodenki, getry),
- dres piłkarski AMP GOOL,
- bielizna,
- koszulki z krótkim rękawem,
- koszulki z długim rękawem,
- krótkie spodenki,
- długie spodnie,
- bluzy dresowe bądź polarowe,
- kurtka przeciwdeszczowa,
- czapka z daszkiem,
- kąpielówki,
- pidżama,
- odpowiednie buty do treningu, klapki pod prysznic, obuwie codzienne.



AKCESORIA/DOKUMENTY:

- legitymacja szkolna,
- krem przeciwsłoneczny z filtrem, środek przeciw komarom i meszkom,
- pieniądze na ewentualne wydatki,
- lekarstwa,
- telefon komórkowy + ładowarka.

 

Prosimy, aby dzieci nie zabierały ze sobą cennych rzeczy - grozi to ich utratą bądź zniszczeniem.

Wartościowe przedmioty (kurtki, buty itp) warto podpisać imieniem i nazwiskiem. Ułatwia to namierzenie rzeczy zgubionych bądź pozostawionych w ośrodku.

 

TELEFON KOMÓRKOWY: Dzieci mogą zabrać, natomiast będzie on przechowywany u Trenerów i udostępniany codzienne w godzinach: 14:30 - 15:15 ( w ramach ciszy poobiedniej). W pozostałych przypadkach, prosimy o kontakt z Kierownikiem Obozu.


KIESZONKOWE: Zainteresowanych tym, by Trener przechowywał kieszonkowe dziecka, i wydawał uczestnikowi w razie potrzeby, prosimy o włożenie ich w podpisaną imieniem, nazwiskiem oraz kwotą, jaka jest w środku zaklejoną kopertę i wręczenie Wychowawcy.

 
LEGITYMACJA: Prosimy przekazać ją w przechowanie Kierownikowi Obozu.


LEKARSTWA: W razie przyjmowanych na stałe lekarstw, prosimy pamiętać o przekazaniu ich wychowawcy. Dziecko będzie przyjmować lekarstwa samodzielnie, ale przy kontroli wychowawcy. Torebkę z lekarstwami należy podpisać i dołączyć karteczkę z informacją jak dane leki przyjmuje dziecko. Prosimy również o poinformowanie biura odpowiednio wcześniej (przed rozpoczęciem wyjazdu) o ewentualnych uczuleniach pokarmowych dzieci.


BAGAŻ: Bagaż dzieci dobrze jest podpisać imieniem i nazwiskiem dziecka, w celu łatwej identyfikacji. Prosimy o nieprzesadzanie z wagą i wielkością bagażu - tak, aby dziecku było łatwo go przetransportować. Oczywiście Trenerzy służą pomocą. Pamiętajcie również, że luki bagażowe mają ograniczoną pojemność. 

 

 KADRA:

1. Szymon Strychalski - kierownik wyjazdu - tel. 503-083-330.

 2. Michał Ślubowski - Trener Reprezentacji 2009 Wołomin

 3. Maciej Szczapa - Trener GK School.

 

 

Wszystkich z Państwa, którzy nie dostarczyli wypełnionych i podpisanych dokumentów tj. karta kwalifikacyjna, zgoda na leczenie, regulamin dla rodziców - prosimy o niezwłoczne dostarczenie bądź wysłanie ich pocztą na adres biura. W ostateczności dokumenty prosimy dostarczyć kierownikowi obozu, na miejsce zbiórki w dniu wyjazdu.

 


Zapraszamy do codziennych relacji zdjęciowych z CAMPU na naszym profilu FACEBOOK.



ŻYCZYMY UDANEGO WYPOCZYNKU!!

Szanowni Państwo,

Przedstawiamy informację dotyczące poszczególnych półkolonii organizowanych przez Klub.

 

PÓŁKOLONIE WARSZAWA WOLA:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowa nr 351 ul. Jana Olbrachta 48/56, Warszawa.

  • Zbiórki:

        codziennie, pomiędzy 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:30

  • Kadra:

       Trener Aleksandra Zając 

        Trener Krzysztof Wróbel

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z koordynatorem Klubu - Łukaszem Kacprzak tel. 731-666-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

PÓŁKOLONIE WOŁOMIN:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Zespole Szkół nr 3, ul. Kazimierza Wielkiego 1, Wołomin.

  • Zbiórki:

        codziennie, pomiędzy 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:00-16:30

  • Kadra:

       Trener Mateusz Kaczmarek

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Trenerem Mateuszem tel. 791-666-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

PÓŁKOLONIE SIEDLCE:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Zespole Szkół nr 6, ul. Chopina 10, Siedlce.

  • Zbiórki:

        codziennie, 08:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:00

  • Kadra:

       Trener Grzegorz Kubiszewski

 

W razie pytań, prosimy o kontakt z Trenerem Grzegorzem tel. 731-066-700.

Program półkolonii, otrzymają Państwo w dniu zbiórki w pierwszym dniu półkolonii.

 

PÓŁKOLONIE STANISŁAWÓW I:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowej, ul. Jana Kazimierza 291, Stanisławów I.

  • Zbiórki:

        codziennie, 08:00-08:30.

  • Odbiór dziecka: 

    codziennie, 16:00-16:30.
  • Kadra:

       Trener Michał Madej.

 

Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

PÓŁKOLONIE STARE BOSEWO:

 

  • Termin: 

        24-28 czerwca 2019r.

  • Miejsce:

        Boisko przy Szkole Podstawowej, ul. Dojazdowa 19, Stare Bosewo.

  • Zbiórki:

        codziennie, 8:30.

  • Odbiór dziecka:

        codziennie, 16:30.

  • Kadra:

       Trener Wojciech Syposz.

 
Program półkolonii, otrzymają Państwo na adres mailowy do piątku włącznie.

 

 

Życzymy dobrej zabawy!!

 

 

 

 

 

 

W dniu 16 czerwca rozegraliśmy mecze kolejnych GooLovych Gier Mistrzostw Okręgów.

 

Tym razem nasze spotkania odbywały się na Boisku Szkoły Podstawowej w Stanisławowie I.

 

Okręg Stanisławów I reprezentowały Akademie z: Stanisławowa I, Warszawy Wola, Legionowa, Wyszkowa, Starego Bosewa oraz Woli Świetlica.

 

 

Mecze rozgrywały się w trzech kategoriach wiekowych: 2012/2011 oraz 2010/2009.

 

 

 


Najlepszą drużyną rocznika 2012/2011 oraz 2010/09 okazała się drużyna gospodarzy z Stanisławowa I.

 

 

 

 

 

Każdy z zawodników został nagrodzony pamiątkowym medalem a pierwsze 3 drużyny w każdej kategorii otrzymały nagrody rzeczowe.

 

Zwycięzcy uzyskali również zaproszenie na prestiżową Galę GOOLSTAR 2019, 18 czerwca w Wołominie. Widzimy się również z nimi we wrześniu na Finale Mistrzostw Okręgów.

 

 

 

W każdej kategorii wręczyliśmy również nagrody w kategoriach indywidualnych:

 

 

 


Rocznik 2012/2011:

 

Najlepszy strzelec:  Oliwier Wiśniewski ( Stanisławów I)
Najlepszy bramkarz:
Krystian Waśniewski (Stanisławów I)
Najlepszy zawodnik:
Olaf Pieśniak ( Stanisławów I)
Najmłodszy zawodnik:
Paweł Mordecki (Wyszków)

 

 
Rocznik 2010/09:

 

Najlepszy strzelec:  Leonard Bulicz (Warszawa Wola)
Najlepszy bramkarz:
Wojciech Antosik (Stanisławów I)
Najlepszy zawodnik: Stanisław Budzicz (Stanisławów I)

 

 

 

 

 Poniżej podajemy Państwu klasyfikacje końcową:

 

 

Rocznik 2012/2011:

 

1. Stanisławów I 3
2. Stanisławów I 2
3. Stanisławów I 1
4. Stare Bosewo
5. Warszawa Wola
6. Warszawa Wola Świetlica
7. Wyszków

 

 

 

 Rocznik 2009/2010:

1. Stanisławów I
2. Stanisławów I 2
3. Warszawa Wola
4. Legionowo

 

 

 

 

 

Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym drużynom mocnej, zaciętej walki.

 

A Wam rodzice, dziękujemy za wspaniały doping, i wsparcie Młodych Piłkarzy.

 

 

 

Strona 1 z 213

 

urodziny

 



premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY