Partnerzy:

AMP GOOL Wołomin 2010 -  FDA Wieliszew

21.04.2018

Było to już nasza trzecia ligowa potyczka z zespołem z Wieliszewa. Po raz kolejny nie potrafiliśmy jednak wyjść z niej obronną ręką… Słabszy mecz w naszym wykonaniu. Przede wszystkim zawiodła koncentracja naszych zawodników, przez co traciliśmy bramki w dość prosty sposób. Lekkie przebudzenie nastąpiło dopiero w trzeciej odsłonie, ale nie wystarczyło to jednak, aby odwrócić losy tego meczu.

Trener
Tomasz Świerczewski

AMP GOOL Wołomin 2010 – FDA Wieliszew 2010     6 – 7 (2 – 4)

Skład: Mikołaj Zaradkiewicz – Piotr Zacharski, Alan Pogorzelski, Piotr Rosiński, Igor Wolszczak.

Ponadto grali: Krzysztof Benedyk,Kacper Dobrowolski, Nikodem Grabowski, Szymon Łaskowski, Alan Miętus, Mateusz Wróblewski.

6 – 7 (FDA Wieliszew)

MVP meczu: Igor Wolszczak, Piotr Zacharski, Mateusz Wróblewski.

AMP GOOL Wołomin 2008 -  RKS Mazur II Radzymin

22.04.2018

W niedzielę o godzinie 14.30 rozegraliśmy swój drugi mecz ligowy, tym razem w roli gospodarzy. Przeciwnikiem okazał się zespół z Radzymina. Pierwsza połowa meczu była dosyć wyrównana a niestrzelony karny spowodował, że schodziliśmy po 30 minutach przegrywając 1-0. Druga połowa rozpoczęła się od szybko straconych kilku bramek.

Mój zespól tego dnia było stać tylko na dwa gole co mimo porażki bardzo ucieszyło drużynę.

Jest nad czym pracować, musimy poprawić grę w obronie i wyprowadzenie piłki z własnej połowy. Mimo wyniku nie poddajemy się i walczymy dalej.

Trener
                                                                                                                   Szymon Strychalski

AMP GOOL Wołomin 2008 – RKS Mazur II Radzymin  2–8 ( 0-1 )

Skład: Drojszcz Dawid – Łempicka Oliwia, Wilbik Mateusz, Fabisiak Krystian – Nowak Hubert, Dębski Kacper – Torsz Mikołaj

Ponadto grali: Szewczuk Olivier, Jabłoński Mikołaj, Bugaj Marcin, Polowiec Wiktor,

Bramki dla AMP GOOL:

Nowak Hubert

Fabisiak Krystian

MVP meczu : Wilbik Mateusz, Fabisiak Krystian, Nowak Hubert

AMP WARSZAWA WOLA – KS Korona Warszawa

W minioną sobotę 21.04 o godzinie 12:00 rozegraliśmy drugie spotkanie w lidze mazowieckiej. Naszym przeciwnikiem była drużyna KS Korona Warszawa. Na przedmeczowej zbiórce stawiło się 11 zawodników. Od początku spotkania straliśmy się narzucić przeciwnikom warunki gry próbując wysokiego pressingu na połowie rywali. Poskutkowało to stworzeniem kilku dogodnych sytuacji pod bramką Korony. Konsekwentna gra zaczęła przynosić efekty i już w pierwszej części spotkania udało Nam się uzyskać prowadzenie za sprawą trafienia Tomasza Danga.

Kolejna część gry okazała się kluczowa dla losów spotkania, gdyż zdobyliśmy w niej kolejne trzy bramki, których autorem był niezawodny tego dnia Tomek Dang.

W drugiej połowie staraliśmy się kontrolować przebieg spotkania. Swój festiwal strzelecki kontynuował Tomek, który dołożył następne trzy trafienia, na które jednak rywale odpowiedzieli dwa razy trafiając do siatki.

Cała drużyna pokazała się w tym spotkaniu z dobrej strony. Na szczególne wyróżnienie zasługuje  formacja defensywna, która nie pozwoliła rywalom rozwinąć skrzydeł w ataku. Każdy z powołanych zawodników miał okazję sprawdzić swoje umiejętności na tle przeciwników. Oczywiście mimo korzystnego wyniku nie ustrzegliśmy się kilku błędów, które pokazują że jest przed Nami jeszcze dużo pracy.

Osobne podziękowania należą się również dla rodziców, którzy od pierwszej do ostatniej minuty żywiołowo dopingowali swoje pociechy, dodając im wiele otuchy. Dziękujemy!