Partnerzy:

Drodzy Rodzice, z przyjemnością informujemy, że dzięki naszej wieloletniej współpracy z Gminą Wołomin, dostaliśmy w użytkowanie teren przy Zespole Szkół Nr. 3, wraz z kompleksem boisk sportowych Orlik 2012.

W porozumieniu z Burmistrz Miasta i Gminy Wołomin Sz.P. Elżbietą Radwan, podjęliśmy się sprawowania opieki i zarządzania wspomnianym obiektem.

Naszym celem jest doprowadzenie infrastruktury sportowej do odpowiedniego stanu używalności, tak by boiska mogły bezpiecznie służyć mieszkańcom Wołomina i zawodnikom naszego klubu. Chcemy na dobre zadomowić się na obiekcie, przenosząc tam całą infrastrukturę biurowo-organizacyjną. Mamy nadzieję, że będzie to nasz nowy dom, pozwalający na dalszy rozwój i kontynuowanie misji szkoleniowej Akademii.

Jako klub zobowiązaliśmy się zabezpieczyć obiekt przed działaniem wandali, a ponadto chcemy odnowić zdewastowane budynki w których znajdują się szatnie i pomieszczenia sanitarne, doprowadzając zastałą na miejscu infrastrukturę, do stanu używalności.

 

W tym miejscu mamy zaszczyt ogłosić podpisanie umowy z Wołomińską agencją ochrony Kontra24.pl. Dzięki naszej współpracy na obiekcie przy ul. Kazimierza Wielkiego 3 w Wołominie, pojawi się monitoring 24h, a teren będzie okresowo patrolowany przez pracowników firmy ochroniarskiej.

W pełni wykwalifikowany personel, nowoczesny sprzęt i innowacyjne usługi charakteryzują firmę Kontra24.pl, co pozwala nam z optymizmem patrzeć w przyszłość, gwarantując bezpieczeństwo na obiekcie.

Mamy szczerą nadzieję, że nasze wspólne działania doprowadzą do poprawy bezpieczeństwa na terenie obiektu Orlik 2012, powstrzymując działania okolicznych wandali, sukcesywnie  dewastujących budynki i otoczenie obiektu.

Zależy nam na stworzeniu miejsca przyjaznego mieszkańcom Wołomina, na którym będzie dominował sport i pozytywna atmosfera, kształtująca odpowiedni obraz naszego wspaniałego miasta.

 

Zarząd Klubu Sportowego Akademia Młodego Piłkarza GOOL kieruje serdeczne podziękowania do Władz Miasta i Gminy Wołomin, w tym Sz.P. Burmistrz Elżbiety Radwan, Sz.P Dariusza Szymanowskiego - Zastępcy Burmistrza, a także Sz.P. Henryki  Dudy – Dyrektor ZS nr 3 w Wołominie za okazane wsparcie i zaufanie.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy współpracować, promując sport na naszym terenie.


Ponadto dziękujemy przedstawicielom Agencji ochrony Kontra24.pl za ich podejście, zaangażowanie i wsparcie.


 

 

 

RUSZYŁY JESIENNE NABORY!! 

 

Akademia Młodego Piłkarza GOOL - to ok. 750 trenujących zawodników w 20 lokalizacjach na terenie województwa mazowieckiego.

 


Co wyróżnia naszą Akademię i sprawia, że warto do Nas dołączyć?

- Profesjonalna Kadra Trenerska - posiadająca niezbędne uprawnienia do pracy z dziećmi takie jak kursy UEFA A, B, C.

- Szkolenie - treningi według wewnętrznego programu dostosowanego do wieku oraz umiejętności zawodnika, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.

- Zajęcia "Aktywny Rodzic" - na ostatnim treningu miesiąca, do zajęć zapraszamy również rodziców naszych zawodników. Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, pozwala na wzmacnianie wzajemnych relacji oraz dziecięcej motywacji.

- Obozy oraz półkolonie zarówno letnie jak i zimowe, których oferta pozwala na jeszcze lepszy rozwój umiejętności piłkarskich oraz wspaniałą integrację zawodnika z całą drużyną.

- Turnieje z medalami i nagrodami, takie jak m.in. zimowe turnieje Dzieci - Dzieciom, których celem jest pomoc najmłodszym potrzebującym, letnie pod nazwą Mini Mistrzostwa oraz wewnętrzna liga piłkarską, w których to biorą udział wszystkie nasze oddziały Akademii, i które pozwalają zawodnikom na weryfikację swoich umiejętności na tle innych drużyn, ale przede wszystkim pozwalają na dobrą zabawę i sprawiedliwą rywalizację.

- Oferta dodatkowych projektów: treningi motoryczno - siłowe, pozwalające na doskonalenie sprawności fizycznej oraz wydolności, dedykowane naszym zawodnikom grającym w lidze MZPN, oraz GK SCHOOL - profesjonalna szkółka bramkarska, stawiająca na rozwój cech koordynacyjnych najlepszych bramkarzy naszej Akademii.

 

- DWA PRÓBNE TRENINGI W NASZYM KLUBIE SĄ DARMOWE!!

 

Serdecznie zapraszamy Młodych Adeptów do wstąpienia w nasze szeregi!!

 

Obecnie prowadzimy nabory w 4 kategoriach wiekowych:
2014/13, 2012/11, 2010/09 oraz 2008/07.Gra w piłkę nożną jest świetną formą aktywności. Poprawia zwinność, gibkość, ale także hartuje młody organizm. Oprócz czynników zdrowotnych, uczy obowiązkowości, współpracy w grupie, podnosi samoocenę, oraz świetnie rozładowuje niespożyte pokłady energii, tkwiące w każdym dziecku. A wszystko to dzięki, zróżnicowanym treningom, które nie opierają się jedynie na doskonaleniu umiejętności technicznych, ale łącza w sobie także elementy ćwiczeń oraz przeróżnych zabaw i gier dopasowanych do wieku dziecka, nad których wykonaniem czuwa wykwalifikowana Kadra Akademii.Gorąco zachęcamy do wstąpienia do Akademii!! 

PRZYJDŹ! ZOBACZ! I ZDECYDUJ!!


SPRAWDŹ PEŁNĄ LISTA NASZYCH LOKALIZACJI  

WRAZ Z HARMONOGRAMEM ZAJĘĆ
- TUTAJ!

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ (FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY).

 

DLA NOWYCH ZAWODNIKÓW, którzy przyjdą do Nas z polecenia, przygotowaliśmy nie lada niespodziankę 50% zniżki na pierwszy miesiąc treningów w naszej Akademii.

 

 

TWOJE DZIECKO JEST ZAWODNIKIEM AMP GOOL?

W TAKIM RAZIE SPRAWDŹ NASZĄ JESIENNĄ PROMOCJĘ!Wystarczy polecić naszą Akademie, a w zamian otrzymacie miesiąc treningów za symboliczne 1 zł.

 

Co należy zrobić?

Podczas zgłaszania nowego zawodnika poprzez formularz zgłoszeniowy (znajdujący się na naszej stronie www.ampgool.pl ) rodzic dziecka, musi odpowiedzieć na pytanie: „Z jakiego źródła dowiedzieli się Państwo o Akademii Młodego Piłkarza GOOL?” Jako odpowiedź należy wybrać „z polecenia” i wpisać imię i nazwisko osoby polecającej. Na tej podstawie otrzymają Państwo abonament miesięczny w kwocie 1 zł/miesiąc.

 


Regulamin promocji:

 

 1.    Akcja promocyjna trwa od 02.09.2019r. do 31.10.2019r.

 2.   Wszystkie zgłoszenia dokonane przed 02.09.2019r. oraz po 31.10.2019r. nie biorą udziału w promocji,

 3.    Promocja jest rozliczana w formie pełnych miesięcy kalendarzowych, a więc kwota 1zł nadawana jest na pierwszy pełny miesiąc,

4.     Wraz z każdym nowo poleconym zawodnikiem, promocja przedłuża się o następny miesiąc. Zgodnie z tym osoba polecająca przykładowo 3 zawodników, którzy zarejestrują się, i wskażą osobę polecającą, otrzyma możliwość trenowania przez 3 miesiące za kwotę 1 zł za każdy miesiąc etc.,

5.     Akcja promocyjna przeznaczona jest do rodziców dzieci, którzy mają zawarte umowy z naszą Akademią,

6.     W przypadku zapisanego rodzeństwa w Klubie, zniżka przyznawana jest na zawodnika, którego składka w Klubie jest mniejsza,

 7.     Promocja nie dotyczy polecenia Akademii rodzeństwu (w przypadku przyznania zniżki Opiekunami prawnymi polecanego dziecka muszą być inne osoby niż osoby polecające).

 8.     Promocja przestaje obowiązywać w momencie wypowiedzenia umowy przez osobę poleconą przez Państwa,

 9.     Okres promocji nie obejmuje okresu wypowiedzenia, ten zgodnie zapisami w Regulaminie Klubu, jest okresem pełnopłatnym, nieobjętym ulgami płatniczymi.

 

 

 
Pragniemy spełnić marzenia wszystkich dzieci,
a jednocześnie docenić tych, którzy nam zaufali!

 

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w promocji!!

 

 

 

 Drodzy Rodzice,

 

Informujemy, iż biuro AMP GOOL w dniach 15 - 16 sierpnia,  będzie nieczynne.

Strona 1 z 215

 

urodziny

 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY