Partnerzy:

UKS Varsovia – AMP GOOL

14.04.2018

W sobotnie o godzinie 15:00 rozegraliśmy swój pierwszy mecz ligowy z drużyną  UKS Varsovia w ramach rozgrywek II ligi okręgowej F1 Żak. Zawodnicy Varsovii szybko objęli kilku bramkowe prowadzenie po wysokim pressingu, co utrudniło chłopcom wyprowadzenie piłki od bramki. Dla kilku chłopców był to debiut w lidze jak i w reprezentacji. Podczas meczu testowaliśmy naszych zawodników na różnych pozycjach, tak aby sprawdzić w jakim miejscu zawodnik czuje się najlepiej. Musimy wciąż dużo uwagi przyłożyć do pracy w wielu aspektach, podczas ostatnich tygodni kładliśmy nacisk na rozwijanie umiejętności pojedynków 1v1 oraz szybkie podejmowanie decyzji. Każdy z zawodników, po przerwie zimowej. Podsumowując cieszy mnie występ całego zespołu, spora strata  bramkowa mnie nie martwi i liczę, że każdy mecz jak i trening sprawi, że zawodnicy z tygodnia na tydzień rozwiną swoje umiejętności piłkarskie i sprawi im to wiele przyjemności. Dzięki temu meczu chłopcy zdobyli również bardzo ważną umiejętność życiową jaką jest radzenie sobie z niepowodzeniami, która jest jedną z kluczowych, jakie powinniśmy nabyć w młodym wieku, ponieważ prędzej czy później staniemy w obliczu porażki i będziemy musieli nauczyć się z nią żyć. Pełni optymizmu czekamy na kolejny mecz ligowy, który odbędzie się na naszym boisku z drużyną FFA Warszawa.

Trener
Michał Ślubowski

UKS Varsovia  – Reprezentacja AMP GOOL (19:4)

Skład: Jan Traczyk – Igor Lewandowski , Marcel Banaszek – Miłosz Kupiec, Konrad Chudy

Ponadto grali: Maciej Adamczyk, Julian Różycki, Kajetan Rzepecki, Mateusz Skowerski, Kacper Skwarski, Franciszek Szymor, Oskar Wielechowski

Bramki dla AMP GOOL:

Chudy Konrad 2

Marcel Banaszek 1

Kacper Skwarski 1

 

 

 

MVP meczu : Konrad Chudy, Julian Różycki.

 

Szanowni Państwo,

 

Wielkimi krokami zbliża się start rozgrywek ligowych Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Poniżej przedstawiamy Państwu terminarz meczów:

 

 

Data

Godzina

Przeciwnik

Dom / Wyjazd

Adres

14.04 (sobota)

15.00

UKS Varsovia

Wyjazd

Warszawa, ul. Międzyparkowa 4

21.04 (sobota)

12.30

FFA Warszawa

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

28/29.04

?

AP Giganci

Wyjazd

?

05.05 (sobota)

12.30

KS Respekt Halinów

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

13.05 (niedziela)

10.00

KS Drukarz Warszawa

Wyjazd

Warszawa, Aleja Zieleniecka 2

19.05 (sobota)

12.30

UKS Varsovia

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

27.05 (niedziela)

13.00

FFA Warszawa

Wyjazd

Warszawa, ul. Marymoncka 42

02.06 (sobota)

12.30

AP Giganci

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

09/10.06

?

KS Respekt Halinów

Wyjazd

?

16.06 (sobota)

12.30

KS Drukarz Warszawa

Dom

Wołomin, Orlik, ul. Kazimierza Wielkiego 1

 

W przypadku jakichkolwiek aktualizacji bądź zmian będziemy Państwa informować na bieżąco.

W razie pytań, prosimy o kontakt z trenerami podczas treningów.

Jednocześnie przypominamy o konieczności posiadania badań lekarskich - bez nich zawodnik nie może wziąć udziału w meczu.

 

Szanowni Państwo, Zarząd Klubu zgodnie z postanowieniami wprowadza dodatkowe, nieodpłatne jednostki dedykowane  dla zawodników Reprezentacji. Ich celem jest poprawienie sprawności ogólnej chłopców, zwiększenie siły (masy mięśniowej) oraz wydolności. Dzięki kontrolowanemu treningowi z elementami sztuk walki, chłopcy będą również czuli się pewniej na boisku i nie będą unikać/bać się bezpośredniego kontaktu z przeciwnikiem.

Za poprawne przeprowadzenie treningów będzie odpowiedzialny nowy nabytek Akademii Młodego Piłkarza GOOL – trener Krzysztof Biaduń.  

Trener Krzysztof posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie sztuk walki, które aktywnie uprawia od 1988 roku. Krzysztof posiada 4  stopień Dang, jak również uprawnienia instruktora sportu w dyscyplinach Ju-Jitsu oraz Viet Vo Dao. Jednocześnie pełni on funkcję  prezesa  Hac Ho Fight Clubu Wołomin, najstarszego klubu walki w Wołominie, który może poszczycić się wieloma sukcesami sportowymi na arenie krajowej oraz międzynarodowej.

Pierwszy trening pod okiem trenera Krzysztofa odbędzie się piątek 2 marca, w sali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Wołominie, przy ul. Kazimierza Wielkiego 1. Trening ten będzie otwarty dla rodziców, po to abyście mogli się Państwo zapoznać z jego formułą.  Przypominam o konieczności zmiany obuwia, aby móc wejść na salę gimnastyczną!

Jednak zanim rozpoczniemy treningi ogólnej sprawności ruchowej oraz siły, czeka nas już drugie spotkanie z Trenerem Techniki AMP GOOL, Mistrzem Świata oraz Europy w piłkarskim freestyle – Pawłem Skórą!! Trener Paweł odwiedzi nas w najbliższy piątek (23.02.2018) i poprowadzi 60-minutowa jednostkę treningowa dla naszych zawodników. Tym razem przejdziemy już do poważniejszych wyzwań i spróbujemy nauczyć się podstawowych trików piłkarskich, które prezentowaliśmy w ostatnich tygodniach na naszej stronie www.ampgool.pl.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wszystkich dodatkowych, nieodpłatnych treningów, na które serdecznie Państwa zapraszamy!

Prosimy, aby chłopcy na treningi siłowe byli ubrani w podstawowy strój sportowy – krótkie spodenki (mogę być również długie), biała, bawełniana koszulka oraz buty sportowe.

 

 

Agape Białołęka – Amp Wołomin

 

Miejsce: Warszawa, Ul. Picassa 1

Termin: 24.02.18r

Godzina: 11:00

Wynik meczu: 3-27

 

Podsumowanie sparingu:

W sobotnim sparingu zagraliśmy na Tarchominie z drużyną Agape Białołęka. Graliśmy w ustawieniu 1-1-2-1, czas gry 1,5h, zmiany hokejowe co 6 minut( zmiany czwórkowe). Przeprowadziliśmy wiele składnych akcji po których padało wiele bramek. Od początku chłopcy grali presingiem na niewiele pozwalając przeciwnikowi. Szybko objęliśmy prowadzenie więc staraliśmy się dużo grać piłką oraz wykorzystywać poznane zwody w grze 1x1.. W drugiej części meczu oddawaliśmy dużo strzałów z daleka co zaprocentowało kilkoma bramkami. Chłopcy starali się wdrażać w życie atak szybki jak również krycie indywidualne. Bardzo dobry mecz w wykonaniu naszych podopiecznych, tym bardziej że chłopcy odważyli się grać również z pierwszej piłki – BRAWO!!

 

Strzelcy bramek :

Mateusz Bukowski x4, Błażej Błażejewski x4, Marcin Siwek x4, Igor Rowicki x2, Marcel Banaszek x2, Konrad Chudy x2, Kacper Hoppe x2, Julian Różycki x2, Bartek Żmudzki x2, Mateusz Gadomski x2, Oskar Wielechowski x1, Igor Lewandowski x2

Skład:

Franek Klekowski, Mateusz Bukowski, Mateusz Gadomski, Igor Rowicki, Kacper Hoppe, Konrad Chudy, Marcel Banaszek, Julian Różycki, Błażej Błażejewski, Marcin Siwek, Bartek żmudzki, Oskar Wielechowski, Igor Lewandowski

 

 

 

 

Trener Gustaw Ramotowski

 

  Turniej Delta Cup 2018


Miejsce: Warszawa, Ul. Piaseczyńska 71

Termin: 10.02.18r

Godzina: 10:00

 

Faza grupowa:

 

1.Agrykola Warszawa 1 – Amp Gool Wołomin 1-0

2.Amp Gool Wołomin – AP Żyrardów 3-1

3. KS Delta 3 – Amp Gool Wolomin 0-8

 

Faza półfinałowa:

 

KS Delta 2 – Amp Gool Wołomin 0-4

 

Strzelcy bramek :

Mateusz Bukowski x3, Michał Korzeniewski x2, Konrad Chudy x2, Igor Rowicki x2, Marcel Banaszek x1, Milosz Kupiec x1 

Skład:

Franek Klekowski, Mateusz Bukowski, Michał Korzeniewski, Igor Rowicki, Kacper Hoppe, Konrad Chudy, Miłosz Kupiec

Ponadto grali:

Mateusz Gadomski, Marcel Banaszek, Julian Różycki, Błażej Błażejewski

 

Podsumowanie turnieju:

W turnieju uczestniczyło 16 drużyn. Mecz trwał 16 minut, zmiany odbywały się w trybie hokejowym. Graliśmy w ustawieniu 1-2-3-1. W fazie grupowej wystartowaliśmy trochę pechowo  przez co uciekły nam punkty w meczu z Agrykolą Warszawa pomimo, iż to nasza drużyna dyktowała warunki gry. Kolejne spotkanie z AP Żyrardów to już dominacja naszych podopiecznych. Przeprowadziliśmy wiele składnych akcji po których padały bramki. Zarówno w tym jak i w poprzednim meczu chłopcy od początki grali presingiem nie pozwalając przeciwnikowi na zbyt wiele. Następnym wyzwaniem była drużyna Delty. Od pierwszych minut chłopcy szybko przejmowali piłkę i przechodzili do składnych ataków, dużo grając 1x1. W drugiej części meczu oddawaliśmy dużo strzałów z daleka co zaprocentowało kilkoma bramkami. Zdobywając 6 pkt oraz strzelając 11 bramek i tracąc tylko 2, zajmując tym samym drugie miejsce w grupie przeszliśmy do fazy pół  finałowej. Trafiliśmy na najsilniejszy zespół Delty. Mecz był bardzo ciężki i zacięty, nie brakowało kilku ostrych starć. Mieliśmy parę klarownych sytuacji których nie udało się wykorzystać, takie mecze i turniej pokazują nad czym trzeba dalej pracować. Dziękujemy rodzicom za mega super doping który wspierany był mocnym odgłosem bębnów Wołomińskich.

 

 

 

Trener Gustaw Ramotowski

Strona 1 z 5

Nadchodzące wydarzenia

 

urodziny

NEWSLETTER

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera i otrzymywania wielu interesujących informacji o AMP GOOL!
 premiersport

 

 

Strony internetowe ARWAY